דעות, משפט LAW, פלילי

ביהמ"ש קיבל את תביעתם של דניס צ'רקוב ומישל טרוני נגד דניאל אלעזר ותאגיד השידור כאן 11. דניאל אלעזר זאת "ההתחלה של הסוף"?

תיעוד דרמטי: ביהמ"ש קיבל את תביעתם של דניס צ'רקוב ומישל טרוני נגד דניאל אלעזר ותאגיד השידור כאן 11 (תביעה על סך של 1,5 מיליון ש"ח). דים אמור || 21.07.2023 בתאריך 20.07.2023 בבית המשפט המחוזי התקיים דיון בין הצדדים (דניס צ'רקוב ומישל טרוני נגד דניאל אלעזר ותאגיד השידור כאן 11, מס' תיק 17184-02-22).

תיעוד דרמטי: ביהמ"ש קיבל את תביעתם של דניס צ'רקוב ומישל טרוני נגד דניאל אלעזר ותאגיד השידור כאן 11 (תביעה על סך של 1,5 מיליון ש"ח).

דים אמור || 21.07.2023

בתאריך 20.07.2023 בבית המשפט המחוזי התקיים דיון בין הצדדים (דניס צ'רקוב ומישל טרוני נגד דניאל אלעזר ותאגיד השידור כאן 11, מס' תיק 17184-02-22).

במהלך הדיון אלעזר ניסה להתפרץ לדברי השופט ועו"ד מטעמו ניסתה להרגיע את עיתונאי כאן 11 (כנראה אלעזר חושב שבית המשפט זה שוק או הפגנה בכיכר "הדמוקרטיה"), הגיע שלב שעו"ד אהב כהן אשר מייצג את צ'רקוב וטרוני ביקש מאלעזר לא להתפרץ ולכבד את בית המשפט (הדיון הוקלט ע"י בית המשפט).

התביעה הוגשה בסך של 2.6 מיליון ש"ח, במהלך הדיון כב' השופט גלעד הס המליץ לתובעים לשנות את סכום התביעה (ציין השופט שזאת המלצה בלבד ולא החלטה חד משמעית), לאחר התייעצות עם עו"ד דניס צ'רקוב ומישל טרוני שינו את סכום התביעה ל 1.5 מיליון ש"ח.

השופט גלעד הס קיבל את התביעה ונתן החלטה: המזכירות של בית המשפט תשנה את סכום התביעה ל 1.5 מלעון ש"ח, התביעה תעבור לבית משפט השלום לפי הסמכות, הסביר וציין השופט, שסכום התביעה בסך של 1,5 מיליון ש"ח היא בסמכות של בית משפט השלום ולא של המחוזי.

דניאל אלעזר שוב בבעיה רצינית, שוב מוצא את עצמו בבית המשפט, כמו כן שוב יקבל ייצוג משפטי ע"ח הציבור והמדינה, כלומר מתוך כספי הציבור! דיי מעניין כמה עולה לציבור מר דניאל אלעזר?

(למעשה, ייצוג משפטי תעלה לציבור עשרות אלפי שקלים, נכון להזכיר שבדיון הקודם תאגיד כאן 11 שילם הוצאות בסך של 7,500 ש"ח – קרא עוד (די בכך עצוב שכספי הציבור "נזרקים לפח", עצוב של"תאגיד כאן 11" לא כל כך אכפת שכספי הציבור "נזרקים לפח")).

יחד עם זאת ברשת פיזרו שמוע "פייק ניוז" שבית המשפט דחה (*) את התביעה, הידיעה הזאת רחוקה מהמציאות, שקרית לחלוטין ומטע את הציבור!

(*) דחיית  התביעה – כאשר בית המשפט דוחה את התביעה, לא ניתן לתבוע באותה העילה והתיק נסגר לנצח.

נכון להיום (21.07.2023) התיק פתוח וטרם נקבע הדיון.

ניתן להיכנס ל"נט המשפט" ולוודא את סטטוס התיק בבית המשפט- לחן כאן.


• למשל, כך פרסם עיתונאי מר דניאל עמרם:

"הדרמה עם מישל ודניס והכתב של כאן 11 עדכון: היום בית המשפט המחוזי בתל אביב דחה תביעת דיבה של מישל ודניס נגד הכתב וכאן 11 בסך 2.6 מליון שקלים. הכתב דניאל אלעזר צילם אותם ביציאה מהאולם, ובסוף הסרטון היה שם כמעט מכות. באיזה צד אתם מישל ודניס או הכתב? דניאל עמרם".

לאור האמת בין הנוכחים בדיון לא ראינו את מר עמרם, לא ברור מאיפה יש לו את המידע על הדחיה. חשוב לציין: דניאל עמרם אינו מחזיק החלטות בית המשפט, פרוטוקול, תיעוד מצולם או פסק הדין! ייתכן שגם כן את דניאל עמרם הטעו ומסרו לו ידעה שקרית.


לאחר הדיון כאשר כב' השופט גלעד הס דיבר עם מישל טרוני על אימוץ כלבים, דניאל אלעזר חיכה למישל טרוני ודניס צ'רקוב מחוץ לאולם בית המשפט. אלעזר ניסה ליצור פרובוקציה ו"לדחוף" את המצלמה לתוך הפנים של מישל ודניס, ועל כן ב"קרב הפלאפונים" כתב הרייטינג הפסיד, הפלאפון של דניס ניצח, נוקאאוט לצפייה:

הפעם דניאל אלעזר למד לקח ולפחות לא צילם את התובעים באולם של בית המשפט, יש לומר שבעבר כתב כאן 11 צילם בני אדם בתוך האולם של בית המשפט והשופטת אידית קליימן בלק (מס' תיק 5289-05-22) לא שתקה וציינה בפסק הדין שאלעזר עבר על החוק, ציטוט מתוך פסק הדין:

"זאת ועוד, ספק בעיני אם יש בהעלאת תמונה של בעל דין יריב באולם בית המשפט "טעם חדשותי" בשם זכות הציבור לדעת. די באם תפורסם הידיעה על עצם קיום הדיון ככל שאינו חסוי. מה מוסיפה העלאת התמונה לידיעה החדשותית?! תמהני. יתרה מזאת, סבורתני כי התנהלות זו שמטרתה העלאת פוסטים ברשתות החברתיות איש כנגד רעהו בצירוף תמונה בית משפט לתביעות קטנות בבת ים ת"ק 22-05-5289".

בתאריך ה- 25.07.2022 בית המשפט קבע שדניאל אלעזר עבר על חוק לפי סעיף 70 ב' לחוק בתי המשפט: (ו) העובר על הוראה מהוראות סעיף זה למעט סעיף קטן (ג), דינו – מאסר ששה חדשים.

בתאריך ה-20.07.2023 בבית המשפט אלעזר טען שבמדינת ישראל אין משטרה חזקה, בעבר דניאל אלעזר נחקר במשטרה על שיבוש החקירה, כמו כן הוגשו נגדו מס' תלונות במשטרה, אולי הטענות כלפי המשטרה נובעת מתוך הניסיון האישי.

תיעוד ואמירות של אלעזר עובד המדינה (בית המשפט המחוזי, ת"א):

עוד מקרה אכזרי שבו מעורב דניאל אלעזר (כתב כאן 11): ב-2021 דניאל אלעזר תיעד "לינץ'" בבת ים, בשידור חיי הכריז שמדובר ב-"לינץ'", עיתונאי זומן לבית המשפט ועל כן נחקר ע"י עו"ד אשר מייצגים את הבחורים הצעירים (קרא תחקיר – לחץ כאן).

דאז בעת האירוע דניאל אלעזר תיאר את המקרה בתור ה"לינץ'", נכון להיום יש שאלות רבות האם באמת היה "לינץ'" או שמדובר אך ורק על הדמיון של כתב הרייטינג מר דניאל אלעזר?

כאשר ובמידה בית המשפט יחליט שתיעודו היה שגוי או מטעה רק אז נבין איזה מן נזק כתב כאן 11 עשה לבני אדם. נכון להיום נעשה כאב בלתי הפיך, החיים של בחורים צעירים נהרסו. פסק דין טרם התקבל, הצעירים במעצב.

דיי בכך עצוב שדניאל אלעזר היה יכול למנוע את הלינץ', לפחות כך הוא מסר:

צילום: "כסית, הבית של הביצה"- צפייה בכל הסרטון – לחץ כאן.

דניאל אלעזר כתב חדשות, כאן 11 – האייטם והרייטינג יותר חשובים מחיי אדם, תחקיר – לחץ כאן

אהבתם שתפו :

אולי יעניין אתכם גם

תגיות