דעות, כדאי להכיר

ביקור פתע במועדון היאכטות Sea-Gal – חוויה ימית ברמה עולמית

בעולם התיירות והפנאי הישראלי, לא פעם אנו נתקלים בשירותים שאינם עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אולם, מדי פעם, אנו מגלים פנינים אמיתיות - עסקים המציבים רף גבוה של מצוינות ומעניקים ללקוחותיהם חוויה יוצאת דופן.
20240614_175847_800x600

DIM AMORדים אמור

אחד מאלה הוא מועדון היאכטות הישראלי Sea-Gal, אשר לאחרונה עמד במבחן קפדני של ביקור פתע מטעם צוות הכתבים שלנו.

מטרת הביקור הייתה לבחון מקרוב את איכות השירות, הזמינות, המענה, הניקיון, הנדיבות, הסבלנות, המקצועיות ועמידה בלוחות זמנים של המועדון. התוצאות, יש לומר, היו מרשימות ביותר.

20240614_180550_800x600

כבר מהשיחה הטלפונית הראשונית, הורגש כי מדובר בשירות ברמה אחרת. המענה היה מהיר להפליא – תוך כחמש שניות בלבד, ללא כל המתנה מיותרת. עמית, מנהלת אירועים הפגינה אדיבות, מקצועיות וסבלנות ראויים לציון. ההסברים היו כה ממצים, עד כי למעשה לא נותרו שאלות פתוחות לאחר השיחה.

עם ההגעה למרינה, התקבלנו על ידי משה, המדריך וקפטן היאכטה. כבר בעלייה לסיפון, קיבלנו תדרוך מקיף ומפורט, כולל הוראות בטיחות חיוניות. היאכטה עצמה הייתה מרשימה בגודלה ובניקיונה – כל פינה הייתה מצוחצחת ומטופחת.

במהלך השיט, הקפטן משה גילה סבלנות אין קץ, עונה על כל שאלה בפירוט ובבהירות. אך ללא ספק, שיא החוויה היה כאשר היאכטה עצרה בלב הים התיכון, במרחק ניכר מהחוף. בעומק של 300 עד 500 מטרים, המים היו צלולים ונקיים. הקפיצה למים יצרה תחושה של שהייה בחו"ל, למרות שהכל התרחש במרחק קצר יחסית מחופי ישראל.

20240614_180731_800x600

חשוב לציין את ההקפדה היתרה של הקפטן משה על כללי הבטיחות. הוא הציב גבולות ברורים לשחייה ווידא כי כל הנוסעים מצייתים להוראותיו – עדות לכך שבטיחות הנוסעים עומדת בראש סדר העדיפויות.

היאכטה עצמה מאובזרת היטב, עם מטבח, אזור מנוחה הכולל מיטה וספה, שירותים ואפילו מקלחת. האפשרות להביא אוכל ושתייה מהבית מוסיפה נדבך נוסף לנוחות ולהתאמה האישית של החוויה.

מלבד השקט והשלווה, השיט מזמן מפגשים עם הטבע במיטבו – שחפים, דגים, ולעיתים אף לווייתנים ודולפינים. האוויר הצח והשמש הנעימה משלימים את התמונה הקסומה.

בתום השיט, ההפתעה ממשיכה. המועדון מציע לנוסעים אפשרות להמשיך את החוויה באזור ממוזג עם שולחנות, קפה ועוגיות – מחווה המעידה על תשומת לב לפרטים ורצון אמיתי להעניק ערך מוסף.

שירות זה, כפי שצוין, מתאים במיוחד לאירועים משפחתיים כגון בר מצווה. האפשרות לאחסן מזון ומשקאות במקרר לפני היציאה, ולהמשיך בחגיגות לאחר החזרה, היא יתרון משמעותי המבדיל את Sea-Gal ממתחרותיה.

לסיכום, למרות שצוות הכתבים שלנו ניסה למצוא נקודות לשיפור, המשימה הוכחה כבלתי אפשרית הפעם. מועדון היאכטות Sea-Gal מציג רמת שירות ומקצועיות שנדירות בנוף הישראלי. זוהי עדות מרעננת לכך שגם בישראל ניתן למצוא עסקים המתנהלים באופן מושלם, תוך כבוד עמוק ואמיתי ללקוח.

ביקור הפתע שלנו ב-Sea-Gal לא רק עמד בציפיות – הוא חצה אותן בסערה. אם אתם מחפשים חוויה ימית ברמה בינלאומית, מבלי לצאת מגבולות המדינה, נראה כי מצאתם את המקום הנכון. זהו עסק ישראלי שיש להתגאות בו, המוכיח כי שירות מעולה, תשומת לב לפרטים, ובטיחות ללא פשרות, יכולים וצריכים להיות נחלתם של כלל העסקים בישראל.

ציון 10 מתוך 10!

צילום: דים אמור