אקטואליה, דעות, כלכלה

תושבי הרצליה יזכו לתחבורה ציבורית בשבת: הצטרפות למיזם "נעים בסופ"ש"

בשורה משמחת לתושבי הרצליה ויתר ערי השרון: העיר הרצליה, הממוקמת בשרון הדרומי, צפויה להצטרף למיזם "נעים בסופ"ש" שיאפשר לתושביה ליהנות מתחבורה ציבורית גם בימי השבת והחגים. במסגרת המהלך, תושבי הרצליה יוכלו לנסוע למספר ערים נוספות באזור גוש דן באמצעות קווי תחבורה ציבורית ייעודיים.
a658f146-9808-4b9f-b5c4-43563575a21a

דים אמור

עיריית הרצליה הודיעה באופן רשמי על הצטרפותה למיזם "נעים בסופ"ש", תוכנית חלוצית המציעה 13 קווים שונים הפועלים בתל אביב והסביבה בסופי שבוע ובחגים. המיזם, החינמי לנוסעים, כולל מסלולי נסיעה באורך כולל של 300 ק"מ עם 636 תחנות שונות ברחבי האזור.

עם חיבורה של הרצליה למערך הקווים, יוכלו תושביה להגיע לתל אביב ומשם לנצל את שאר הקווים שהמיזם מציע ולהמשיך אל ערים נוספות בשבת ובחגים. הערים שבהן המיזם מופעל כוללות את תל אביב-יפו, רמת השרון, הוד השרון, גבעתיים, כפר סבא, קריית אונו, מודיעין, נס ציונה, שהם ועוד.

ראש עיריית הרצליה, יריב פישר, בירך על המהלך ומסר: "הצטרפות הרצליה ל'נעים בסופ"ש' תשדרג באופן משמעותי את איכות החיים של תושבי הרצליה ותאפשר להם ניידות קלה, נוחה, זמינה ומהירה לתל-אביב, לערים השכנות ובחזרה".

המהלך צפוי להקל על תושבי הרצליה וערים נוספות בשרון לנצל את סופי השבוע והחגים לפעילויות פנאי, ביקורים משפחתיים ותרבות באזור המרכז, ללא התלות ברכב פרטי או חלופות תחבורה יקרות. יוזמה זו משקפת את המגמה ההולכת וגוברת של ערים במטרופולין תל אביב להנגיש את התחבורה הציבורית גם בימי המנוחה, לרווחת התושבים והסביבה כאחד.

צילום: אלקובי אליאב