דעות, פוליטיקה

החבר של מקסים בביצקי, סגן ראש עיריית ראשל"צ חושף: פטר אותי מחובות ב-2.5 מיליון שקל והביא לי בחורה ללילה

מקסים בביצקי, סגן ראש העיר ראשון לציון "עזר" לחברו לא לשלם קנסות בסך של 2.5 מיליון והביא לו בחורה ללילה אחד, כך מסר משה נגר. עיריית ראשון לא טרחה לחקור את המקרים: "מדיף ריח חריף של חיסול חשבונות והעירייה לא תיקח בכך חלק". דים אמור || 22.02.2024 בתאריך ה-12.10.2024 "מעקב"

מקסים בביצקי, סגן ראש העיר ראשון לציון "עזר" לחברו לא לשלם קנסות בסך של 2.5 מיליון והביא לו בחורה ללילה אחד, כך מסר משה נגר. עיריית ראשון לא טרחה לחקור את המקרים: "מדיף ריח חריף של חיסול חשבונות והעירייה לא תיקח בכך חלק".

דים אמור || 22.02.2024

בתאריך ה-12.10.2024 "מעקב" ראיין את משה נגר, חברו של בביצקי, ברצון רב מסר כמה דברים טובים על סגן ראש העיר, למעשה:

ביום אחד עיריית ראשון לציון נתנה קנס לנגר בסך של 2.5 מיליון ש"ח, לכן הוא פנה לחברו מקסים בביצקי, לפי הסיפורים של נגר בביצקי "עזר" לו לא לשלם את הקנס.

עוד סיפר משה נגר, בביצקי סידר לו "עולה חדשה" מאוקראינה ללילה אחד. ניסינו להבין האם מדובר על עולה חדש או פליטה מאוקראינה, ואז באופן פתאומי נגר התעצבן וצעק מזעם "מה אתה חוקר אותי?", וגם הוסיף "אנו הומויים, יאללה ביי".

שיחה מוקלטת עם משה נגר:

לא ברור מדוע בביצקי הביא למשה נגר "עולה חדשה" מאוקראינה רק ללילה אחד, ואיך כסגן ראש העיר עזר לחברו לבטל קנס בסך של 2.5 מיליון ש"ח? למעשה אולי המדינה לא קיבלה לקופה שלה 2.5 מיליון ש"ח, ייתכן יש מקום לניצול הסמכות?

נכון לציין: נכון להיום נגד מקסים בביצקי הוגש כתב אישום.

פרטי התיק: פרקליטות מחוז מרכז הגישה לבית משפט השלום בראשון לציון כתב אישום נגד מקסים בביצקי, סגן ראש עיריית ראשון לציון, בגין עבירות של מרמה והפרת אמונים, שיבוש מהלכי משפט, מתן ידיעה כוזבת, זיוף בידי עובד ציבור וקשירת קשר לפשע.

בעבר "מעקב" פרסם כתבה: מקסים בביצקי, סגן ראש העיר ראשון לציון הטריד מינית את העוזרת האישית לאחר התלונה שכרה קוצץ, כך סיפרה אביטל ב' (קרא עוד).

מוקדם יותר התקבל איום מטעם הגורם הלא ידוע:

ההפחדות סביב בביצקי – קרא עוד.

עקב האיומים סניה ולדברג פרסם פוסט שבו פנה למקסים בביצקי: "נא לא לאיים על עיתונאים! קצת הזוי שבביצקי בכלל מתמודד" – קרא עוד.

 

צילום: פייסבוק סניה ולדברג

תגובת עיריית ראשון לציון (הפניה הייתה על קנס ועל "עולה חדשה" ללילה אחד):

כאמור זה תקף לשני המקרים 11:44 (13.02.2024):
משניהם מדיף ריח חריף של חיסול חשבונות והעירייה לא תיקח בכך חלק.
אם יתברר במשטרה שנעשה משהו לא תקין – נגיב במלוא החומרה.
כרגע את התגובות למקרים ובירורים, אתה צריך למול בביצקי עצמו.

יחד עם זאת, בשעה 13:10 (13.02.2024) שלחו תגובה מתוקנת:

באשר למשפט המתנהל שיש לו – לא קשור אלינו, תקבל ממנו תגובה
באשר לתגובה רשמית: ״אנו לא מכירים את הטענות המיוחסות בכתבה ומעולם לא קיבלנו תלונה באשר אליהם.  מאחר והוגשה  על ידכם תלונה במשטרה, אנו ניתן למשטרה לעשות את עבודתה ונגיב בהתאם לממצאיה״.

למקסים בביצקי נמסרו שאלות רבות על הקנס וחובות (משה נגר / עיריית ראשון לציון), על האיומים וגם כן על "עולה חדשה" מאוקראינה אשר בילה ללילה אחד עם משה נגר!

מקסים בביצקי: לא טרח להגיב.

אי תגובה – גם כן תגובה!