דעות, משפט LAW

אסתי זקהיים: "אתה הקלטת שיחה איתי ומפרסם? זה חוקי??" דים אמור: "כן, זה חוקי. מוזמנת לבדוק עם הייעוץ המשפטי של אשכולות או שח"ם" (סכסוך)

דים אמור, יו"ר 'המגן' פרסם שיחה מוקלטת על עם אסתי זקהיים שחקנית ודירקטורית בחב' "אשכולות". בעבר בית המשפט קבע שחברת "אשכולות" לא שקופה כלפי השחקנים וכמו כן עולה חשש אינהרנטי לשימוש בלתי ראוי בכספי ציבור. אסתי זקהיים: "אתה הקלטת שיחה איתי ומפרסם? זה חוקי??" דים אמור: "כן, זה חוקי. מוזמנת לבדוק עם

דים אמור, יו"ר 'המגן' פרסם שיחה מוקלטת על עם אסתי זקהיים שחקנית ודירקטורית בחב' "אשכולות". בעבר בית המשפט קבע שחברת "אשכולות" לא שקופה כלפי השחקנים וכמו כן עולה חשש אינהרנטי לשימוש בלתי ראוי בכספי ציבור. אסתי זקהיים: "אתה הקלטת שיחה איתי ומפרסם? זה חוקי??" דים אמור: "כן, זה חוקי. מוזמנת לבדוק עם הייעוץ המשפטי של אשכולות או שח"ם".

מערת מעקב || 05.02.2023

הסכסוך על רקע אשכולות וכספי התמלוגים בין השתיים התחיל כאשר זקהיים בשיחה מסרה ש"אשכולות" תקיים את פסק הדין ואין צורך לערער על פסק הדין, יחד עם זאת "אשכולות" הגישה בקשה לביטול פסק הדין, אסתי זקהיים כדירקטורית בחברה כנראה הסכימה לכך.

בדקה 8:41 בוידאו זקהיים אמרה כך: "קודם כל זה פסק הדין", למעשה וכך זה נשמע שאין טעם לערער עליו בבית המשפט העליון. לטעות דים אמור: "שוב ושוב מבזבזים כספי השחקנים, וזה במקום לקיים את פסק הדין".

הזעם של זקהיים התחיל כאשר ארגון השחקנים 'המגן' פרסם הודעה לציבור על הרצון של "אשכולות" לבטל את פסק הדין, להודעה צורפה שיחה מוקלטת בין דים אמור ואסתי זקהיים.

'המגן' פרסם כך:

"בתאריך ה-05.09.2023 בית המשפט המחוזי פסק שחב' "אשכולות" לא כל כך שקופה כלפי השחקנים, כמו כן עולה חשש אינהרנטי לשימוש בלתי ראוי בכספי ציבור". בנוסף בית המשפט חייב את האשכולות להיות חל"צ (*חברה לתועלת הציבור – למעשה שקופה ב-100%).

'המגן' הגיש מס' תלונות על "אשכולות" (אי שקיפות כלפי השחקנים), עקב התלונות (והליכים הנוספים) המדינה נתנה צו, כלומר רשם ההקדשות קבע שחב' "אשכולות" חייבת להיות חל"צ, "אשכולות" הגישה עתירה לבית המשפט המחוזי (התנגדו להיות שקופים).

נכון לציין: הליך משפטי התנהל ע"ח השחקנים והמבצעים, "אשכולות" בזבזה עשרות (אם לא מאות) אלפי שקלים!" קרא עוד

בשיחה דים אמור תאיר דברים קשים, למעשה השפלות, קטנות וסוג של חיסול עסקי אשר חווה מארגון "שח"ם".

אסתי זקהיים שאלה בזעם: "אתה הקלטת שיחה איתי ומפרסם? זה חוקי??"

דים אמור הגיב לזקהיים כך:

"שאלה טובה. במדינת ישראל מותר להקליט ולפרסם, כי אני מחלק מתוך השיחה (נבדק).

בישראל חובה להיות שקופים, במיוחד כאשר מדובר על כספי השחקנים וכספי הציבור (את יודעת גם ראש הממשלה בנימין נתניהו חייב לשמור על כספי הציבור ולהיות שקוף – וגם את כדירקטורית "אשכולות" חייבת לדאוג שהחברה תהיה שקופה כלפי השחקנים (ראיתי אותך בהפגנות נגד ראש הממשלה, כאב לך שהוא לא שקוף). את חלק מהברנז'ה (אשכולות) שמחזיקה את כספי השחקנים! אבל מה עם השקיפות באשכולות?

די מוזר שרק דבר אחד מפריע לך, כלומר שהקליטו אותך ופרסמו את האמת!
לא מפריע לך שעשרות אלפי שקלים נזרקים לפח (אתם מבזבזים כספי השחקנים כדי לא להיות שקופים), "אשכולות" לא רוצה שנדע מה היא עושה עם הכסף של השחקנים, ומשתמשת בכספי השחקנים להילחם בשקיפות בביהמ"ש.
אמרת לי בשיחה שפרסמתי (8:41) שצריך לקיים את פסק הדין – בסוף רצתם לעליון (מה אכפת לך – זה לא על חשבונך)!

לא מפריע שגוף "אשכולות" לא שקוף ואת חלק ממנו! אציין: לפי הקומבינה של "אשכולות ושח"ם" – נראה שלא כל כך אכפת לך מהשחקנים – https://katzr.net/030364
לא מפריע לך ש"מנכ"ל אשכולות מודה ש'שח"ם' פועלים נגד האינטרסים של השחקנים ונגד שקיפות." שחקנים אנא תתעוררו! – https://katzr.net/4b615d

לא מפריע לך שהשחקנים לא מקבלים את כל הכסף שמגיע להם! השחקנים לא יודעים לאן הולך הכסף!
לא מפריע לך שאת, גיא לואל, דור סרוגו ואורי רשטיק הגעתם ל"אשכולות" והמשכורות של החברה עלו באופן משמעותי וכנראה השחקנים התחילו לקבל פחות כספים (למה אתם לא פרסמתם מידע מעניין, כאשר הגעתם לאשכולות כ"דור הצעירים" – אתם שח"ם לשעבר (החבורה) נמצאים באשכולות ע"ח השחקנים!?! לגבי הכסף, לשלוח לך דוח? אולי תבואי לדיונים ותשמעי בעצמך עד כמה אתם שקופים (אשכולות)).

רק מפריע לך שהקליטו אותך ופרסמו את האמת! מפריע לך שאת הפרצוף האמיתי שלך רואים!
פתאום את נזכרת בחוק? אבסורד! לפני הכל תספרי לנו לאן הולך הכסף, כלומר מיליוני שקלים! ואז נדבר על החוקים!

אסתי, פעם אמרתי לך שאני מוכן למות למען השחקנים.

זוכרת, כאשר היית בשח"ם עם רשטיק וגיא – ניסיתם להקטין אותי ולא הצלחתם. את יודעת כאשר היית בשח"ם את, גיא, רשטיק והועד שלכם עשיתי הרבה קומבינציות – מצרף לך דוח של ביקורת עומק מטעם רשם העמותות – תראי את מה עשיתם (קומבינציות גם שלך, דאז כאשר היית יו"ר בשח"ם) – https://katzr.net/7bc755 (אולי תגישו תביעת גם נגד רשם העמותות וקטינו אותו 😉 ).

אסתי אני מייצג מעל 2000 שחקנים ואני חייב לדאוג לשחקנים!

המשחק שלך ושל החבורה בשם "אשכולות" נגמר! אתם חברה לא שקופה, קראת מה כב' השופט כתב בפסק הדין: "עולה חשש אינהרנטי לשימוש בלתי ראוי בכספי ציבור".

אסתי השחקנים אשר יושבים בלי לחם וחלב – זה מה שאמור להפריע לך, ולא זה שאני כיו"ר ארגון השחקנים הקלטתי אותך.

איפה הערכים שלך? אי פעם הם היו שם? שח"ם, אשכולות – איפה עוד נפגוש אותך?

נפגש בעליון.

*טיפ: אל תשני את דעתך כל כך מהר, כמו כן תמיד תקיימי את ההבטחות! 

דים אמור"

ריקי בליך, יו"ר שח"ם לפני כמה חודשים גם כן איימה על דים אמור, כנראה פעילותו מפריע לה – קרא עוד.

והכי מעניין, מנכ"ל (מס' 1) אשכולות מודה ש'שח"ם' פועלים נגד האינטרסים של השחקנים ונגד שקיפות. – קרא עוד.