דעות, משפט LAW, פוליטיקה

התחילו חגיגות הרמדאן: ניסיון לינץ' ביהודי בת ים!? אישה פונתה לבית החולים וולפסון, גם כן נשדדה ע"י הערבים.

כנראה התחילו חגיגות הרמדאן: ניסיון לינץ' ביהודי בת ים!? בעל ואישה הותקפו ע"י הערבים. אישה פונתה לבית החולים וולפסון, גם כן נשדדה. • המשטרה מבצעת סריקות באזור • עיריית בת ים בניהולו של צביקה ברוט כנראה העמידה ברחבי העיר מצלמות דמו, כלומר תפאורה, כמו כן פיזרה שילוט שקרי: "המקום מוקלט

כנראה התחילו חגיגות הרמדאן: ניסיון לינץ' ביהודי בת ים!? בעל ואישה הותקפו ע"י הערבים. אישה פונתה לבית החולים וולפסון, גם כן נשדדה.

המשטרה מבצעת סריקות באזור עיריית בת ים בניהולו של צביקה ברוט כנראה העמידה ברחבי העיר מצלמות דמו, כלומר תפאורה, כמו כן פיזרה שילוט שקרי: "המקום מוקלט ומצולם 24/7" (ייתכן, בכלל לא צולם!).

דים אמור 13.03.2024 (22:58) (עדכון 14.03.2024)

ערבי בת ים התחילו לחגוג את הרמדאן?

בתאריך ה-13.03.2024 (בשעה 20:49) בחורים צעירים ממוצא ערבי כנראה ניסו לעשות לינץ' ביהודים, לצורך העניין תקפו יהודים ללא סיבה כלשהי.

זוג הצעיר (בעל ואישה) טיילו עם הכלבים בגינה הציבורית בעיר בת ים (במדינת ישראל). מדובר בזוג שמאוד אוהב בעלי חיים, הם הצילו מאות כלבים, במיוחד לאחר תחילת המלחמה (07.10). ערבי בת ים ללא הסבר תקפו באלימות אכזרית את האישה, הכו אותה במקלות וריססו עליה גז פלפל.

לפני התקיפה בעלה נכנס עם הכלבים לתוך המגרש ונעל את הדלת. ערבים ריססו גז פלפל וזרקו אבנים גם כן על הגבר כאשר הוא ניסה להגן על אשתו.

יש לציין: ערבי בת ים ריססו גז פלפל גם על הכלבים (כנראה הכלבים אשמים שהם שייכים ליהודים), כך סיפרו קורבנות הלינץ' ל'מעקב'.

בסרטונים אשר צולמו ע"י "מעקב" ניתן לראות שבחורים דוברי ערבים צעקו כל מיני קריאות וקללות בשפה הערבית, גם ניתן לשמוע את הבכי של האישה וצעקותיו של בעלה "משטרה". חבורת הצעירים התקרבה לזוג רק כאשר התאסף ההמון המשמעותי (כ-30 ערבי בת ים).

"הגיבורים" ברחו עם זנב מתחת לרגליים, כאשר הבינו שהמשטרה בדרך. נציין שהשוטרים הגיעה למקום תוך כ-4 דקות.

לאחר התקיפה אישה הייתה בחצי הכרה ולא הצליח לראות דבר עקב ריסוס גז פלפל לתוך העיניים, בעלה סיפר "ערבים שדדו אותה, גנבו מכשיר הסלולרי מאוד יקר".
ע"י מגן דוד אדום אישה בדחיפות פונתה לבית החולים וולפסון.

עוד דבר דיי עצוב, נעשתה פגיעה קשה בכלבים, ערבים ריססו גז פלפל גם על הכלבים, כמו גם פגעו בכלב הנכה.

גבר יהודי מספר שערבים הגיעה מכיוון מבני הקרוואן, איך החשודים טרם נעצרו, ולכן לא ניתן לדעת בוודאות מאיפה בדיוק הם הגיעו.

בוידאו אשר צולם ע"י "מעקב" ניתן לראות שאחד החשודים הגיע בקטנוע, בגינה יש 2 עמדות "מצלמות אבטחה", ועל כן השוטרים והחוקרים לרגע אחת היו מאושרים, כי כביכול יש להם פרטי החשוד.

ובכן שוטרים בדחיפות יצרו קשר עם עיריית בת ים על מנת לקבל את מספר הרכב של הקטנוע, אבל התגלה דבר לא נעים, עיריית בת ים הקימה מצלמות דמו בלבד (מצלמות תפאורה) ופיזרה שילוט שקרי "המקום מוקלט ומצולם 24/7", כתוצאה מכן השוטרים בכאב מסרו לקורבנות שאין מצלמות במקום, הסרטונים היחידים של תיעוד האירוע שייכים ל"מעקב".


תגובות:

עיריית בת ים – לא טרחו להגיב.

בתאריך ה-14.03.2024 (07:58) מטעם צביקה ברוט נמסך כך:

"שלום וברכה דים מנהל הדף של ראש העיר. לקבלת מענה רשמי יש לפנות במייל לדוברות. יום מבורך 🙂".


ממשטרת ישראל נמסר:

כל דיווח או תלונה המתקבלים במשטרה ומעלים חשד לקיומה של עבירה פלילית נבדקים ונחקרים במטרה להגיע לחקר האמת וכך גם במקרה נשוא פנייתך.
בכל הקשור להצבת המצלמות, יש לפנות לעירייה.