דעות, משפט LAW, פלילי

סמיון גרפמן מאיים לתבוע בחורה שסיפרה שגרפמן אנס אותה פעמיים

המקום שלו בכלא - כך מסרה כריסטינה סומורוקוב

סמיון גרפמן אנס אותי פעמיים, הוא אהב לשתות את השתן שלי, השפיל ואיים עלי, נסיתי להתאבד בגללו, המקום שלו בכלא – סיפרה כריסטינה סומורוקוב.

בתאריך 04.05.2023 פרסמנו כתבה שבה כריסטינה סומורוקוב סיפרה: "סמיון גרפמן אנס אותי פעמיים, הוא אהב לשתות את השתן שלי, השפיל ואיים עלי, נסיתי להתאבד בגללו, המקום שלו בכלא" – קרא את הכתבה.

כריסטינה סומורוקוב: "הוא היה אומר לי שהוא נוראה אוהב אותי, שהוא הלך לרב, והרב אמר לו שאנו נולדנו זו לזה, בזמן של הסקס הוא היה מבקש ממני להשתין בתוך הכוס ואז הוא היה שותה את הפיפי שלי, כך הוא מוכיח לי שכך הוא אוהב אותי.

בגלל שהוא משתמש, בגלל שהוא דיקטטור, בגלל שניסיתי להתאבד, בגלל שהוא מתעלל, הוא אוהב שכואב לאנשים אחרים.

הייתי כמו עבד שלו. הוא ידע איך להשפיע עלי שאני אנקה לו את הבית שאני אעשה לו כל מה שהוא צריך.

כן, כן בלי אישור שלי בזמן שאני ישנה היה עושה את זה… וזה היה כואב לי ואז הייתי מתעוררת והוא היה אומר לי שזה "טעות". הייתי בוכה את הדמעות שלי, זה אונס, הייתי ישנה והוא היה עושה.

כריסטינה סומורוקוב: בטח, פעמיים זה היה אונס"קרא עוד.


אתר 'מאקו' פרסם כתבה אשר מבוססת על האייטם שלנו, כריסטינה סומורוקוב גם כן ל'מאקו' מסרה: "שנים רציתי לצעוק את מה שעברתי עם סמיון. זה בוער בי"קרא עוד.

צילום מסך אתר "מאקו"

ציטוטים מתוך 'מאקו':

"סומורוקוב מצאה את עצמה מופיעה בשמה ובפניה בפרסום באתר בשם "מעקב". היא הוזכרה שם במסגרת מריבה שמתנהלת בין גרפמן לבין מי שהיו עד לאחרונה חבריו ושותפיו לפעילות ברשתות החברתיות, כוכבי הרשת מישל טרוני ודניס צ'רקוב, שהיה בעבר גם שותפו לדירה של גרפמן. "בערב, לפני שהלכתי לישון, קיבלתי מקרובת משפחה לינק לסרטון שדניס צ'רקוב העלה לפייסבוק עם הכותרת 'קבלו הצצה לעדות מצמררת שנחשפנו אליה במסגרת התחקיר העיתונאי שלנו אודות סמיון גרפמן'", מספרת סומורוקוב השבוע. "הסרטון הוביל לכתבה באתר 'מעקב' עם הקלטה שבה אני מספרת על האירועים הכי אישיים שקרו לי עם סמיון, וגם על פגיעות מיניות שלו בי" – קרא את הכתבה.


סמיון גרפמן. צילום: דים אמור, מעקב

סמיון גרפמן וב"כ גיא אופיר ראו את הכתבות, למדו אותן, והתחילו לאיים על כרריסטינה, למעשה לסומורוקוב נשלחו מכתבי התראה לפני הליכים משפטיים:

עו"ד גיא אופיר. צילום: דים אמור, מעקב

בראיון כריסטינה סומורוקוב סיפרה למעקב שע"י גרפמן עברה אונס, איום, השפלות, ניסתה להתאבד ועוד, במשטרה התיק טרם נסגר, אך עו"ד גיא אופיר לוחץ על גב' סומורוקוב, לצורך העניין הציף אותה במכתבי התראה לפני הליכים משפטיים.


ניסיתי לראיין את עו"ד גיא אופיר ואת סמיון גרפמן, אך הם בחרו לא להגיב.

שאלות ששאלתי:

דים אמור (לעו"ד גיא אופיר): אתה בדרך כלל תובע את הלקוחות שלך? זה מה שאתה עושה בדרך כלל?

עו"ד גיא אופיר: אין מענה (צוחק וקורץ (בסרטון)).

דים אמור (לסמיון גרפמן): אתה רצית לפגוש אותי? איימת עלי, רצית לפגוש אותי? אז בוא נדבר בבית קפה סמיון. פנית אלי דרך אנשים ורצית לפגוש אותי, אז בוא תרד איתי לבית קפה ונדבר.

סמיון גרפמן: אין מענה.

דים אמור (לסמיון גרפמן): למה אתה לא רוצה לדבר בארבע עיניים? ודרך החברים ואיומים? תחת לחץ, למה?

סמיון גרפמן: אין מענה.

דים אמור (לסמיון גרפמן): מה בקשר לכריסטינה? אתה רוצה לתבוע אותה?

עו"ד גיא אופיר לסמיון גרפמן: אל תענה (סימן ששמעו טוב מאוד את השאלות).

דים אמור (לעו"ד גיא אופיר): מה זה אל תענה?

עו"ד גיא אופיר: אין מענה.

דים אמור (לסמיון גרפמן): אתה רוצה לתבוע את כריסטינה? אתה גם מאיים עליה? זאת השיטות?

סמיון גרפמן: אין מענה.

דים אמור (לעו"ד גיא אופיר): אז כמה לקוחות כבר תבעת, גיא?

עו"ד גיא אופיר: אין מענה.

זכותי לשאול – זכות לא לענות!

נכון לציין: בארה"ב סמיון גרפמן עבריין מורשע, כמו כן גורש מארצות הברית. נדגיש שבעבר 'מעקב' פרסם תחקיר על סמיון גרפמן: "הסתגלות הזיקית! תחקיר מיוחד: כל האמת על סמיון גרפמן (סמים, עבירות, ניצול נשים, פוליטיקה)"קרא עוד