אקטואליה, דעות

פאולה וליאון רוזנברג נפרדים מקשת 12 ומישראל

בנתיב דרמטי שזרע סערת תגובות בזירה התקשורתית, הכריזו פאולה וליאון רוזנברג על פרידתם מתוכנית הדגל "לרגע אחד", מקשת 12 ומישראל כולה. הצעד המפתיע מציב נקודת מפנה בקריירה המרשימה של הזוג המצליח, אשר לא חת מפני הרוחות הסוערות שהתחוללו בחודשים האחרונים.
5632

DIM AMORדים אמור

בפוסט מרגש שחשף את מצבם הפנימי, שיתף ליאון רוזנברג ברשת החברתית: "החיים נתנו לי כאפה מצלצלת וחזקה. אני כמובן לא היחיד, החיים של כולנו מטולטלים בעוצמה מאז 7 באוקטובר, ויש כאלה שהחיים שלהם רוסקו לרסיסים". בנוסף, גילה כי משפחתו עקרה את משכנה אל העיר לרנקה שבקפריסין, בשל אירועי האלימות המתגברים בישראל.

גילוי נפשם המכמיר לב לא הותיר את הזירה הציבורית אדישה. עוד באותו לילה, נחת עליהם גל תגובות רוויות לעג וזלזול, כשהסאטיריקן מני אסייג יצא חוצץ בציוץ ציני: "האנשים האלה מנותקים מהשורשים שלהם כאן, והחיבור לאדמת הקודש מותנה בקריירה מוצלחת, ממון ונכסים".

דבריו החריפים של אסייג מהדהדים את הקול הציבורי המבקר, שראה בפרישתם של רוזנברג אקט של חוסר נאמנות ובגידה בערכי המולדת. במחנה הנגדי, מתגוששים תומכיהם הנלהבים של השניים, אשר רואים בהם דוגמה אמיצה של עמידה על האמת הפנימית במחיר נפשי כבד.

בקרב צוות התוכנית "לרגע אחד" משתררת אווירה כבדה של אבל ותסכול. "הם השארו אותנו פצועים ומבוהלים, מהלומה קשה שלא צפינו", העידה אחת הצלמות הוותיקות בתוכנית. מאחורי הקלעים נשמעים קולות הקוראים לערוך שינויים מבניים משמעותיים, בעוד אחרים מנהלים משא ומתן ממושך על המשך כהונתם.

mennyassyagקרא עוד – לחץ כאן