דעות, משפט LAW, תרבות

דים אמור לכבוד ראש השנה ל-"אשכולות". גיא לואל, אורי רשטיק, יעקב מנדל, דור סרוגו, ששי קשת – חונטה אשר מחזיקה את כספי השחקנים, מסר דים אמור

בתאריך 15.09.2023 דים אמור פרסם ברכה מיוחדת לגיא לואל, אסתי זקהיים, אורי רשטיק, ששי קשת וכו' מעקב || 16.09.2023 (תיעוד). דים אמור: לפני החג החלטנו לשלוח ברכה לחונטה בשם "אשכולות"! לכבוד הברנז'ה: אסתי זקהיים, גיא לואל, אורי רשטיק, יעקב מנדל, חנן יובל, דור סרוגו, ששי קשת, שחר בוצר, זליג רבינוביץ.

בתאריך 15.09.2023 דים אמור פרסם ברכה מיוחדת לגיא לואל, אסתי זקהיים, אורי רשטיק, ששי קשת וכו'

מעקב || 16.09.2023 (תיעוד).

דים אמור:

לפני החג החלטנו לשלוח ברכה לחונטה בשם "אשכולות"!

לכבוד הברנז'ה:

אסתי זקהיים, גיא לואל, אורי רשטיק, יעקב מנדל, חנן יובל, דור סרוגו, ששי קשת, שחר בוצר, זליג רבינוביץ.

מאוד מקווים שבשנה החדשה תהיו שקופים כלפי השחקנים! תזכרו שהשחקנים רוצים לקבל מה שמגיע להם (לפחות לפי פסק הדין של בית המשפט המחוזי).

עצוב שאתם שוקלים ללכת לבית המשפט העליון כדי לערער את פסק הדין אשר לא אהבתם, ערעור במחוזי עולה כסף, כלומר שוב כסף של השחקנים יזרק לפח.

בסך הכל אתם נלחמים לא להיות שקופים!

אתם ב"אשכולות" טוענים שהחברה פועלת בתור חל"צ, אז למה אתם רוצים ללכת לעליון (מצחיקים)?

למה לא לקיים את פסק הדין וזהו? למה לא פותחים את דוחות?

בית המשפט המחוזי מסר פסק הדין חד משמעי: אתם לא שקופים כלפי השחקנים!

בכלל לא ידוע לאן הולך הכסף! (זאת הסיבה שקיבלתם פסק הדין אכזרי, אבל טוב ונהדר לציבור השחקנים).

נציין: כמובן שההליך המשפטי בעליון יהיה ע"ח השחקנים כי אתם נלחמים לא להיות שקופים, ויש לכם מה להסתיר (הרי ערעור בעליון לא יהיה על חשבון הפרטי! אז מה אכפת!!! יש 40,000 שחקנים אשר מפוחדים ומושתקים.

את "שח"ם" ו"אמ"י" גם כן סוג השתקתם, יותר נכון "קניתם את השתיקה" שלהם.

"שח"ם ו"אמ"י" בשמחה רבה מקבלים את "דמי השתקה" כמיליון ש"ח (כל אחד כמעט חצי מיליון). כאשר נותנים כחצי מיליון ש"ח אז שווה לשתוק!

ולכן "אמ"י" "ושח"ם" לא מפרסמים את פסק הדין של בית המשפט המחוזי (פסק דין נגד "אשכולות", כאשר לומדים את דברי השופט די ברור ש"אשכולות" לא שקופים כלפי השחקנים, כב' השופט פסק: "עולה חשש אינהרנטי לשימוש בלתי ראוי בכספי ציבור")! מצורף פסק הדין https://katzr.net/dd8e29

במיוחד שיו"ר "אמ"י" היא גם כן במקרה אשתו של מייסד ומנהל החברה (יונה אליאן היא אשתו של ששי קשת, טיפה ניגוד עניינים לא? אמ"י גם מקבל כסף וגם בתוך הארגון מחזיק לובי של "אשכולות", קרקס).

אנו בארגון 'המגן' מאוד מקווים שבשנה חדשה תפסיקו למכור את הערכים שלכם ובאמת תדאגו לשחקנים, תקיימו את פסקי הדין של בית המשפט, ותשלמו את הוצאות המשפט.

גיא, אסתי, שחר, דור, ששי, אורי – כמה עולים הערכים שלכם?

חבל שאין תמלוגי המצפון! יש לכם מצפון?

איך אתם הולכים לישון כאשר יש פסק דין 19 דפים נגדכם? איך אפשר לחיות בשקט כאשר אתם משחקים בכסף של השחקנים?

שוב ושוב: השחקנים לא יודעים לאן הולך הכסף אשר שייך להם!

ערכים נכונים מקבלים עם חלב של אימא – עצוב, אך כנראה קיבלתם מטרנה!

גיא לואל אסתי זקהיים, אורי רשטיק, דור סרוגו, בזמן שהייתם מנהלי "שח"ם" ביצעתם בקומבינה ענקית בשם "הצטרפות לחונטה" ל-"אשכולות" – בחרתם לפעול לטובת הארנקים שלכם? קרא תחקיר עובדתי https://katzr.net/030364

(רשטיק ב"שח"ם" היית מקבל כחצי מיליון ש"ח (מעל 40 אלף בחודש, למרות ששיקרת (או הסתרת) ודיווחת לחברי "שח"ם" שאתה מקבל הרבה פחות (מצורף דוח ביקורת עומק של רשם העמותות https://katzr.net/7bc755), ידוע לנו שב"אשכולות" אתה מקבל הרבה יותר!

הכסף זה מה שחשוב לך?

לאלפי שחקנים אין כסף לחג – זה מעניין אותך? שכחנו שאין מצפון.)

חג שמח חונטה!

בכבוד רב,

דים אמור,

יו"ר המגן

(ארגון השחקנים אשר באמת דואג לשחקנים)

מצורף פסק דין – קרא כאן 

 

,