דעות, משפט LAW, פלילי

סמיון גרפמן שיקר בביה"מ, ב"כ גיא אופיר שיתף עמו פעולה.

  • סמיון גרפמן שיקר בביה"מ, כמו כן עבר על החוק • כנראה עו"ד  גיא אופיר ועומר בללי ידעו על השקר אך החליטו לשתף פעולה עם גרפמן (כתוצאה מכן מסרו אי אמת בבית המשפט) • אתר "TMI" פרסם כתבה שקרית ופוגענית            • עיתונאית, מיקי לוין לא

 

סמיון גרפמן שיקר בביה"מ, כמו כן עבר על החוק  כנראה עו"ד  גיא אופיר ועומר בללי ידעו על השקר אך החליטו לשתף פעולה עם גרפמן (כתוצאה מכן מסרו אי אמת בבית המשפט) אתר "TMI" פרסם כתבה שקרית ופוגענית            עיתונאית, מיקי לוין לא טרחה לבדוק את הראיות ופרסמה שקר גס ו"פייק ניוז".

03.04.2024 || דים אמור

בחודש מאי 2023 סמיון גרפמן (באמצעות עו"ד גיא אופיר) הגיש לבית משפט השלום קובלנה פלילית (פרטית) נגד מישל טרוני ודניס צ'רקוב.

בבית המשפט גרפמן מסר באופן חד משעמי שלפני שהגיש את הקובלנה הפלילית דאג גם כן להגיש נגד מישל טרוני ודניס צ'רקוב תלונה במשטרה. מסתבר, בקשר לטרוני גרפמן שיקר, ודניס צ'רקוב גם כו מזמן נמחק בתור בעל דין בקובלנה שהוגשה ע״י גרפמן.

בכללי לא ברור מדוע עו"ד גיא אופיר הגיש את קובלנה הפלילית נגד צ'רקוב כאשר דאז במשטרה התיק לא נסגר. לפי החוק והתקנות של בית המשפט לא ניתן לנהל שני הליכים מקבלים, ההליך המשטרתי/חקירתי ואילו הליך הקובלנה הפרטי במקביל. זאת, בין היתר מחשש לסתירות בין ההליכים, הממצאים והקביעות וכן, בין היתר, על מנת שלא ״לזהם״ את החקירה המתנהלת עצם הפגשת הצדדים בבית המשפט לצורך דיון בגין לשון הרע.

עו"ד גיא אופיר ידע טוב מאוד שאסור לנהל הליכים כפולים! מדוע ניצל את בית המשפט? כנראה כדי להטריד את דניס צ'רקוב ולגרום לו טרחה מיותרת!

בעניין של מישל גם כן סיפור מעניין! אז ככה, כביכול גרפמן הגיש תלונה במשטרה נגד מר טרוני, הידיעה הזאת פורסמה כאייטם תקשורתי. דאז כלי התקשורת פרסמו כתבות עדריות על הגשת תלונה במשטרה נגד מישל טרוני (גרפמן מאויים ע"י טרוני). עצוב לציין עובדה הבאה, העיתונאים לא טרחו לבדוק האם באמת הוגשה תלונה במשטרה (אישורים, ראיות, עובדות).

כך בתאריך ה-05.06.2023 אתר "TIM" מבית "מעריב" ("tmi.maariv") פרסם כתבה בלעדית: "בעקבות הסכסוך המשפטי בין סמיון גרפמן ודניס צ'רקוב, כוכב רשת נוסף מסתבך". גרפמן קיבל יח"צ ואת הבמה, למעשה עיתונאית מיקי לוין הייתה סוג של "המקור" לאייטם!

(בכתבה הוגנת (כמובן כאשר מדובר על העיתונות האיכותית) בדרך כלל מפרסמים תגובות של כל הצדדים שמעורבים בסיפור, כמו כן נהוג לפנות לדוברות המשטרה, על מנת לקבל מידע ממקור בטוח, אובייקטיבי ושאינו בעל אינטרס כלשהו)

מעציב להדגיש: עיתונאית מיקי לוין כנראה בכלל לא טרחה לפנות למשטרת ישראל ולוודא האם באמת הוגשה תלונה במשטרה נגד טרוני או מדובר על אייטם כזוב ופייק ניוז.

שיחה עם עיתונאית מיקי לוין:

(בכל מקרה ע"י המערכת נשלחו שאלות לעיתונאית, אך נחסמנו ע"י מיקי לוין)

בתאריך ה-06.03.2024 התקיים דיון בבית המשפט (בין סמיון גרפן למישל טרוני), בית המשפט תמה על הימצאותו של דניס צ'רקוב באולם הדיונים, שכן הוא מזמן כבר נמחק בתור בעל דין בקובלנה שהוגשה ע״י סמיון.

במהלך הדיון עו"ד אהב כהן (ב"כ של מישל טרוני) שאל שאלה פשוטה: "הוגשה תלונה במשטרה נגד מישל טרוני? כן או לא?! במידה וכן שאל עו"ד מה מספר התיק?".

עו"ד גיא אופיר גמגם משהו לא ברור ובסוף לא ענה, שותפו עו"ד עומר בללי ציין שתלונה הוגשה והוא ימסור דברים נוספים בכתב בלבד.

דיון נערך כשעה, אך הפעם 2 עו"ד של גרפמן בחרו לא לדבר, גמגמו ואז שתקו (השמיעו רק 6 משפטים, כמעט בלתי מובנים).

בנוסף גם בית המשפט שאל את אותה השאלה: האם הוגשה תלונה כן או לא? עו"ד בללי מסר שכן הוגשה התלונה, אבל אין לא את פרטי התיק וכו'. כתוצאה מכן השופטת ענת יהב בזעם נתנה החלטה חריגה: "האם הוגשה תלונה כנגד מר מישל טרוני- הנאשם. שכן אם הוגשה תלונה יש לקבל את עמדת המשטרה. ככל שלא הוגשה תלונה ייאמר כך באופן ברור".

קרא את הפרוטוקול – לחץ כאן

דיי הזוי שבמועד הדיון גרפמן לא מסר את האמת לבית המשפט, למעשה את אישור הגשת התלונה או מס' התיק.

ההחלטה של בית המשפט (06.03) היא הגורלית עבור אדון גרפמן!

עוד דבר מוזר: קובלנה פרטית הוגשה בחודש מאי 2023 (23.05.2023) דאז פורסמו כתבות רבות על הקובלנה (מישל טרוני מאיים על סמיון גרפמן בלב, בלה וכו')… אבל בחודש אוק' 2023 כאילו דבר לא קרה וגרפמן אשר כאילו "מאוד מאויים" שלח לטרני לבבות ומילים חמות, כמו: "נזכרתי בימים שהיינו כאן ביחד", "אוהב אותך ♥", "מלך ♥".

סמיון גרפמן מסר למישל טרוני שאוהב אותו…

עו"ד כהן העלה את הטענה הזאת בית המשפט:

"בהיסטוריה של מדינת ישראל בתיק איומים אשר יכול לשלוח נאשם מאחורי סורג ובריח לא היה מקרה שבחלון הזמן שבין דיון ההקראה לדיון הגישור, הקובל המאשים שולח הודעות לא יודע אם לקרוא לזה אהבה או הערצה "אח שלי אוהב אותך " , והכל מתועד מעבר לעובדה שאדם המרגיש מאוים לא שולח הודעות מהסוג הזה יש פה הליך פלילי שמתנהל יש בזה משום שיבוש, טעם נפגם ואף עילה לביטול הקובלנה. בחלון הזה לא ניתן לשלוח הודעות אהבה לנאשם בחלון הזמן הזה , מה עושים במצב כזה מה עדיף לנאשם לעשות ? היום נאשם מבזבז זמן שיפוטי יקר היום 40 דקות הוא הרגיש מאוים. ואם נסיבות התיק הוא איומים ואז הוא שולח הודעות לנאשם.".

עו"ד של גרפמן שוב שתקו וסמיון בנשימה עמוקה ליקק את שפתיו.


מדוברות המשטרה נמסר: לא ידוע על הגשת תלונה ע"י סמיון גרפמן נגד מישל טרוני.

בתאריך 03.04.2024 עו"ד גיא אופיר ועומר בללי הגישו בקשה לבית המשפט שבה מסרו את האמת: גרפמן לא פתח תלונה נגד מישל טרוני, כלומר אין להם את מס' תיק או אישור הגשת תלונה.

האמת הייתה ידוע למר גרפמן עוד במועד הדיון, אך הוא בחר לשקר בבית המשפט, לצורך העניין לעבור על החוק (יש שלומר: סמיון גרפמן עבריין הורשה ולכן הוא יכול ללמד בני אדם כיצד אפשר לעבור על החוק ולהיתפס).

תגובת של מר גרפמן התקבלה וממתינה להחלטה:תגובות:

סמיון גרפמן: "אחי, הכל דרך גיא אופיר, דבר איתו על כל דבר ❤️". (לא ברור מי מתי הפכתי להיות אח של גרפמן?)

עו"ד גיא אופיר – לא טרח להגיב.

אהבתם שתפו :