דעות, כדאי להכיר, ספורט

תחרות עם מישל טרוני – זוכה מאוד מפתיע, הזמנה לחתונה ועוד

חוף תל אביב רועש מכפות ידיים וצעקות עידוד, כשמאות צופים נלהבים מתגודדים לחזות בתחרות הספורט המרתקת. מתמודדים מתחרים נחושים במטרה להוכיח את עליונותם ולזכות בתואר הנכסף.

דים אמור 

בתאריך 14 במאי 2024, תחרות יוצאת דופן התקיימה בחוף הים בתל אביב, כשמישל טרוני, הספורטאי הבינלאומי המפורסם, הוביל את האירוע המיוחד. עשרות רבות של גברים, מקצוענים וחובבים כאחד, הגיעו כדי לנסות את כוחם להתמודד באתגרים הספורטיבים (מקווים לראות גם נשים בתחרות הבאה).

אולם, אילה דוקורסקי, עולה חדש מבלארוס וחתן פרס באליפות אירופה בפאוורליפטינג, היה זה שזכה בתואר לאחר התמודדות עיקשת.

צפייה בסרטון באורך מלא – לחץ כאן

"לא ציפיתי לכך בכלל" סיפר דוקורסקי בהתרגשות לאחר הניצחון המפתיע, הוסיף "הגעתי לכאן רק בשביל להשתתף ולהנות מהחוויה וזכיתי בפרס".

צפייה בסרטון באורך מלא – לחץ כאן

כמו במקרים רבים, מאחורי כל אירוע ספורט מרגש, מסתתרות גם סיפורי רקע מעניינים של המשתתפים השונים. בין הפנים המוכרות שניתן היה לפגוש בתחרות, יוגב קדוש ספורטאי מקצועי, תווש עמאשה איש עסקים; מואמן עבד אל חי, ספורטאי מקצועי (כינוי באינסטגרם "Moamensknaje"); רון בן חמו, כבאי משוחרר, שהגיע יחד עם בת זוגו אליה אלפסי, אשר אף הזמינה את טרוני לשמש כרב רפורמי בחתונתם!

אך הדמות שגרפה אולי את תשומת הלב הרבה ביותר הייתה עמית מור, נער בן 17 לפני גיוסו לצבא. בנחישות ובלהט צעיר אופייניים, עמית נכנס לתחרות בכל העוצמה והתחרה באומץ רב מול רון בן חמו ספורטאי מנוסה.

צפייה בסרטון באורך מלא – לחץ כאן

עמית הוא דוגמה נפלאה לדור הצעיר שצומח כאן, יש בו רוח לוחמת, נחישות שאין לתאר. אין ספק שנראה אותו הולך רחוק, בין אם בעולם הספורט או בשירות הצבאי.

בין היתר רקדנו, שתינו שייקים בריאים, צחקנו ונהננו.

צפייה בסרטון באורך מלא – לחץ כאן

טרוני, הגיע במצב כושר מעולה, כמעט ללא הפסקת מנוחה יותר מחמש שעות התחרה מול ספורטאים מקצוענים וחובבנים.

תחרות התקיימה בחוף הים, רציף הרברט סמואל 88, תל אביב יפו, ותתקיים כמסורת כל יום שישי עד השעה 16:00.

אהבתם שתפו :

אולי יעניין אתכם גם

תגיות