דעות, משפט LAW, פלילי

דרמה בביהמ"ש דניאל אלעזר ברח ממישל טרוני והסתתר בשירותים, מישל טרוני: "תבכה שם בשירותים דניאל".

דרמה בביהמ"ש, לאחר הדיון בתיק "הלינץ בבת ים" דניאל אלעזר ברח ממישל טרוני והסתתר בשירותים, מישל טרוני לדניאל אלעזר: "תבכה שם בשירותים דניאל". דים אמור || 24.06.2023 ב-2021 דניאל אלעזר תיעד את ה"לינץ'" בבת ים, אלעזר זומן לבית המשפט ועל כן עו"ד אשר מייצגים את הנתבעים חקרו את כתב "כאן

דרמה בביהמ"ש, לאחר הדיון בתיק "הלינץ בבת ים" דניאל אלעזר ברח ממישל טרוני והסתתר בשירותים, מישל טרוני לדניאל אלעזר: "תבכה שם בשירותים דניאל".

דים אמור || 24.06.2023

ב-2021 דניאל אלעזר תיעד את ה"לינץ'" בבת ים, אלעזר זומן לבית המשפט ועל כן עו"ד אשר מייצגים את הנתבעים חקרו את כתב "כאן 11".

דאז בעת האירוע דניאל אלעזר תיאר את המקרה בתור ה"לינץ'", נכון להיום יש שאלות רבות האם באמת היה "לינץ'" או שמדובר אך ורק על הדמיון של כתב הרייטינג מר דניאל אלעזר? פסק דין טרם התקבל.

בעבר פרסמנו תחקיר על דניאל אלעזר, בתחקיר עלה שאלעזר היה יכול למנוע את ה"לינץ'" בבת ים אך הוא עדיף לא לעשות דבר! למעשה חיכה לאלימות ולא טרח לזמן את כוחות הביטחון, לעיתים הרייטינג הוא יותר חשוב מחיי בני אדם!

קרא את התחקיר: "דניאל אלעזר כתב חדשות, כאן 11 – האייטם והרייטינג יותר חשובים מחיי אדם" – לחץ כאן.

כאשר התקיים דיון בעניין ה"לינץ'" מישל טרוני ודניס צ'רקוב הגיעו לבית המשפט לשמוע את דברי השופטת, אך לאחר הדיון בבית המשפט השלום ת"א התפתחה "דרמה", כנראה דניאל אלעזר לא עמד בלחצים וברח ממישל טרוני ודניס צ'רקוב לשירותים, הסתתר שם זמן רב.

מישל טרוני לאלעזר: "שקרן, שקרן בבית המשפט"! בנוסף מישל שאל את דניאל אלעזר מס' שאלות חשובות: "למה נחקרת?", "למה היית במשטרה?", "דניאל למה אתה לא ענה לשאלות?", "למה לקחו לך את טביעת אצבע?", "למה אתה משקר פה שעתיים בבית המשפט?" – צפו בסרטון – לחץ כאן.

דניאל אלעזר לא נתן מענה לשאלות.
לאחר ביקור ארוך בשירותים, כאשר דניאל אלעזר סוף, סוף יצא מ"מקלט השירותים", בנוכחות שומרי בית המשפט כתב כאן 11 קיבל אומץ ואמר… צפו בסרטון:

פנינו לדניאל אלעזר לקבל תגובה אך אינו טרח להגיב, חשוב לציין: בעבר אלעזר לא אהב את התחקיר אשר פרסמנו ולכן כתב "כאן 11" איים בתביעת השתקה, כמו כן דרשר 200,000 ש"ח באמצעות עו"ד מיה כץ  – קרא עוד

תביעת השתקה טרם הוגשה.