דעות, כלכלה, פלילי

שלמו 1,500 ש"ח ותוך 3 שעות קבלו 10,000. חשיפת "השיטה".

  תשלמו 1,500 ש"ח – ותוך 3 שעות תקבלו 10,000. מערכת הבנקאות הישראלית מסייעת לפושעים לבצע עבירות. בנקים, רשויות, והמשטרה מעדיפים להתעוור. עקב האדישות וכנראה השחיתות, ישראל הפכה לגן עדן עבור ארגוני הפשיעה! דים אמור || 06.04.2024 הרי זה כבר לא הסוד בשוק הישראלי יש הרבה שטרות מזויפים, המשטרה (בכאילו)

 

תשלמו 1,500 ש"ח – ותוך 3 שעות תקבלו 10,000. מערכת הבנקאות הישראלית מסייעת לפושעים לבצע עבירות. בנקים, רשויות, והמשטרה מעדיפים להתעוור. עקב האדישות וכנראה השחיתות, ישראל הפכה לגן עדן עבור ארגוני הפשיעה!

דים אמור || 06.04.2024

הרי זה כבר לא הסוד בשוק הישראלי יש הרבה שטרות מזויפים, המשטרה (בכאילו) תוהה לפעמים איך הכסף הזה מגיע לידיים של אנשים.

במקרה זה, המשטרה והבנקים אינם הגונים, שכן יש דרכים להתנגד לעבריינים, אך הגופים הללו אינם מעוניינים בכך, למעשה הם אך ורק מקדמים את האינטרסים האישיים (בוודאי ללא שום דאגה לציבור).

לדוגמא, כל הבנקים רוצים שמטבע מזומן ייעלם (כאשר אין מזומן לבנק יש שליטה מוחלטת על אדם), ולכן אינם מפריעים לרמאים, כאשר בשוק יהיה יותר מ-50% שטרות מזויפים לבנק ישראל תהיה אפשרות להכריז על הפסקת השימוש במזומנים על מנת להפסיק את הקריסה הכלכלית (כאשר יש שטרות מזויפים אין איזון).

בהקשר למשטרת ישראל והממשל – כנראה, הכל טיפה דיי מושחת (לא מפתיע).

המקור שלנו במשטרה מסר כך: "המשטרה תוך 3 ימים יכולה לעצור את כל הזייפנים, כלומר עבריינים אשר אחראים על זיוף הכספים ופיזורם, כמו גם אלה שמעורבים בסחר בסמים ובנשק, אבל אין פקודה, זה סימן שמישהו מרוויח הרבה כסף על הפשיעה, מדובר על מיליארדי שקלים מדי שנה. אחרי הכל, כולם יכולים לראות שב-15 השנים האחרונות הפשיעה רק גדלה, רק בסקרים הכל יחסית יציב וטוב, אבל בפועל מפחיד לצאת לרחוב. אפילו העברת מידע מסוג זה… האמת אני חושש… כי "להזיק" לקצין במשטרה זה קל כמו לפצח גרעינים" סוף הציטוט.

"אין למשטרה סיכוי להתמודד איתנו. נציף את השוק בשטרות מזויפים" כך למשל אתר מאקו פרסם ב-2023.

ארגוני הפשע "חוגגים" בטלגרם, זה כאילו המערכת הסגורה, אבל אין שום דבר סודי! למשל, אנו הצלחנו לתעד את השיטה, מן הסתם המשטרה גם כן יכול לעשות את זה (אם היה רצון)!

הרשויות שולטות בנו, הם יודעים הכל על כולם, בכל הענפים: ביטחון, זנות, סחר בסמים,  מכירת נשק, מכירת איברים, ניצול מיני של ילדים צעירים במגזר הערבי (נישואים בגיל 11-12), טרור וכו'!

כנראה המערכת שלנו מושחתת אשר דורשת מהמשטרה וכוחות הביטחון להיות עיוורים וחירשים (לא צריך ללכת רחוק מדי בתאריך ה-07.10 – כוחות הביטחון שעות רבות היו עיוורים וגם כן חירשים).

חלק מהקישור נמחק

וכך בטלגרם, שכביכול "רשת סגורה", ראינו מודעה המזמינה לרכוש את הכסף המזויף! ללא בושה הפושעים והרמאים הכריזו בגאווה:

"גאים לחזור לאחר טלטלות רבות חזקים וחכמים יותר, נגמר עידן הניירות של המדפסות הביתיות , חוזרים אם השטרות שכולם התגעגעו אליהם , הכוללים את רוב סימני הזיהויי ,

♦️ שטרות שעברו טבילה
♦️ וUVV
♦️ עובר טוש
️♦️ ואולטרה סגולה
️♦️ בינה מלאכותית
♦️ השתקפות
♦️ חורים

פס ייצור ברמה הכי גבוהה שקיימת בארץ מתחייבים על כל שטר.
משלוחים לכל רחבי הארץ.

להזמנות :

@shtarot" (חלק מהקישור נמחק)

איך זה עובד? ומדוע קיימות החשדות שהמערכת הבנקאית תומכת לכך?

אז ככה בטלגרם פונים לאדם שפעיל תחת הכינוי @שטרות (שינינו את הקישור) או זיוף שטר, עבריין ידריך אתכם מה צריך לעשות.

(תשלמו 1,500 ש"ח ותקבלו 10,000 אלף מזויפים)

פושעים מפחדים לקבל כספים בהעברה הבנקאית (ביט וכו') וזה מובן, הדרך היחידה לבצע פעולה זו היא באמצעות הפונקציה "משיכת כספים מרחוק "ללא כרטיס"" (העבריינים מנצלים את האפשרות לטובת הפשיעה, והבנקאים מאפשרים לפעולה הזאת להתקיים), כלומר "משיכת מזומנים מרחוק לצד ג' ללא כרטיס" – הפתרון המושלם לעבריינים.

(לצורך העניין, אתם יכולים לאפשר לכל אחד למשוך כסף מחשבונכם, יש רק להגדיר את סכום המשיכה, סניף בנקאי או כספומט, בנוסף לצד ג' חובה למסור את הקוד המקוצר)
העבריינים גם כן ידריכו מה צריך לעשות כדי לאפשר להם למשוך את הכסף שלכם:
"1. נכנסים לאפליקציה, "משיכת מזומן ללא כרטיס" בתפריט הפעולות
2. בוחרים את הסכום הרצוי
3. בוחרים את מספר הטלפון אליו יישלח "קוד המשיכה"
4. מאשרים את הפעולה ומקבלים הודעת SMS עם "קוד משיכה"
לשירותכם, בסיום הפעולה יוצג סניף הבנק הקרוב אליכם וגם הפניה לרשימה של כל הסניפים והכספומטים של דיסקונט."

זו הדרך היחידה למכור את הכסף המזויף מבלי להיתפס! לפושעים בתוך 6 שעות יש הזדמנות למשוך את הכסף, כך עבריינים מקבלים כסף אמיתי ולא מזויף.

לאחר משיכת הכסף, השליח מטעם ארגוני פשע יעביר לכם שקית עם הכסף המזויף, למשל, יסתיר אותו מאחורי פח אשפה.

 

הודעות "תודה" של הלקוחות המרוצים:

 

מדוע עבריינים דורשים לבצע "משיכת מזומן עם קוד חד פעמי", למה לא רוצים לקבל מזומן? הכל מאוד פשוט, ראשית, לפושעים אין זמן לבדוק אם הכסף מזויף או לא, מכיוון שהם לא סומכים עליכם (הם עצמם עלולים ליפול לאותו פיתיון), ושנית, השליח חייב מהר מאוד לאסוף את החבילה עם הכסף ולעזוב את המקום, במקרה זה, כל אחד יכול למקם מכשיר GPS ולעקוב אחרי מיקום השליח (משטרה או מתחרים וכו').

(לעתים קרובות אדם אינו יודע שיש לו שטר מזויף כי הוא קיבל אותו כעודף, טיפ, מתנה בחתונה וכו')

תופעה זו אפשר לעצור היום! 1. כל הבנקים צריכים לבטל את הפעולה "משיכת מזומן עם קוד חד פעמי" – והכל יגמר! 2. בכל כספומט יש מצלמות ולכן לבנקים ידוע מי משך את הכסף, חובה לפתוח תיקים במשטרה ולמסור את תמונות. 3. קוד חד פעמי תקף ל 6 שעות בלבד, המשטרה צריכה להעמיד בלשים ופשוט לחכות לשליח (כאשר יתפסו כמה כנופיות פשע – הכל ישתנה).

למרבה הצער, האפשרות הראשונה, השנייה והשלישית לא תעבוד, מכיוון שנוח לכולם להחזיק ברחבי הארץ את ארגוני הפשיעה. זו הזדמנות לפתוח תיקים פליליים לאנשים רגילים שנתפסו בטעות. במשטרה ובממשלה מישהו מרוויח מיליארדי שקלים מתוך הכסף המזויף הזה (מישהו מרוויחים מיליארדי ש"ח אמיתיים, לא מזויפים).

בעבר צילמנו סרט דוקומנטרי שבו הראינו מאורות סמים, זנות וכו' בתל אביב, ומישהו עומד מאחורי הכל ועושה קופה טובה!

הממשלה חושבת שהעם הוא עדר, ועבור העדר שוב ושוב יפרסמו עוד איזה נתון שבישראל הכל פלוס מינוס יציב!