דעות, כלכלה, פלילי

עוזבים את ישראל? קבלו 200,000$!

מהנוכלים באהבה! פרסום בפייסבוק: "עוזבים את ישראל? קבלו 200,000$!" נוכלים מדריכים בעלי ת.ז איך "לדפוק ולעקוץ" את המדינה כאשר יורדים מהארץ!

מערכת מעקב

החברה הפיננסית הישראלית (כנראה נבנה ע"י עולים ממדינות ברית המועצות) חצתה את כל גבולות הבלתי נתפסים!

במהלך המלחמה בישראל (מלחמת חרבות ברזל), אזרחי ישראל דוברי רוסית גילו פרסומת מוזרה והזויה ברשתות החברתיות: "אם אתם עוזבים את ישראל לנצח, קחו אתכם 200,000 דולר. הפרסום מיועד רק לאזרחים ישראלים, בעלי ת.ז – ללא חובות ותיקים בהוצאה לפועל מס': 050-201-8627" (פרסום נעשה בשפה הרוסית בלבד).

ללא היסוס ובלי בושה, כמו גם ללא כל חשש מהחוק, המשרד הפיננסי מציע לאזרחי ישראל לקחת הלוואות בתמיכתם בסך של 1.5 מיליון שקלים ולעזוב את ישראל, משרד יספק ערבים פיקטיביים, תלושי שכר מזויפים וכו'. כמו כן החברה תגיש בקשות לחברות המימון, קרנות וגם לבנקים (לעיתים יבקשו הלוואות ומימון לפתיחת עסק בערבות המדינה), בתמורה לכך החברה תיקח 50% מכל סכום אשר תגייס! החברה יודעת מראש שהלקוח אשר יקבל את ההלוואות לא מתכוון להחזיר אותם, הוא מתכוון לברוח עם הכסף לחו"ל.

הנוכלים ילמדו אתכם איך להונות את הכלכלה הישראלית! למעשה, לקוחות החברה יודעים ב-100% שהם לא מתכוונים להחזיר את ההלוואות האלה! פעולה זו נקראת הונאה ומרמה, ולעיתים גם כן הטעית מערכת המשפט.

אגב, יש רבים שרוצים להשתמש בשירותי החברה, ובאופן המכוון לגרום נזק למערכת הבנקאית, לעתים קרובות זה אנשים שהגיעו למדינת ישראל ממדינות חבר העמים (כאילו יהודים או היהודים "בדור ה-10" לערך), בני אדם שלא עשו דבר למען המדינה, הגיעו בחינם וקיבלו את "סל הקליטה" (ע"ח משלמי המסים). בסופו של דבר לקוחות החברה נוטלים הלוואות ויוצאים מישראל עם 200,000 דולר!

המשרד מנצל את היסטוריית האשראי (נקיה) של הלקוחות אשר עוזבים, ומשתמש בישראל כפלטפורמה לשאיבת כסף!

אבל אם אדם שהשיג במרמה עשרות הלוואות ירצה פתאום לחזור לישראל, זה גם אפשרי, "החברה" תמליץ לו להגיש בקשה להוצאה לפועל "פשיטת רגל", וכך הנוכלים יעשו הטעיית מערכת המשפט, בן אדם המגונה יקבל הזדמנות שנייה.

החברה הרחיקה לכת ופרסמה שיטות הונאה ברשתות החברתיות – ללא פחד וחרטה. חב' משאירה מספר טלפון נייד ואת היסטוריית אשראי של מימון הפרסום (מאחורי כל תשלום ומספר נייד עומד אדם או חברה)!

כל מה שציינו לעיל אינו ספקולציה, אלו עובדות שנלקחו משיחת טלפון. התקשרנו ל"חברה" למספר אשר מופיע בפוסט (השיחה הוקלטה ברוסית (לחץ כאן להזנת שיחה בשפה הרוסית)).

אבל מי עומד מאחורי הארגון הפיננסי הזה? מסיבות ברורות, בעל הפרסומות האלה מסתיר את שמו וכו', כמעט בלתי אפשרי לדעת מי עומד או עומדת מאחורי הקומבינה, ובמקרה הזה מובנת את הנועזות של הפוסטים ברשתות החברתיות.

אך הצלחנו לחקור ולברר כמה וכמה דברים, השגנו תוצאת די מרשימות.

ובכן, מספר הנייד 050-201-8627 אשר מופיע בפוסטים שייך לחברת "פלאפון", מספר זה מופיע גם באתר "Planet of the Guarantors" או "כוכב הערבויות". באתר בכל הדפים מופיע טקסט: "סיוע לעוזבים את ישראל עד $200,000" (כמעט "לשכת הרווחה").

דהיינו, סיוע בקבלת הלוואות ואשראי, למעשה מלמדים את הלקוחות להיעלם עם הכספים אשר הם קיבלו מהבנק וחברות האשראי, וזו כמובן לא "עזרה" ובטח לא "סיוע", אלא הונאה ומרמה.

ל"כוכב הערבויות" יש פייסבוק ואינסטגרם, האינסטגרם מנוהל על ידי דימיטרי בוס (dimitri boss).

נציין שכל הפרסומות מכילות את אותו טקסט ואותו מספר טלפון נייד.

האתר "כוכב הערבויות" מטעה אנשים ולא ממש "עוזר" להם, פעילותה של חברה זו גורמת נזק לבנקים ולאזרחי ישראל, אתר "כוכב הערבויות" פועל תחת דומיין "garantivisraeli.co.il".

הדומיין "garantivisraeli.co.il" שייך לגב' ילנה קושלב (Elena Koshelev), ורשום בכתובת רח' פיקוס 24 תל אביב.

צילום: גוגל מפות

מספר הנייד של גב' קושלב 0543967348 גם כן מופיע ברישום הדומיין, קיים גם כן האימייל בפרטי הדומיינים [email protected] ( דימה ודמיטרי זה אותו השם (דימה זה למעשה קיצור של דמיטרי).

הדומיין נרשם דרך החברה הישראלית box (חברת box יודעת את כל הנתונים של בעל הדומיין).

המספר 0543967348 גם כן מופיע בפורטל המודעות, וגב' ילנה קושלב דאז פרסמה שהיא תופרת שמלות כלה!

בעת שהכלכלה הישראלית עוברת תקופה קשה עקב המלחמה, כל מיני "חברות פיננסיות" מנסות לגרום נזק נוסף לישראל, די עצוב שבעלי החברות מסוג הם בעלי אזרחות ישראלית (בושה).

חשוב לציין: באתר "כוכב הערבויות" אין מספר רישום עסק או כתובת רשמית.

אתר "מעקב" הגיש תלונה במשטרת ישראל והרשות להגנת הצרכן, משום שהחברה פוגעת בבנקים או מתכוונת לפגוע במשק הישראלי. כל הפרטים והנתונים נמסרו לגורמים הרלוונטים.

תגובות:

פנינו למייל של דימה ולחברה "כוכב הערבויות" – אינם טרחו להגיב.