גאווה 18+, דעות, משפט LAW, פלילי

כוכבת OnlyFans נטליה פדייב (Natalia Fadeev) יוצרת תוכן מיני 18+, אדיר דבוש מוכר אותו ולא מהסס "לעקוץ" חיילים (18+ בלבד).

נטליה פדייב… האינטליגנציה שלה מאפשרת לה לצלם את עצמה עירומה. כוכבת OnlyFans מנצלת את גופה ומוכרת תוכן מיני לגברים "רעבים" שלא מסופקים מינית. הרצון לחקור את העניין נבא מהתלונות של החיילים אשר שנעקצו בטלגרם ע"י נטליה פדייב ואדיר דבוש או לפחות מישהו שכינה את עצמו כנטליה פדייב. דים אמור ||

נטליה פדייב… האינטליגנציה שלה מאפשרת לה לצלם את עצמה עירומה. כוכבת OnlyFans מנצלת את גופה ומוכרת תוכן מיני לגברים "רעבים" שלא מסופקים מינית.

הרצון לחקור את העניין נבא מהתלונות של החיילים אשר שנעקצו בטלגרם ע"י נטליה פדייב ואדיר דבוש או לפחות מישהו שכינה את עצמו כנטליה פדייב.

דים אמור || 30.03.2024

נטליה פדייב Natalia Fadeev. צילום מתוך הרשת X

נטליה פדייב (natalia-fadeev@) כוכבת OnlyFans (*), היא מצטלמת חצי עירומה במדים צבאיים ובלוקיישנים אשר נראים כמו בסיס צבאי, כמעט לכל סרטון או תמונה היא מדביקה את דגל ישראל, כנראה עם דגל ישראל את התוכן המיני ניתן למכור הרבה יותר מהר. עצוב לציין, אך אנו עדים לקלקול הזה, לבושה וחרפה.

((*) OnlyFans הוא שירות מנויים לתוכן מבוסס שמטהו ממוקם בלונדון. יוצרי תוכן מיני יכולים להרוויח כסף ממשתמשים המנויים לתוכן שלהם – ה"מעריצים" (fans באנגלית, ומכאן שם האתר).

האתר פופולרי בענף הפורנוגרפיה. הוא מאפשר ליוצרי תוכן לקבל מימון ישירות מהמעריצים שלהם על בסיס חודשי כמו גם על טיפים ותכונת שלם וצפה (PPV))

נטליה פדייב Natalia Fadeev. צילום מתוך instagram

שאלה רטורית: מעניין האם אי פעם פדייב עצרה וחשבה איזה מן מסר היא מעבירה לבנות אחרות? למכור וידאו עירום זה ההישג שלה? (לצורך העניין סרטי פורנו אפשר לרכוש באינטרנט, אבל את השכל לא תמיד, בטח ובטח לא באתר onlyfans!)

דילמה די קשה, כלומר כמעט שאלה שקספירית "להיות או לא להיות", לצורך העניין: "תחת חשוף ועירום ב-OnlyFans" או שכל, אמנות, ערכים, תרבות, ידע וכו' – "הנה השאלה". אין ספק שהשכל הרבה יותר קשה למכור.

 

וויליאמס שייקספיר, המחזה "המלט", מונולוג "להיות או לא להיות" (מידע לכוכבות onlyfans):

"להיות, או לא להיות, הנה השאלה:
מה נעלה יותר: לשאת באורך-רוח
חיצי גורל אכזר, אבני מרגמותיו,
או אם חמוש לצאת מול ים הייסורים,
למרוד, וקץ לשים להם!

                                       

לכאורה, הגברים אשר צופים בנטליה בעצם מעודדים אותה למכור את התוכן המיני, אבל כאשר "השידור החם" נגמר הם לא מזמינים אותה לדייט, להפך לעיתים נבוכים ששילמו את ה-300 ש"ח או פחות.

במצב הנוכחי יש שני צדדים של המטבע, את הגברים המכורים לפורנו חי, וייתכן התלהבות של נטליה לעשות כסף ע"ח גוף העירום שלה, כפי שזה נראה זה הדבר היחיד שהיא יודעת למכור.

(נטליה פדייב היא גם כן Gun Waifu, צילום מסך מתוך העמוד: patreon.com/nataliafadeev – גם באתר זה פדייב מוכרת את התוכן הימני)

אין שום ספק שנטליה פדייב מפורסמת, למעשה יש לה מעל מיליון עוקבים ברשתות כמו: איקס, פייסבוק, טיק טוק, אינסטגרם, onlyfans, patreon, טלגרם ועוד… שאפו, פדייב מאוד פעילה בלצלם תמונות עם רמז מיני וכו'… מה לא עושים כדי לקדם את ה-onlyfans ולעשות את השידורים החמים.

(מתוך העמוד Gun Waifu (@nataliafadeev) ברשת X)

ברחבי העולם פדייב גם כן בכותרות: "דוגמנית OnlyFans המפורסמת נטליה פאדייב מצטרפת לצבא ישראל"; "נטליה פדייב: הדוגמנית הישראלית OnlyFans שהתגייסה לצבא כדי להילחם בחמאס" וכו'.

בכל השפות, אנגלית, ערבית, סינית, ספרדית, רוסית, צרפתית, יפנית. הכותרות: "פדייב כוכבת תוכן המיני +18 התגייסה לצה"ל". במדינות רבות לא מבינים מדוע צה"ל מאפשר לפדייב לצלם את תוכן המיני תוך כדי שירות צבאי.

רובם צוחקים על ישראל, העיתונאים ללא בושה כותבים כך: "כוכבת תוכן מיני כבר חיילית צה"ל", "לחייל צה"ל כיף לשרת עם כוכבת +18", למשל סינים בכלל לא מבינים "מדוע יש לה מיקרוסקופ על הראש", רוסים כותבים: "דוגמנית ארוטית ישראלית התגייסה לצבא", וכו'.

רוסיה:

יפן:

סין:

גרמניה: "דוגמנית "קוספליי" ישראלית נלחמת נגד חמאס ומספרת על מלחמת העולם השלישית".

איחוד האמירויות הערביות: "נטליה פאדייבה, הישראלית המוכרת בפלטפורמת "OnlyFans", עשתה את הצעד הבלתי צפוי והצטרפה לשורות הצבא הישראלי, לאור המתיחות עם "חמאס". דוגמנית עירום  נושאת נשק".

גאורגיה: "נטליה פדייב: "עלינו למחוק אותם ולהשמיד אותם" – דוגמן פורנו יהודיה התגייסה לצבא ומאיימת על חמאס".

פעם דאגנו לפרסם את הישגי הייטק, ביטחון ורפואה…

בפוסטים רבים פדייב כותבת שהיא חיילת מילואים במשטרה הצבאית ואוהבת נשק, אבל האינסטגרם שלה מפנה את הגולשים ל-onlyfans (כל צפיה חשובה ושווה שקל).


תתפלאו אבל צה"ל מעודד גיוס כוכבי onlyfans ועוד כל מיני "כוכבי רשת", אחד התנאים מעל 500 אלף עוקבים.

פעם צה"ל היה מגייס אמנים כמו מוזיקאים ושחקנים – היום הכל השתנה, צה"ל מגייס כוכבי רשת בעלי 500 אלף עוקבים, ועוד מעניק להם תנאים מיוחדים, למעשה ללוחמים אשר מתים למען המדינה אין תנאים מיוחדים! אבל לכוכבי onlyfans או מפליצי טיק טוק (סליחה על הביטוי) יש תנאים מיוחדים (לאיזה מן עולם הדרדרנו?)

נכנסנו לאתר של צה"ל ולמדנו דברים חדשים: תפקיד חדש "כוכב רשת" או "אושיות רשת" בצה"ל. הצבא הגדיר מעמד מצטיין חדש – "כוכב רשת", מי שמתגייס לצבא ויש להם יותר מ-500 אלף עוקבים ישרתו בתנאים מיוחדים.

הקלות שירות:

שחרור מהפעילות הצבאית ביחידה מידי יום לאחר מקסימום 6 שעות.
ביצוע 2 תורנויות לילה בחודש לכל היותר.

ביצוע תורנות של לא יותר מאבט״ש אחד (אבטחת ישובים) בשנה.

כאן נשאלת השאלה, מה השלב הבא של צה"ל, גיוס פרוצות ונערות ליווי בעלות יכול לקבל 500 אנשים בחודש?

• נטליה פדייב "עוקצת" חיילים בטלגם?

ל'מעקב' פנו חיילים והם סיפרו שנעקצו ע"י נטליה פדייב. כאשר התחלנו לחקור את הנושא הבנו שזו תופעה ולא המקרה הבודד, מן הסתם החיילים מתביישים לפנות למשטרה ולא יכולים לשתף את מפקדים (הבטחנו לחיילים לא לחשוף את שמותיהם).

כולם מתארים את אותה השיטה, דרך קבוצות הטלגרם: "החרמנים של נטלי", "nataliafadeev0" ,"Natalia Fadeev", "אורגיות, בגידות, סקס – רק לכיף", "קבוצת סקס לכולם של אורלי מוזמנים", חיילים נחשפו להודעה של נטליה פדייב או נטלי פאדייב: "מוכרת תוכל 18+, בנוסף אימות קולי לכל החוששים, שלחו הודעה לפרטים נוספים".

כאשר החיילים פונים לכוכבת OnlyFans נטליה פדייב, כנראה מישהי אחרת שמציגה את עצמה כנטלי שולחת ללוחמים תמונות מפתות וסרטוני וידאו (חלק נפרסם וחלק מטעמי האתיקה לא נוכל לפרסם), כמו כן היא מבקשת מהם להעביר לה 300 ש"ח (באמצעות הביט או בנק דיסקונט, סניף – 042, מספר חשבון – 124640607):

 

(תמונות וסרטוני וידאו התקבלו מאת חיילים, כמו גם מתפרסמות בתור דיווח תקשורתי בלבד (תמונות וסרטונים נשלחו מפרופיל שמכנה את עצמו "נטליה פדייב" או "נטלי פדייב"))

כאשר חיילים רואים כזה דבר הם ישר מעביר לה 300 ש"ח בלי לחשוב פעמיים, בנוסף מישהי מבטיחה להם לקיים יחסי מין וירטואליים (עונג עצמי באמצעות צעצועי מין ועוד…).

שימו לב: לפני אישור העברה מופיע שם "WE".

כאשר "WE" מאשר את העברה מופיע שם של הגבר – אדיר דבוש!
אולי, גבר בשם אדיר דבוש מתחזה לנטליה פדייב ומרמה גברים בעיקר חיילים, כמו כן דבוש "עוקץ" לוחמים (אולי דרך האפליקציות אדיר משנה את הקול לאישה או מבקש משותפה כלשהי להקליט הודעות).
למען האמת פנינו לגב' פדייב, שאלנו את הכוכבת onlyfans על הקשר שלה עם אדון דבוש (בין היתר מסרנו 12 שאלות), אך כאשר היא קיבלה את השאלות נחסמנו ע"י, מן הסתם נטליה סירבה לענות לשאלות (לכל דבר יש סיבה). אדיר דבוש לא ענה לנו.
כאשר חיילים עושים את העברה בסך של 300 ש"ח, הם נחסמים ומקבלים הודעה כזאת:
כולם מקבלים את אותה ההודעה, הכוונה את אותה ההקלטה (1X1).
סרטונים אשר קיבלו חיילים נמצאים באתרי פורנו העולמיים וצולמו בשנת 2020, הסרטונים מופיעים תחת השם: Natalia Fadeev.
למעשה התקשורת הישראלית מציגה את פדייב כאושיית רשת או בלוגרית.
בכלל, בישראל נוח לקרוא לדברים בשם רק כשזה מועיל למישהו, ולפעמים התקשורת מעוותת את העובדות. לדוגמה, לא תמצאו בישראל כתבה אחת שכתוב שם שגב' נטליה פדייב נמצאת באתרי פורנו העולמיים, היא אושיית רשת לא רק בטיק טוק, אך גם ב-OnlyFans (האתר פופולרי בענף הפורנוגרפיה).
הטיק טוק ובפרופיל ברשת X, אינסטגרם ופייסבוק עם רמז מיני מסוים, כמו כן כל הפרופילים מפנים את הצופים לאינסטגרם של פדייב, כתוצאה מכך לאתר onlyfans.
צילום מתוך העמוד Gun Waifu @nataliafadeev ברשת X

תגובות:

צה"ל, אדיר דבוש – לא ענו.

נטליה פדייב:

"אתם בדיחה מה זה ילד מתבגר רשם את השאלות האלה? 😂 או שזה האויב עם גוגל תרגום חחחחחחח

חסימה 💅"

 


 

בכניסה לעמוד אני מאשר/ת שאני בן / בת 18+