דעות, כלכלה, משפט LAW

מישל טרוני מוסר ד"ש לדניאל אלעזר ולכאן 11

מישל טרוני, הגיש תביעת לשון הרע נגד ערוץ הטלוויזיה הציבורי כאן 11 ונגד הכתב דניאל אלעזר.
Mishel Taroni 555

דים אמור 

בתביעתו, טרוני טוען כי אלעזר והערוץ פרסמו דברי שקר חמורים נגדו אשר גרמו לו נזק כבד.

בראיון בלעדי למערכת "מעקב", מישל טרוני חושף את פרטי התביעה המתנהלת בבית משפט השלום בתל אביב, תיק מספר 17184-02-22.

לדבריו, "דניאל אלעזר הוא נוכל, שקרן ואפס".

בכתב התביעה, טרוני מתח ביקורת נוקבת על ערוץ החדשות הממלכתי כאן 11, לטענתו, הערוץ והכתב דניאל אלעזר לא מפרסמים שתיק במשטרה נסגר, ובכך ממשיכים לפגוע בשמו הטוב ללא הצדקה.

טריני הדגיש כי לאחר שהמשטרה סגרה את התיק נגדו מחוסר ראיות, היה זה ראוי שכלי התקשורת יסקרו זאת באופן מלא. "כאן 11 ממשיכה להתעלם מהעובדות ולהציג אותי באור שלילי", אמר טריני, "זו פגיעה חמורה בשמי והמשטרה הכריעה שלא עשיתי דבר רע. הם חייבים לתקן את העוול".

לטענת טרוני, המעשים הבלתי חוקיים של אלעזר והפרסומים הכוזבים בערוץ הממלכתי, הנהנה מתקציב ענק של כמיליארד שקלים מכספי משלם המיסים, גרמו לו לנזק תדמיתי ענק. "לא כולם קמים ותובעים גוף ממשלתי שיושב על תקציב עתק", הוסיף טרוני בראיון.

ההליך המשפטי בין הצדדים רק החל, אך טרוני נחוש לנקוט בכל האמצעים על מנת להגן על שמו הטוב ולמגר את הפרסומים המכפישים כנגדו. "לא אחסוך מאמץ כדי לחשוף את האמת ולעמוד על זכויותיי", סיכם טרוני.

בנוסף, לפני כעשרה חודשים טרוני התראיין למעקב, במהלך ראיון הוא שפך אור על כאן 11, דניאל אלעזר, תוכנית "הצינור" וגיא לרר.  ייתכן שיש דברים שלא ידעתם על מישל טרוני – לצפייה לחץ כאן.

ערוץ כאן 11 וכתבו דניאל אלעזר טרם הגיבו על הפרשה.