אסטרולוגיה ותקשור, דעות

פיתוח יכולת התקשור – השער אל העולם הרוחני

תקשור היא יכולת מולדת המצויה בכל אחד מאיתנו, אך לעיתים קרובות היא נדחקת לצדי הדרך בשל החינוך הרציונלי שקיבלנו. החדשות הטובות הן שניתן לפתח מחדש את יכולת התקשור הטבעית שלנו דרך לימוד ותרגול, ובקלות יחסית.
525

DIM AMORדים אמור

פיתוח יכולת זו יאפשר לנו ליצור קשר עם מדריכים רוחניים וישויות אור, שיספקו לנו הדרכה רוחנית, ריפוי והארה. הם יחשפו בפנינו את השיעורים הרוחניים שאנו עוברים בחיים הנוכחיים ואת היעוד הרוחני הייחודי שלנו. בסיוע וליווי מתמשך של המדריכים הרוחניים, נוכל לחיות חיים משמעותיים, מלאי כוח ושמחה.

המתקשרים הם אנשים שפיתחו את היכולת להתקשר עם מדריכיהם הרוחניים ברמה היומיומית. הם מקבלים מהמדריכים מסרים והדרכה לגבי דרכי הפעולה הנכונות בסיטואציות חיים שונות, ובכך משפרים את איכות חייהם באופן ממשי. כיצד זה אפשרי? המדריכים הרוחניים מתקיימים במימד הרוחני, שם חוקי המימד הפיזי אינם חלים. היכולת הרוחנית שלהם מאפשרת להם לראות את העבר, ההווה והעתיד באותה קלות. התקשור מעניק לנו גישה למידע שאינו זמין לנו במימד הפיזי, כמו מידע על העתיד, ובכך מאפשר לנו למנף את החוויה הקיומית שלנו ולהעניק לעצמנו יתרונות ייחודיים.

בקורסי תקשור, נלמד לפתח את יכולות התקשור שלנו באופן מעשי. נפגוש את המדריך הרוחני האישי שלנו, שיחשוף בפנינו את היעוד הרוחני הייחודי שלנו ויחבר אותנו למקורות הכוח הקוסמיים לריפוי והעצמה עצמית. נלמד לתקשר עם קרובים שנפטרו ולקבל מהם מסרים מהעולם הבא. ניצור קשר עם חיות טוטם שיעניקו לנו את הכוח הדרוש לגבור על אתגרים שונים. נפגוש את המלאך השומר האישי שלנו ונקבל ממנו אותות וסימנים המעידים על נוכחותו המלווה אותנו בחיינו.

בנוסף, נלמד לרפא באמצעות תקשור. נכיר את מדריכי הריפוי שלנו, שילמדו אותנו להשתמש בכלים רוחניים לריפוי עצמי וריפוי של יקירינו. חלק מהטכניקות המועברות בקורסי תקשור מבוססות על השמאניזם – הרוחניות הייחודית של תרבויות שבטיות ואינדיאניות. למשל, "ויז'ן קווסט" היא טכניקה המאפשרת לנו לקבל תשובות מדויקות לשאלות שיש לנו, באמצעות איתותים וסימנים שנקבל מהיקום במהלך חיי היום-יום.

פיתוח יכולת התקשור פותח בפנינו שערים לעולמות רוחניים עשירים ומופלאים. היא מאפשרת לנו להתחבר למקורות חכמה עילית, להיעזר בכוחות ריפוי עוצמתיים, ולקבל הדרכה והשראה לחיים משמעותיים ומאושרים. זוהי מתנה יקרה שכולנו נתברכנו בה, ורק נחוץ מאיתנו להפעיל אותה מחדש. בעולם המודרני הרציונלי והמצות, היכולת לתקשור מהווה נתיב להעשרה רוחנית עמוקה ולחיבור אמיתי לשורשי הקיום האנושי.