אסטרולוגיה ותקשור, דעות

הורוסקופ לתאריכים 09.06.2024 – 15.06.2024

השבוע הקרוב מבשר על חוויות רגשיות עמוקות, אך גם על סכנה של התפזרות ואובדן ריכוז. בעוד שהמזלות המים נדרשים להתמודד עם רגישות יתר, מזלות האדמה והאש צפויים לבלוט בתעוזתם ודומיננטיות. לכל אחד מן המזלות יהיה צורך להתמקד ולסנן את המיותר על מנת לשמור על איזון פנימי. בואו נפרוש את מפת הכוכבים ונצפה מה צופן העתיד הקרוב.
47825_800x797

DIM AMORדים אמור 

כוכבי השמיים נרתמים להעניק השראה ומוטיבציה אדירה לבני מזל הטלה בשבוע הבא. צירוף המזלות המעולה יזכה אתכם בהזדמנויות יקרות להתקדמות בקריירה ובמילוי משאלות לב. אל תחמיצו את ההשפעות הכוכביות המבורכות ותפסו את ההזדמנויות הצפויות בשתי ידיים.

לעומת זאת, בני מזל הדגים צפויים לשבוע מאתגר. המציאות הארצית והפרקטית דורשת מכם בהכרח להתרכז ולהפסיק להתבונן בעננים. כדאי להפנות את המוקד לעניינים דחופים שנדחו זמן רב. סננו את החלומות ותנו דריסת רגל לשכל הישר.

מצידם של בני התאומים, צפויים להינות מזרם השראה יצירתית והשכל חריף במיוחד. ההשפעות הכוכביות המוענקות במתנה לכם תחזקנה את הצד הדינמי והיצירתי. סביבכם ייהנו ממראה הנוצץ ומן האנרגיה המשדרגת לה תזכו.

המתח הכוכבי מרבה לפקוד את בני מזל העקרב ולהסעיר את הטמפרמנט הבוער שלכם. רגשות עזים וחשיבה מוגזמת עלולים לערער על שלוותכם הנפשית. הקפידו להסדיר אורחות חיים בריאים ופעילות גופנית, ככלי אידיאלי למתן המצב הרוח ולשמירה על שפיות.

מזל טלה (21.3-20.4)

אתם דומיננטיים בסביבה הקרובה וצפויים הרבה גירויים, אינטראקציות ואינפורמציה. נסו לא להתפזר ולא לאבד פוקוס. זהו זמן טוב להיות עם קרוביכם. ראשון צפויים להיות רגישים בבית ובמשפחה, ייתכן סביב הילדים; בשני–שלישי תחושו התחזקות אנרגטית ונוכחותכם תהיה דומיננטית. ברביעי–חמישי השתדלו להיות תכליתיים ומעשיים; שישי-שבת יהיה מלא באינטראקציות, גירויים ומידע, סננו את המיותר ואל תאבדו אנרגיה. 09.06 – 15.06 – אלה ימים טובים לאנשי במה ונואמים.

בילדותכם נחשבתם לעצמאיים וחזקים, וזה לא השתנה גם כעת. אתם מסוגלים לקחת סיכונים ולהתגבר על מכשולים בקלות יחסית. לפעמים זה יוצר התנגדות מהסובבים אתכם שמרגישים שאתם "רומסים" אותם. השבוע מזכיר לכם לנצל את הכוחות הללו לטובתכם ולא להפריע לאחרים. העצמאות וההנהגתיות שלכם יכולות להועיל בהשגת יעדים חשובים ובמיצוי הפוטנציאל שלכם. אך חשוב להקפיד על שיתוף פעולה עם הסביבה ולא ללכת שולל לבדכם. האינטראקציות והגירויים הרבים יכולים לפזר אתכם למרחקים, לכן התמקדו בנושא אחד ופעלו בשיטתיות.

המשפחה צריכה לעמוד במרכז לצד פרויקטים חשובים אחרים. היחסים עם בני הבית עשויים להיות רגישים בסוף השבוע, אז גלו רגישות וסבלנות. בימים הבאים תצליחו להשיג המון מטרות עם עוצמה והנהגתיות שאפיינו אתכם כל חייכם. הקפידו לשלב ריכוז ומעשיות כדי להצליח עד תום.

מזל שור (21.04-20.05)

מרס ייכנס למזלכם ביום ראשון ויכניס אנרגיה, יוזמה ועשייה. תהיו דומיננטיים ותובילו מהלכים. נדרשת תשומת לב לתחום הכלכלי, שכן יש לכם נטייה להתפזרות ולבזבוז, שמרו על גבולות נכונים, עוד בראשון צפויות רגישות ותחושת שייכות ומשפחתיות; בשני־שלישי צפויות דרמות ותגובות מוגזמות בבית ובמשפחה, נסו להימנע מללבות את האש; ברביעי־חמישי רצוי להיות מעשיים ולהימנע מביקורת עצמית. בשישי-שבת ייתכנו חוסר שקט וחוסר מנוחה.

כוכב החמה, הנותן תנופה וכוח פעולה, נכנס למזל שורים השבוע. זוהי תקופה מצוינת להגשמת חלומות וליזמות חדשות. האנרגיה המחודשת מעניקה לכם כוח רב להוביל תהליכים משמעותיים ומורכבים. עם זאת, חשוב לכוון את האנרגיה לכיוונים הנכונים ולא לפזר אותה לריק. בתחומים הכלכליים נדרשת תשומת לב יתרה, מכיוון שיש סכנה להוציא כספים על מוצרים שאינם הכרחיים לכם. גבולות ברורים ורסן עצמי יועילו מאוד להשיג התקדמות ממשית ולא להתפזר לכל עבר.

הרגישות והתחושה המשפחתית שיופיעו בסופ"ש זקוקות לאיזון מול הדרמות האפשריות שיתרחשו בימים הבאים בבית. אל תתפתו להתערב או ללבות מריבות, זה רק יחריף את המצב. למרות חוסר השקט והחוסר מנוחה, חשוב להישאר רגועים ומאופקים. היגיון, מעשיות ונטייה לפרגמטיות יסייעו להוביל במוצלח את המהלכים שהתחלתם. התרחקו מסחרחרת ביקורת עצמית לא רצויה ומיותרת.

מזל תאומים (21.05-21.06)

מקבץ פלנטות במזלכם מביא גירויים ואינפורמציה. ייתכנו לימודים ונסיעות קצרות או ארוכות מעבר לים. נסו להימנע מאובדן פוקוס ואנרגיה. ראשון הם זמן טוב לשקול היטב את צעדיכם הכלכליים ולהימנע מבזבוז; בשני־שלישי תהיו דומיננטיים בסביבה הקרובה; ברביעי־חמישי האווירה בבית ובמשפחה תהיה ביקורתית ותלווה בחוסר סבלנות.  הירח במזלכם בשישי-שבת  יגביר את האקשן. יש הרבה רעש סביבכם, אז סננו את המיותר. כתיבה עשויה לאזן את חוסר השקט.

ההשפעות הכוכביות המועצות עבור מזל תאומים מחזקות את הצדדים היצירתיים והדינמיים שלכם. יתקיים מצב של עומס גירויים, מידע חדש והזדמנויות ללמוד דברים חדשים. גם נסיעות.

מזל סרטן (22.06-22.07)

בשבוע הקרוב, נשמה סרטנית יקרה, עלולים לצוץ מצבי לחץ נפשי שיובילו לחוסר מנוחת רוח ותחושת חוסר שלווה. הפתרון עשוי להיות בכתיבה, המסוגלת לאזן ולשחרר את העומס המנטלי מגירויי היום-יום. בראשון, כשהירח שורה במזלך, רגישותך תגבר וייתכן שתחושי צורך להתכנס בתוך עצמך. שני ושלישי צפויים להיות ימים ברוכים בהכנסות כספיות ורווחים כלכליים, אך יתכנו גם הוצאות בלתי צפויות שידרשו זהירות. ברביעי וחמישי, קרוביך יזדקקו לתשומת לבך היתרה ועליך יהיה לדאוג להם, אך הקפידי שלא לבזבז את אנרגיותייך לריק.  ביום שישי-שבת, מומלץ להתרכז בהתבוננות פנימית ולעשות חשבון נפש.
מזל אריה (23.07-22.08)

לאריות היקרים צפוי שבוע תוסס של אינטראקציות חברתיות וביקורי חוץ. נוכחותכם החברתית הדומיננטית תתבלט סביב אירועים רבים ואקשן מרובה, אך חשוב שתשמרו על ריכוז ושלא תתפזרו לכל עבר. בראשון, צפויה התעוררות רגשית שתגרום לכם להרגיש צורך להתכנס לתוך עצמכם, כאשר השהייה בביתכם תחזק אתכם. בשני ושלישי, כשהירח נמצא במזלכם, נוכחותכם החברתית תתחזק עוד יותר והדרמטיות שלכם תורגש היטב על ידי הסובבים אתכם. רביעי וחמישי הם ימים שבהם עליכם לשים דגש על סדר וארגון בתחום הכלכלי, היות שיש לכם נטייה להתפזר ולבזבז כספים, עליכם אפוא לשמור על גבולות ברורים. בימי שישי-שבת, עלולים לחוש עומס גירויים מוגזם.

מזל בתולה (23.08-22.09)

בשבוע הבא, יקירי הבתולות, קשרים ויחסים בסביבת העבודה ישפיעו עליכם רבות. על כן, חשוב שתשמרו על ריכוז ולא תתפזרו, כמו גם על הגדרת גבולות ברורים. בראשון, צפויה רגישות חברתית מוגברת. ברביעי וחמישי, כשהירח שוכן במזלכם, ביקורתיותכם והיריון לחוסר מנוחה ישתלטו בכם. יש לכם נטייה לערוך חשבון נפש ולבקר את עצמכם, בעיקר בהקשר של מערכות יחסים.  בימי שישי-שבת, עלול להיות עומס של אירועים ואינפורמציה שיגרמו ללחץ נפשי, לכן עליכם לסנן את המיותרים מביניהם.

מזל מאזניים (23.9-22.10)

האנרגיות השבוע צופות לכם, מאזניים יקרים, שבוע מצוין לנסיעות הרחק מעבר לים, ללימודים חדשים, לחוויות משמחות ולהיכרויות עם אנשים חדשים. אתם נמצאים בתקופה של פתיחות ונהנים מחוויות שמרחיבות את הלב ומשפיעות עליכם לטובה. עם זאת, הקפידו לסנן את המיותר מביניהם. בראשון, רגישותכם תשפיע במיוחד בתחום הקריירה. האינטואיציות והרגישות שלכם יסייעו לכם להשפיע על אחרים ולגרום להם להרגיש קרובים אליכם. בשני ושלישי, תחושו דומיננטיים ובעלי השפעה חברתית רבה. רביעי וחמישי יוקדשו לחשבון נפש ולהתבוננות עצמית.  בשישי שבת עלול להיות עומס גירויים של מידע, חוויות ונסיעות.
מזל עקרב (23.10-21.11)

הטמפרמנט של העקרב עשוי להוביל לחשיבת יתר ולחוסר שקט מנטלי. התפזרות והיעדר מיקוד צפויים להציק לכם, ולכן חשוב שתנסו לסנן אינפורמציה מיותרת. כתיבה עשויה לעזור לכם לאזן את הרגשות והמחשבות הנודדות. בסוף השבוע, ביום ראשון, תורגש רגישות גבוהה מצדכם, נטייה להסתכלות רגשית עמוקה ומצבי רוח משתנים. בימים שני ושלישי תפגינו דומיננטיות בסביבת העבודה – שימו לב שלא תנהגו מתוך אגו, אלא תקשיבו ללב בהחלטתכם המשמעותיות. במהלך השבוע מעמדכם צפוי להתחזק. בימים רביעי וחמישי תחוו רגישות חברתית, נטייה לביקורתיות, עומס גירויים וצורך להיות לבד עם עצמכם.

מזל קשת (22.11-21.12)

לפנויים מבין בני מזל הקשת צפויות הזדמנויות למפגשים חדשים והיכרויות משמחות. למי שנמצא ביחסים זוגיים מחכות חוויות מרגשות עם בן/בת הזוג. מערכות היחסים יתוססו בשבוע הקרוב. ביום ראשון תחושו רגישות גבוהה, אינטנסיביות רגשית עמוקה וצורך בשייכות ובביטחון במסגרת זוגית או משפחתית. אלה ימים טובים להתכנסות עם האהובים ולמנוחה. בימים שני ושלישי תורגש התחזקות אנרגטית מצדכם ותפגינו דומיננטיות, אך מומלץ שלא תכפו על אחרים את דעותיכם. בימים רביעי וחמישי עלולים לחוש התפזרות וחוסר מיקוד, ולכן כדאי שתנסו לסנן מידע לא רלוונטי ולהתמקד במשימות תכליתיות ומעשיות. בשישי שבת רצוי להעביר את הזמן עם המשפחה או חברים. 

מזל גדי (22.12-20.1)

לבני מזל הגדי מצפה סביבת עבודה תוססת, מלאת עניין ואינטראקציות חברתיות. חשוב שתשכילו לסנן את המיותר ולא להתפזר ולאבד את המיקוד. בראשון, תחושו רגישים יותר במערכות היחסים – עם בני משפחה, חברים וידידים קרובים. אלה ימים בהם תרגישו ביטחון, שייכות, חום ואווירה משפחתית. בימים שני ושלישי תורגש התחזקות רגשית מצדכם – הקשיבו ללב במצבים משמעותיים ואל תנהגו מתוך אגו. בימים רביעי וחמישי כדאי לאמץ גישה תכליתית ופרקטית יותר. עשויה להיות לכם נטייה לחשבון נפש, בדיקה וסדר, אך גם פיזור מחשבתי שיקשה עליכם להתמקד. בשישי ושבת שוב תחושו רגישים יותר במערכות היחסים – עם בני משפחה וחברים.

מזל דלי (21.1-18.2)

השבוע הקרוב מזמן לכם הזדמנות להביא לידי ביטוי את הכישרונות והיצירתיות שלכם. בסוף השבוע, בראשון, צפויה רגישות גבוהה בסביבת העבודה, בעיקר למי שעובדים עם ילדים, משפחות או בתחומי הטיפול והסיוע השונים. בימים שני ושלישי עלולה להיות לכם נטייה לדרמטיות ולתגובות מוגזמות במערכות היחסים, אך ייתכנו גם חוויות רומנטיות ומרגשות. בימים רביעי וחמישי תחוו נטייה לעודף חשיבה, אשר תיצור חוסר שקט וחוסר מנוחה. עשויים להיות לכם חשבונות נפש, תהליכי בדיקה וסדר, אך מומלץ שלא תחמירו עם עצמכם. ביום שישי תפגינו דומיננטיות וחשוב שתנסו להתמקד ולא לאבד ריכוז ואנרגיה.

מזל דגים (19.2-20.3)

בבית המגורים צפויה אווירה תוססת אך גם עמוסה. במערכות היחסים הזוגיות והמשפחתיות יהיה צורך בגבולות ברורים ובמיקוד על מנת לשמר איזון. לכם, בני מזל הדגים, יש נטייה להתפזר ולאבד את הפוקוס. בימי ראשון-חמישי, תחוו רגישות גבוהה וייתכנו חוויות רגשיות חזקות וגם נטייה לד.  בשישי שבת צפויה רגישות בסביבה הביתית והמשפחתית – העומס המנטלי ישפיע עליכם רגשית, ולכן חשוב שתסננו מידע מיותר.
דגים, השבוע מזמן לכם אתגרים בתחום הבין-אישי. האווירה המשפחתית תהיה עמוסה ודורשת גבולות ברורים. נטייתכם להתפזר עלולה לפגוע בריכוז שלכם ביחסים. בימים הראשונים (ראשון – שלישי) צפויה רגישות רגשית מוגברת, בהמשך תצליחו להיות יצירתיים ודומיננטיים. לקראת סוף השבוע, עשו חשבון נפש וסדרו את מערכות היחסים שלכם. שימו לב להימנע מדרמטיזציה מיותרת ומעומס רגשי מזיק.

אהבתם שתפו :

אולי יעניין אתכם גם

תגיות