אקטואליה, דעות, ספורט

מאור בוזגלו במתקפה על "ההפוגה הטקטית"

בעוד המדינה מלוכדת סביב המערכה ברצועת עזה, קול צורם נשמע ביממה האחרונה מכיוונו של הכדורגלן מאור בוזגלו.
buzaglomaor

DIM AMORדים אמור

בפרסום סוער ברשת החברתית Threads, הטיח בוזגלו ביקורת נוקבת על החלטת צה"ל להכריז על הפוגה הומניטרית באזור רפיח שבדרום הרצועה.

מאור בוזגלו:

"אני מטומטם, לא מבין.. מה זה מחצית? פסק זמן להתחזק, להתחמש, להתארגן מחדש. הם רק רוצים להרוג אותנו זה ב – DNA! זה לא משחק.. זה על החיים שלנו! זה החיים של הלוחמים שלנו! זה העתיד של הילדים שלנו.. זה מלחמה!! קיבינימט וזה חייב להיות הכי חזק.. הכי חד, ובלי סנטימנטים לכלום".

"אני מטומטם, לא מבין… מה זה מחצית?", כתב בוזגלו בזעם. דבריו החריפים של הכדורגלן עוררו סערה ברשת, כאשר רבים תהו על מקור סמכותו בנושאים צבאיים. "אתה יודע מה קורה שם? אתה מדבר מתוך הניסיון הצבאי שלך?", שאל אחד הגולשים, אך פרטי שירותו הצבאי של בוזגלו אינם ידועים לציבור.

01

02 (3)

במקביל, דובר צה"ל הבהיר כי ההחלטה על ההפוגה התקבלה לאחר דיונים מעמיקים עם האו"ם, במטרה להגדיל את היקף הסיוע ההומניטרי הנכנס לרצועה. על פי ההודעה, ההפוגה הטקטית תתקיים מדי יום בין השעות 8:00 ל-19:00 באזור כרם שלום, ותאפשר הכנסת אספקה חיונית לאוכלוסייה האזרחית.

נכון לשעת כתיבת שורות אלו, בוזגלו טרם הגיב לשאלות בדבר רקעו הצבאי ומקור הידע שלו בנושאים אסטרטגיים. יחד עם זאת, התבטאויותיו ממשיכות לעורר דיון ער ברשתות החברתיות ובשיח הציבורי.