דעות, פוליטיקה, פלילי

מדינת פלסטין עם הבירה ירושלים, שגרירות מדינת פלסטין ברוסיה. מוסקבה הכריזה על מדינת פלסטין!

במדינת פלסטין אין יהודים, אין תל אביב ואשדוד, אין עברית ואין יהדות. דים אמור || 29.11.2023 מדינת פלסטין עם הבירה ירושלים, לפחות כך כתוב בשגרירות מדינת פלסטין ברוסיה, מוסקבה על דעת עצמה הכריזה על מדינת פלסטין כולל פתיחת השגרירות (שגרירות מדינת פלסטין ברוסיה (מוסקבה), שגרירות הפדרציה הרוסית במדינת פלסטין (זמנית ברמאללה). כנראה

במדינת פלסטין אין יהודים, אין תל אביב ואשדוד, אין עברית ואין יהדות.

דים אמור || 29.11.2023

מדינת פלסטין עם הבירה ירושלים, לפחות כך כתוב בשגרירות מדינת פלסטין ברוסיה, מוסקבה על דעת עצמה הכריזה על מדינת פלסטין כולל פתיחת השגרירות (שגרירות מדינת פלסטין ברוסיה (מוסקבה), שגרירות הפדרציה הרוסית במדינת פלסטין (זמנית ברמאללה).

כנראה רוסיה אינה זקוקה לחוות דעתו של האו"ם, היא מאמינה שיש לה את הזכות להכריז על מדינת פלסטין עם בירתה ירושלים!

שגריר מדינת פלסטין ברוסיה ABDEL HAFIZ NOFAL.

באתר של שגרירות מדינת פלסטין ברוסיה ניתן ללמוד הרבה דברים מעניינים על מדינת פלסטין, למשל, משרד התיירות הפלסטיני מזמין לבקר ערים והאתרים ההיסטוריים של מדינת פלסטין, כמו ירושלים, ים המלח, ירוחם, יפו ועזה (על מפת מדינת פלסטין (המודרנית ) עיר תל אביב אינה קיימת, הערבים החזירו לעיר שם המקורי – כלומר יפו JAFFA ).

משרד התיירות הפלסטיני אף פרסם מילון (ערבית רוסית).

מפה של מדינת פלסטין.

כל הקרקס הזה מתרחש מתחת לאף של ממשלת ישראל, השגרירות הפלסטינית נפתחה ב-2017 בשלטון בנימין נתניהו, ולדימיר פוטין חתם על צו פתיחת השגרירות באוקטובר 2017.
נכון לציין: בתקופת שלטונו של נפתלי בנט לא ננקטו צעדים לעצור את השרירותיות של רוסיה.
נזכיר שרוסיה באופן רשמי תומכת בחמאס, ברוסיה ארגון חמאס אינו ארגון טרור, גם לאחר התקפת החמאס בשבת השחורה (בתאריך ה-07.10), סרגיי לברוב נפגש עם אסמאעיל הנייה, וגם ב-26/10 אבו מרזוק (סגן ראש הלשכה המדינית של חמאס) עם נציגי איראן הגיעו למוסקבה.