דעות, משפט LAW, פוליטיקה, פלילי

ההפחדות סביב בביצקי.

ההפחדות, איום ודרישה למחוק את הכתבה אשר פורסמה ב'מעקב' בתאריך ה-08.02.2024. כתב דים אמור קיבל איומים נוראים, כנראה האיום הגיע מטעם "תומכי" מקסים בביצקי, סגן ראש העיר ראשון לציון. מערכת מעקב || 10.02.2024 "אנו נותנים לך חצי שעה למחוק את הכתבה שפרסמת על בביצקי; אם לא תמחק אותה, ההשלכות יהיו

ההפחדות, איום ודרישה למחוק את הכתבה אשר פורסמה ב'מעקב' בתאריך ה-08.02.2024. כתב דים אמור קיבל איומים נוראים, כנראה האיום הגיע מטעם "תומכי" מקסים בביצקי, סגן ראש העיר ראשון לציון.

מערכת מעקב || 10.02.2024

"אנו נותנים לך חצי שעה למחוק את הכתבה שפרסמת על בביצקי; אם לא תמחק אותה, ההשלכות יהיו קשות. אל תתעסק עם בביצקי, תשכח ממנו או שתסבול מאוד (בהחלט לא תוכל לכתוב)", מסרון זה קיבל דים אמור (ההודעה נשלחה בטלגרם מתוך משמש "בוט" @TEL (מסרון נשלח בשפה הרוסית)).

הפעלת לחץ על הכתב, הפחדות ואיומים מעשה מאוד נמוך, יש תחושה שאנו נמצאים ברוסיה של שנות ה-90.

לגופו של העניין:

בתאריך ה-08.02.2024 'מעקב' פרסם כתבה: 'מקסים בביצקי, סגן ראש העיר ראשון לציון הטריד מינית את העוזרת האישית לאחר התלונה שכרה קוצץ, כך סיפרה אביטל ב"קרא עוד.

בכתבה חשפנו סיפורה של גב' אביטל ב. אשר שיתפה שמקסים בביצקי סגן ראש העיר ראשון לציון הטריד אותה מינית. לאחר שגב' ב., התלוננה קיצצו לה את השכר. נכון לציין שמר בביצקי מסר שבכלל לא יודע על מה מדובר, לא זוכר כלום, מסר מס' פעם שלא יודע על איזה מן אישה בדובר, בביצקי הדגיש שלא זוכר שום אישה שעבדה איתו, טען שהיית לו רק עוזרת אחת בשם קטי והיא עובד עמו עד היום, אבל ציין שאישה אשר התלוננה "לא בריאה נפשית" – לחץ כאן (ראיון עם בבצקי).

 

דים אמור פרסם סרטון ברשת טיק טוק בקשר למקרה, ושוב בסרטון הוזכר שמר בביצקי הכחיש את המקרה ובכלל לא יודע על איזה מן אישה מדובר.
בתגובות לסרטון אשר פרסם דים אמור משתמש בשם קונסטנטין קילל אותו וכתב שאדון בביצקי צדיק, בנוסף מסר שאביטל ב. זאת אישה בשם אנג'לה, היא עבדה אצל מקסים בביצקי כמזכירה, קונסטנטין הוסיף בתגובותיו שגברת אנג'לה רווקה ונפגשת עם גברים נשואים, כמו כן אחד המאהבים שלה ניסה לקדם אותה בעירייה.
עוד תיעוד חשוב ביותר, בלוגר שפועל תחת ניקניים benjaminbelder86 (Benjamin Belder) בעל כ-30 אלף עוקבים ב'טיק טוק' פרסם סרטון תגובה לסרטון של דים אמור על מקסים בביצקי.

יש לציין: גם Belder השפיל וקילל את דים אמור והאשים אותו במעשה חמור, למעשה Benjamin מסר לציבור שכתב דים אמור פועל מטעם מפלגה ישראל ביתנו (ללא שום ראיה (כנראה בלוגר לא מכיר את החוק לשון הרע (נכון להדגיש: הסרטון נחשף לאלפי אנשים)), וולוגר בלי לשים לב מסר מידע חשוב!

אז איזה מן דברים נחשפו:

א': Benjamin Belder אמר שהוא מכיר באופן אישי את מר בבצקי וסיפר על סכסוכים של בביצקי, ב': חשף אישה בשם אנג'לה, כביכול רמז שגב' אביטל ב., היא אנג'לה, משתמש benjaminbelder86 הוסיף בשיא הביטחון: "אשתו של אשר יודעת שאשר עם אנג'לה, ומה אנג'לה עושה עם גברים נשואים?", על הדרך חשף משפחת אשר ופיזר שמוע.

מעניין מי מסר למשתמשי 'טיק טוק' פרטי הפרטים על אנג'לה ובביצקי? מאיפה משתמשי רשת יודעים מה קורה בדלתיים סגורות בין בני אדם, לדוגמה בן בביצקי ואנג'לה?

התיעודיים האלה מאוד חשובים! מקסים בביצקי מסר לדים אמור באופן חד משמעי שלא מכיר שום אישה שהתלוננה ובכלל לא הייתה לו עוזרת שעזבה או פוטרה! מר בביצקי בשוק ובהכחשה, אבל וולוגר Benjamin Belder יודע הכל ואפילו צילם סרטון בנושא! משתמש 'קונסטנטין' גם כן חשף את שם אנג'לה!

שאלות: מאיפה משתמשי 'טיק טוק' מכירים את הסיפור של אישה בשם אנג'לה? מי נתן הוראה לפגוע ולנקום באישה בשם אנג'לה? שוב, לפי הגרסה של בביצקי לא קרה דבר והוא לא מכיר שום אישה!

תגובות צולמו ותועדו! כמו כן, סרטון שפרסם וולוגר Benjamin Belder הועבר למשטרת ישראל ליחידה החוקרת (הוגשה תלונה בעניין הטרדה מינית).

הדיסוננס הוא שכתב 'מעקב' דים אמור לעולם לא דיבר עם אישה בשם אנג'לה, גם כן בחקירה פלילית לא מופיעה אישה בשם אנג'לה, בשלב הזה אנו לא יכולים לחשוף את שם הקורבן, אבל אנו יכולים לומר ולהצהיר ב-100% זאת לא אנג'לה! לאישה אשר מסרה לנו דברים על הטרדה מינית יש שם אחר!

עצוב שמישהו נתן הוראה לפגיע בשם הטוב של אישה בשם אנג'לה ובאנשים אחרים, בשיחת טלפון אביטל ב. מסרה שבביצקי "פיזר עליה לשון הרע"! זאת נורמה?

אדם אשר עומד מאחורי הכפשת שם של גב' אנג'לה עשה מעשה מאוד נמוך, מעשה בלתי אנושי, למעשה זאת אחת הסיבות שנשים לא מתלוננות על הטרדה מינית או פגיעה מינית, כי לאחר התלונה שהן חובות טראומה נוספת.

מצטערים שהרסנו את הקונספירציה, כמו כן וולוגר Belder כנראה סתם גויס לצלם סרטון חסר אמת, חבל שנחשף בוט בשם "קונסטנטין" (טוב לדעת שלכל בוט יש כתובת IP והיא ידוע לנו – לחץ כאן)!

אולי, יש עוד קורבן בשם אנג'לה? במידה ויש לכם מידע או פרטים על אישה בשם אנג'לה נשמח לקבל את פרטיה: [email protected]

אהבתם שתפו :

אולי יעניין אתכם גם

תגיות