דעות, משפט LAW, פלילי

סמיון גרפמן אנס אותי פעמיים, המקום שלו בכלא – סיפרה כריסטינה סומורוקוב

סמיון גרפמן מס' פעמים אנס אותי, לאחר האונס בכיתי כי כאב לי, הייתי השפחה שלו, הוא אוהב שאני חלשה. ניסיתי להתאבד בגללו, וגם כן בגללו הפכתי למכורת סמים. בנוסף, הוא מעריץ את היטלר! המקום שלו בכלא! כריסטינה סומורוקוב, חשפה בראיון הטלפוני דברים קשים על סמיון גרפמן.

דים אמור 

(בתאריך: 14.04.2023 התפרסם תחקיר: הסתגלות הזיקית! תחקיר מיוחד: כל האמת על סמיון גרפמן (סמים, עבירות, ניצול נשים, פוליטיקה). לקוראים 18+ בלבדקרא עוד)

ראיון בלעדי! לאחר הפרידה מסימון גרפמן כריסטינה סומורוקוב בפעם הראשונה חושפת:

0:02 דים אמור: שלום, כריסטינה? מה שלומך?

0:04 כריסטינה סומורוקוב: נכון. בסדר.

0:09 דים אמור: שמי דים אמור, אני כתבתי תחקיר על סמיון וראיתי את התגובות שלך בפוסט של דניס צ'רקוב, אמרת שסמיון  מעריץ את היטלר.

0:14 כיסטינה סומורוקוב: נו.

0:20 דים אמור: מאיפה את יודעת את זה? את יכולה יותר להרחיב? ואת יכולה לספר קצת על סמיון, אני תמיד חושב על האובייקטיביות ולהביא עוד תמונה. הוא שיתף אותך על המחשבות של היטלר? או שפשוט כתב את זה בעצבים?

0:50 כריסטינה סומורוקוב: לא בעצבים, אני הייתי חברה שלו שנתיים. אני יודעת מי זה בן אדם הזה ולא כל כך בא לי להיכנס לזה כי הוא עשה לי דברים לא נעימים. יש לי הרבה טראומות ממנו.

1:03 דים אמור: מה למשל? התחקיר כבר יצא, אבל אני כן רוצה להבין תמונה יותר עמוקה. כי נניח דברתי עם בחורה בשם ליזה שגם הייתה בקשר איתו ואז היא קיבלה גם הרבה איומים שהוא יפרסם דברים.

1:18 כריסטינה סומורוקוב: גם לי הוא עשה אתה זה. יש לי גם מסמך על לשון הרע על סמך של 100 אלף שקל.

1:26 דים אמור: מה זה מסמך הזה? לא הבנתי.

1:29 כריסטינה סומורוקוב: כי לפני כמה שנים רציתי לספר עליו, כי כאב לי הלב, כי הבן אדם חולה נפש. אז ברגע שרציתי לספר את זה הוא שלח לי שליח מכתב על לשון הרע בסך של 50 או 150 אלף שחק.

1:45 דים אמור: שמה? שבמידה ותספרי תשלמי לו כסף?

1:48 כריסטינה סומורוקוב: כן, כן. באותה תקופה הייתי חלשה נפשית.

1:51 דים אמור: את עדיין יכולה לספר.

1:53 כריסטינה סומורוקוב: אני יודעת, באותה תקופה מאוד פחדתי ממנו. גם לפני כמה חודשים הוא רשם לי שהוא אחרי על איזה מוקד של משטרה, כאשר רשמתי שהמקום שלו בכלא אז הוא כתב לי (יש לי את זה בטלפון) שהוא אחרי על איזה מוקדם במשטרה. אני לא מפגרת, נכנסתי לאינסטגרם שלו וראיתי שהוא פשוט מתנדב.

2:44 דים אמור: גם שהוא מתנדב במשטרה הוא מנצל את זה.

2:46 כריסטינה סומורוקוב: אני אחרי שנתיים הבנתי שבן אדם שקרן והוא עשה עלי הרבה מניפולציות, היה מביא אותי להיפנוזה, היה אומר לי מה לעשות. 

3:03 דים אמור: מה זה היפנוזה? מה זאת אומרת?

3:05 כריסטינה סומורוקוב: הוא יודע לדבר לאט לאט, ואז הוא מביא אותי לחלום, הוא חשב שאני נוראה מפגרת, הוא היה אומר לי מה לעשות, מה לספר.

3:29 דים אמור: הוא גם צילם אותך ערומה ובאקט מיני?

3:31 כריסטינה סומורוקוב: בוודאי. יש לו במחשב תמונות של כל אישה שהייתה איתו. גם כאשר התחלנו יחסים הוא ביקש ממני שאני אגיד בקול, הוא הקליט את זה שאם אני אכנס להריון שאין לי שום טענות אליו. זה היה אולי אחרי יומיים שהתחלנו את הקשר. הלוואי שיקרה משהו שתוציאו אותו מהבמה שלו, הלוואי, המקום שלו בכלא זה בוודאות. גם ביחסים מיניים הוא היה עושה לי הרבה טראומות.

4:39 דים אמור: מה זאת אומרת?

4:41 כריסטינה סומורוקוב: אני לא יכולה לספר את זה, נו באמת.

4:49 דים אמור: היו דברים אלימים?

4:51 כריסטינה סומורוקוב: כן, כן בלי אישור שלי בזמן שאני ישנה היה עושה את זהוזה היה כואב לי ואז הייתי מתעוררת והוא היה אומר לי שזה "טעות". הייתי בוכה את הדמעות שלי, זה אונס, הייתי ישנה והוא היה עושה.

5:10 דים אמור: אונס את אומרת? הרגשת סוג של אונס?

5:15 כריסטינה סומורוקוב: בטח, פעמיים זה היה אונס.

5:16 דים אמור: יש מצב שהוא נתן לך משהו? היית תחת משהו?

5:18 כריסטינה סומורוקוב: תראה ברור שהיינו תחת קוקאין. הוא היה משתמש הרבה, ואני הייתי מכורה בגללו. הייתי מגיע אליו 4 או 5 פעמים בשבוע וכל פעם זה היה אלכוהול וסמים. וגם סמיון היה שותה את הפיפי שלי כדי להוכיח לי עד כמה הוא היה אוהב אותי.

5:48 דים אמור: מה זאת אומרת היה שותה את הפיפי שלך? לא הבנתי.

5:51 כריסטינה סומורוקוב: איך שאתה שומע את זה. אמרתי לך אדם חולה נפש. 

5:57 דים אמור: אוקי. הוא אהב סמים, לשתות פיפי, לאנוס בלילה ומה עם כל האהבה לרוסיה לשיתופי פעולה עם כל מיני פוליטיקאים, כתב על זה בתחקיר. את יודעת משהו על זה?

6:17 כריסטינה סומורוקוב: אין לי מושג. לא אכפת לי, אפילו אין לי את הערוץ ה-13 כדי לא לראות את הפרצוף שלו. אני לא מדליקה את הערוץ ה-13, פעם הייתי בכלל רועדת שהייתי רואה אותו.

6:42 דים אמור: כאשר לפני כמה חודשים שהוא אמר לך שהוא אחרי במשטרה ואמר לו? מה ענית לו?

6:46 כריסטינה סומורוקוב: כלום, חסמתי אותו. יש לו רשימות של הבנות ושהוא משפיע עליהן, וכנראה הוא חשב שאני עדיין מאוהבת בו והוא עדיין יכול להשפיע עלי.

7:21 דים אמור: את אמרת שהיית מכורה. מה קורה עם זה היום?

7:24 כריסטינה סומורוקוב: אני נמצאת במרכז התמכרות.

7:28 דים אמור: זה כמו NA? זה סוג של?

7:33 כריסטינה סומורוקוב: כן סוג של, ואני גם ב NA.

7:39 דים אמור: הבנתי. אז אפשר לומר שבסמים את בגלל סמיון?

7:43 כריסטינה סומורוקוב: כן, כי זה היה נגיש. כן, כן. הייתי כמו עבד שלו. הוא ידע איך להשפיע עלי שאני אנקה לו את הבית שאני אעשה לו כל מה שהוא צריך.

8:38 דים אמור: נסית לדבר עם התקשורת, עכשיו את מדברת עם עיתונאי זה כבר הגיע לתקשורת, אבל נסית לדבר? נסית לפנות לאותו ערוץ 13 לערוצים אחרים?

8:50 כריסטינה סומורוקוב: לגיא לרר פעם אחת פניתי ב SMS והוא אמר לי סמיון הוא בחור טוב. אמרתי לך, שלפני כמה שניסיתי אז קיבלתי מסיון סוג של איום. הסברתי לך, הייתי חלשה היה לי פחד הייתי מפחדת מאדם הזה. הוא גם פעמיים הזמין לי משטרה, הוא היה אומר לי שאני חולת נפש. הוא היה מצלם אותי..הוא היה מביא אותי למצבים, פעם אחת ניסיתי להתאבד בגללו.

9:49 דים אמור: על מה הוא מביא לך משטרה?

9:51 כריסטינה סומורוקוב: יש לו פרצופים שונים, יום אחד שהייתי יותר מדי בבית שלו, נמאס לו לחייך אלי ולהיות נחמד, הוא רצה לשלוח אותי הביתה ואני לא רציתי כי רציתי להיות איתו ובכיתי. יצאתי מהבית ואז רציתי לחזור והוא לא היה מכניס אותי ואז הזמין לי משטרה. כאשר הגיע משטרה ניסיתי לגעת בו ולשאול למה הזמנת לי משטרה, בגלל שהוא שחקן הוא אמר אה, כאלו כואב לו.

10:38 דים אמור: כאילו תקפת אותו.

10:40 כריסטינה סומורוקוב: כן כאילו תקפתי אותו.

10:54 דים אמור: את הכרת אותו לפני שהוא מפורסם או תוך כדי?

10:57 כריסטינה סומורוקוב: הכרתי אותו שהוא התחיל להיות מפורסם, בהתחלה.

11:03 דים אמור: ראית במחשב שלו נשים, נערות ערומות או שאת רק מנחשת?

11:14 כריסטינה סומורוקוב: בוודאי שראיתי. הייתה לו בחורה ברוסיה. איך הוא הסביר לי שהוא מזיין ככה чтобы пятки сверкали (תרגום: אני מזיין ככה שהעקבים שלה נוצצים). כן ראיתי הרבה גם את אשתו לשעבר במחשב, ראיתי.

11:54 דים אמור: ידוע לך על הזנות, שהוא אוהב לקנות בתולים של נערות?

11:58 כריסטינה סומורוקוב: אני יודעת שהייתה שיחה פעם עם חבר שלו, הוא אמר לו שכל עוד אתה יותר מבוגר בא לך יותר צעירות, אז היה לנו הבדל של 14 שנה.

12:43 דים אמור: תשמעי סיפור קשה עברת עם סמיון.

13:10 כריסטינה סומורוקוב: אני עכשיו נמצאת במרכז אני לא שותה לא משתמשת בסמים.

13:16 דים אמור: כמה זמן את "נקיה" מסמים?

13:20 כריסטינה סומורוקוב: 4 חודשים.

13:29 דים אמור: כריסטינה תודה רבה לך על הראיון. כואב לי שעברת הרבה חוויות לא טובות.

13:40 כריסטינה סומורוקוב: הוא נרקיסיסט, הוא סוציופת. הוא בוחר נשים חלשות. יש לו בבית ספר NLP סקס מתחיל מהראש, איך לשלוט באנשים, איך להשתמש בבנות. ולגבי היטלר, מה ששאלת הוא היה אומר שהוא מעריץ אותו.

14:55 דים אמור: את אומרת הוא היה אונס אותך ושותה את הפיפי, איך זה? איך?

15:07 כריסטינה סומורוקוב: הוא היה אומר לי שהוא נוראה אוהב אותי, שהוא הלך לרב, והרב אמר לו שאנו נולדנו זו לזה, בזמן של הסקס הוא היה מבקש ממני להשתין בתוך הכוס ואז הוא היה שותה את הפיפי שלי, כך הוא מוכיח לי שכך הוא אוהב אותי.

15:48 דים אמור: השיא של האהבה זה לבקש ממך לעשות פיפי בכוס ולשתות אותו?

15:52 כריסטינה סומורוקוב: כן, כן. המקום שלו בכלא.

16:03 דים אמור: למה בכלא? בגלל מה? בגלל האונס? או שהיו עוד דברים?

16:12 כריסטינה סומורוקוב: בגלל שהוא משתמש, בגלל שהוא דיקטטור, בגלל שניסיתי להתאבד, בגלל שהוא מתעלל, הוא אוהב שכואב לאנשים אחרים.

16:32 דים אמור: עצוב לי שצית להתאבד בגללו. תודה רבה לך על הראיון. הסיפור לא קל.

16:57 כריסטינה סומורוקוב: כן לא קל. אני יודעת שהייתה לו חברה חדשה, זה כנראה אותו סיפור.

17:22 דים אמור: את בטוחה שיש עוד קורבנות?

17:24 כריסטינה סומורוקוב: נו ברור, הייתה לו עכשיו בחורה בגיל 18, ברור שיש עוד קורבנות.


סמיון גרפמן, גיא לרר, "הצינור", אדם שפיר, משטרת ישראל – לא טרחו להגיב.


אנו במעקב 

אהבתם שתפו :

אולי יעניין אתכם גם

תגיות