דעות, משפט LAW

"אלופי העולם" (תרומות לילדים), מתוך 1.6 מיליון ילדים מקבלים כ-299 אלף! לאן הולך הכסף?!

עמותה "אלופי העולם" (תרומות לילדים) – מתוך 1.6 מיליון ש"ח הילדים מקבלים אך ורק כ-299 ש"ח אלף! • כספים נתרמו ל-BIT הפרטי (ללא דיווח לרשם העמותות) • לאן הולך הכסף שנתרם? • "מתנדבת" "אלופי העולם" בדרך בלתי חוקית מקבלת שכר בסך של 78,000 ש"ח, עבירות גסות על החוק, איומים, ניצול,

עמותה "אלופי העולם" (תרומות לילדים) – מתוך 1.6 מיליון ש"ח הילדים מקבלים אך ורק כ-299 ש"ח אלף! כספים נתרמו ל-BIT הפרטי (ללא דיווח לרשם העמותות)לאן הולך הכסף שנתרם? "מתנדבת" "אלופי העולם" בדרך בלתי חוקית מקבלת שכר בסך של 78,000 ש"ח, עבירות גסות על החוק, איומים, ניצול, שקרים ועוד.

דים אמור || פרסום התחקיר 20.11.2023 (עדכון 16.02.2024)


נכון לתאריך 16.02.2024 העמותה פועלת ללא ניהול תקין וללא וללא זיכוי ממס לתרומות


רוצים לתרום "לילדים"? תחשבו טוב טוב! יש לכם לב טוב?

15.02.2024 תיעוד 15.02.2024

חובה לציין: נעשה שימוש בשיר של אייל גולן ללא ידיעת הזמר וללא אישור אק"ם (הפרת זכויות יוצרים). כנראה, כשישראלים שומעים את השיר הקורע לב הם תורמים מהר יותר, אבל זה רק שיר שגם בו משתמשים ללא רשות של הזמר ויוצר.

"אלופי העולם"! חשיפת האמת!

על חשבון הילדים (חולי סרטן) אפשר להרוויח ממש טוב!

כנראה רוסלן גלינר דרך החברים ומשפחה פתח עמותה לגיוס תרומות (רשמית הוא לא יכול לפתוח עמותה, אבל בשביל זה יש חברים ומשפחה).

גלינר הוא "הקרדינל האפור" של "אלופי העולם".

עמותה "אלופי העולם" (מס' 580716371) בצורה גסה עוברת על החוקים, פועלת ללא ניהול תקין, לא מגישה מסמכים תקינים לרשם העמותות, מקיימת אסיפות הכללית דיי מוזרות (בלשון המעטה).

"אלופי העולם" מבצעת גיוס כספים בצורה בלתי חוקית (חלק מהכסף נכנס לא לחשבון העמותה, אלה לחשבון הפרטי של רוסלן גלינר (וגלינר כביכול לא קשור ל"אלופי העולם")) – אין דרך לדעת לאן הולך הכסף שנתרם.

למעשה בשנת 2021 "אלופי העולם" דיווחה שגייסה 1.6 מיליון ש"ח, אבל הילדים קיבלו כ-299 אלף! בנוסף קיים חשש רב שהעמותה גייסה הרבה יותר, אך דיווחה לרשם העמותות באופן חלקי.

מייסדת העמותה:

ולדיסלבה פיצ'קובסקי אשת עסקים, מתנדבת, מייסדת, חברת ועד של "אלופי העולם" (היא מפרסמת שפועלת בעמותה בהתנדבות מלאה, אבל משקרת בלי למצמץ).

על פי החוק חבר ועד לא רשאי להיות עובד בעמותה או לתת לה שירות כקבלן או כל התקשרות שכתוצאה ממנה, ועל כן גב' ולדיסלבה פיצ'קובסקי חייבת לפעול בהתנדבות של 100% (לפי החוק) – אך בפועל מדי שנה פיצ'קובסקי מושכת מעמותה עשרות אלפי שקלים (באופן בלתי חוקי ("המתנדבת" מעל החוק)). בסופו של עניין "המתנדבות" לוקחת לעצמה 78,000 ש"ח (בשנה).

מתוך האתר: world-champions.org

דברי ולדיסלבה פיצ'קובסקי:

"מטרת חיי – היא להפוך את העולם למקום טוב יותר.  אני חיה ונושמת את הרעיון להפוך את הנתינה לחלק בלתי נפרד בחיי כולנו. אני רוצה שתבינו כמה נפלא לסייע ולתמוך באנשים שזקוקים לך באמת. להצמיח בהם ביטחון עצמי, לראות את העיניים הבוערות שלהם, להרגיש את הכרת הטוב העצומה… ואני באמת רוצה לתת לכל אחד לחוות את זה. כי אחרינו לא נשאר דבר מלבד הזיכרון!" מה לא יגידו כדי להוציא תרומות מבני אדם?!? פיצ'קובסקי, לא ציינה "במונולוג המרגש הזה" שהיא עוברת על החוק בצורה גסה ומקבלת כספים באופן בלתי חוקי! היא אשכרה אשת עסקים!

מתוך האתר: world-champions.org

 

דברתי עם ולדיסלבה פיצ'קובסקי בטלפון, בלי לשים לב היא אישרה שעושה עבירה על החוק, כלומר מקבלת שכר בעמותה בניגוד לחוק.
בשיחת טלפון פיצ'קובסקי מסרה כך: "אני בעלת העמותה, ואני מקבלת שכר 6,500 ש"ח בחודש" (שנתי 78 אלף ש"ח).

בנוסף מסרה דברי שקר שלעמותה יש ניהול תקין (עמותה פועלת ללא אישור 'ניהול תקין'), כי ארגון "אלופי העולם" לא הגיש מסמכים והדיווחים כנדרש.

"מתנדבת" פיצ'קובסקי לא יודעת שבעמותה אין בעלים כי זה לא עסק, זה ארגון ללא מטרות רווח אשר חייב להיות שקוף כלי הציבור.

אדם בשם גנדי גלינר גם כן נמצא בוועד העמותה וגם כן מייסד "אלופי העולם", כלומר בעל החלטות גורליות (הועד מורכב מ 3 בני אדם: גנדי גלינר, ולדיסלבה פיצ'קובסקי ויבגני בריק – כביכול בעלי החלטות).

חבר ועד מר גנדי גלינר עם אותו שם משפחה של רוסלן גלינר, ייתכן שקרוב משפחה נותן החלטות לטובת העסק הפרטי של רוסלן גלינר?

בשיחת הטלפון ולדיסלבה פיצ'קובסקי מסרה שלא יודעת מה הוא הקשר בן רוסלן גלינר לבין גנדי גלינר, גם כן טענה פיצ'קובסקי שיבגני בריק וגנדי גלינר לא קשורים לעמותה, כמובן, היא שיקרה שוב.

בפייסבוק מופיע כך: מיה גלינר (אשתו של רוסלן גלינר) חברה של גנדי גלינר, רוסלן גלינר קרוב משפחה של גנדי גלינר (בני משפחה), בנוסף גנדי גלינר חבר של ולדיסלבה פיצ'קובסקי (בפייסבוק).

(לפי המידע של משרד הפנים גנדי ורוסלן גלינר עלו לישראל באותו התאריך, כלומר ב- 1995.**.25, בנוסף לכך יש להם את אותם ההורים, אב: לאוניר, ואם: גודיה, לאוניד וגודיה עלו לישראל עם בניהם בתאריך ה-1995.**.25 – כתוצאה מכך אפשר לטעון שרוסלן וגנדי אחים (מידע נמסר ע"י המקור שלנו))

רוסלן גלינר "הקרדינל האפור" של "אלופי העולם", כלומר וכנראה הוא המייסד האמיתי של "אלופי העולם", אך על "הנייר" מופיעים אנשים אחרים. הם סוג של "חותמות גומי"?

יש חשד שרוסלן גלינר פתח את העמותה כדי לקבל עוד כספים! הילדים עם המחלות הקשות הם רק האמצעים להרוויח עוד כספים?

עובדה: לפי הדוחות של 2021 ילדים כמעט לא ראו את הכסף אשר נתרם עבורם ולמענם.

בוא נעשה ניתוח ביחד:

דבר ראשון כל החברות הפרטיות (5) של רוסלן גלינר נמצאות בכתובת: ויצמן 14, תל אביב, גם כן העמותה "אלופי העולם" נמצאת באותה הכתובת ( במקרה?).

דבר שני: גיוס תרומות למען ילדים מתבצע מתוך העמוד instagram "אלופי העולם" (world_champions.foundation) העמותה מבקשת להעביר כספים ל-BIT אשר מקושר למספר 052-8282416, ובמקרה זה המספר האישי של מר רוסלן גלינר. אין צורך להסביר שאסור לקבל תרומות לחשבון הפרטי (במיוחד שרוסלן גלינר כביכול לא שייך לעמותה)! נעשית עבירה על החוק.

בפוסט באינסטגרם כתוב כך: "תודה לכל לב טוב שתרם כסף לילדים שלנו", פשוט לבבות טובים לא ידעו שתרמו כספים לאדון רוסלן גלינר, ב-100% חשבון הבנק שלו לא מקושר לרשם העמותות! הכסף אשר נתרם לרוסלן גלינר נשאר אצלו!

בני אדם תרמו כסף לילדים ובסוף כסף נכנס לחשבון הפרטי של רוסלן גלינר.

דבר שלישי: באתר של "אלופי העולם" (ב"צרו קשר") מופיע מספר פלאפון של עובד 054-444-5551, וזה מספר אשר שייך לחברה של רוסלן גלינר.

התקשרנו למספר 054-444-5551, האיש שענה אישר לנו ששייך לחברה הפרטית של רוסלן גלינר.


לא התעצלנו והזמנו תיק עמותה, כלומר דוחות ומסמכי הארגון ("אלופי העולם"), לפני שהתיק הוזמן היה ברור שיש בעיות בעמותה, אך לא ידענו עד כמה.

אפשר לטעון במאה אחוז שילדים כמעט ולא רואים את הכסף, גילינו והבנו מדוע רשם העמותות לא נותן לעמותה ניהול תקין.

חשיפת הדוחות:

(את הנתונים עמותה "אלופי העולם" בעצמה הגישה לרשם העמותות)

עמותה הגישה דוחות אך ורק על השנה ה-2021 (אך לא בצורה מושלמת (שי בעיות רבות בדוחות אשר הוגשו עבור השנה 2021)).

עבור השנים 2022 ו 2023 כלל לא טרחה להגיש את הדוחות הכספיים, מילוליים ואסיפות הכלליות. חשוב לציין: חלק מהמסמכים עבור שנת ה-2021 חברי ועד נזכרו להגיש רק ביוני 2023.

"אלופי העולם" דיווחו לרשם העמותות בשנת 2021 קיבלו כ-1.6 מיליון ש"ח (נתון מדוייק: 1,647,224 ש"ח), ישראלים תמים עם לב רחב תרמו 800,638 ש"ח, גם כן 846,586 ש"ח בני אדם הלא אדישים תרמו בני אדם מחו"ל.

התורמים לא ידעו שילדים אשר מתמודדים עם המחלות הקשות ביותר יראו מעט מאוד מהכסף שנתרם עבורם.

דוח מילולי (2021) הוגש רק בתאריך ה-01.06.2023, דוח כספי (2021) הוגש בתאריך ה-24.05.203 (לא ידוע למה, דיי מוזר).

העמותה כביכול מגייסת כספים לנזקקים וילדים חולים:

למעשה אשת עסקים ולדיסלבה פיצ'קובסקי בשנת 2021 קיבלה שכר בעמותה (97% משרה), ובשנת 2023 שכרה בעמותה 6,500 ש"ח (גם ב-2023 היא חברת ועד "אלופי העולם" (מתנדבת) וגם מנכ"לית בשכר).

בקשר לגב' ולדיסלבה פיצ'קובסקי קיימת עבירה גסה על החוק, בדוח פיצ'קובסקי מופיע בתור מנכ"ל שמקבלת שכר (97% משכרה) וגם כן היא חברת ועד (לפי החוק: חברי הועד חייבים לפעול בעמותה בהתנדבות המלאה (100%) ועל כן אסור לחברי ועד לקבל תמורה או שכר).

למעשה, ולדיסלבה פיצ'קובסקי בתור ועד העמותה קובעת לעצמה את המשכורת ומוציא כספים מהעמותה (נחמד), כמו כן על דעת עצמה ובניגוד לחוק הקיים מינה את עצמה לתפקיד כמנכ"לית ללא אסיפה כללית וללא הצבעת חברי העמותה. שוב נציין שקיימת עבירה גסה על החוק.

ראיות:
2021

2023
אז לאן הולך הכסף? כמה ילדים חולי סרטן קיבלו?
לפי הדוח (2021): תקציב השנתי כ-1,6 מיליון ש"ח.
מתוך 1,647,224 ש"ח "אלופי העולם" מוציאה כ-1.2 מיליון ש"ח עבור פרסום ומיתוג קמפיינים (*) (סכום מדוייק: 1,148,499 ש"ח), תמיכה וסיוע לחולים רק כ-299 אלף ש"ח (סכום מדוייק: 299,934 ש"ח), משכורת כ-51 אלף ש"ח (סכום מדוייק: 50,924 ש"ח), שכירות כ-72 אלף ש"ח (**), כ-34 ש"ח שירותים מקצועיים (רו"ח, עו"ד, רופאים, מומחים שונים וכו') (***), משרדיות כ-12 אלף ש"ח, פתח + אגרות כ-1,200 ש"ח.

שוב ושוב אציין: בני אדם תרמו כ-1.6 מיליון ש"ח לילדים (רק לילדים).

(*) עמותה "אלופי העולם" שילמה כ-1.2 מיליון ש"ח עבור פרסום ומיתוג – כאן ניתן לראות את הדרך החוקית להוצאת כספים מהעמותה. אי אפשר לדעת מי באמת קיבל את הכסף ואיזה מן "קמפיינים פרסומיים" נעשו בפועל.

(הסבר: בדרך כלל לאסיפה הכללית צריך להציג הצעות מחיר של המומחים או ספקי שירות (א': כדי לשמור על כספי העמותה וב': כדי להיות שקופים כלפי הציבור (התורמים)), בנוסף לאסיפה הכללי וגם לרשם העמותות חובה למסור את הקבלות / חשבוניות מס' או הצעות מחיר. באסיפה הכללית יש פרוטוקול והכל רושמים בפרוטוקול. באסיפה חברי העמותה דנים על הדברים ואז מבצעים, כך ניתן לדעת לאן הלך הכסף ומי באמת סיפק את השירותים (הרי מדובר בסכום ענק כ-1.2 מיליון ש"ח))
ב"אלופי העולם" אין שום קבלות, אין שום הצעות מחיר, אין דיונים באסיפות, אין פרוטוקולים (אין כלום), אין שום מינוי גוף שעשה מיתוג, אין שם הספק, אין שום חוות דעת, אין ועדת ביקורת (גוף המבקר פיקטיבית לחלוטין (זאת עבירה על החוק ויש לנו ראיה על כך)), אין הצבעות – אין שום דבר!
לציבור הרחב ולתורמים אין אפשרות לדעת מי בפועל קיבל את הכספים ולאן הכסף נעלם! יש המון שאלות עבור הסכום כ-1.2 מיליון ש"ח! פשוט מישהו לקח את הכסף וזהו!
"אלופי העולם" מוזמנים להגיש חשבוניות, קבלות והצעות מחיר לרשם העמותות, ואז נדע לאן נעלם כ-1,2 מיליון ש"ח! הרי עמותה לפי החוק חייבת להיות שקופה כלפי הציבור!
אנו יודעים בוודאות: עמותה "אלופי העולם" משתמשת בכספים באופן לא פרופורציונלי, וילדים כמעט ולא רואים את העזרה והתמיכה!

(**) שימו לב, עמותה משלמת דמי שכירות כ-72 אלף ש"ח, לצורך העניין חמשת החברות של רוסלן גלינר נמצאות ורשומות באותה הכתובת של העמותה (ויצמן 14, ת"א). אולי, עמותה מכסה את הוצאות השכירות של העסק (חלקית כן, אבל אולי גם ב-100%?).

גם הפעם אין שום קבלות עבור השכירות, אין שום הצעות מחיר, אין שום חוות דעת, איו אסיפות הכלליות, אין כלום!!! לא ברור מדוע עמותה בחרה לשבת ברח' ויצמן 14, ת"א, בלי לבדוק מקומות אחרים (הצעות מחיר). עמותה לא מראה לציבור שלפחות ניסתה לחסוך את כספי העמותה.

בנוסף חברות של רוסלן גלינר מתעסקות ברפוא ויש כאן ניגוד עניינים. ייתכן העמותה מממנת את המומחים והיועצים (שירותים מקצועיים)? ניתן לטעון ב 100% ש"אלופי העולם" ארגון לא שקופים עד הסוף, ולכן יש שאלות רבות!

(***) כנ"ל עבור הכ-34 אלף של שירותים מקצועיים, וגם כן כ-12 אלף משרדיות. אין שום פרוטוקולים, קבלות וכו' אשר מסבירות לאן הלך הכסף, למעשה לאן עמותה מוציא כ-50 אלף ש"ח בשנה! איך ציבור התורמים אמור לדעת לאן הולך הכסף???

רצינו לקבל מענה ושוב פנינו לגב' ולדיסלבה פיצ'קובסקי, אך הפעם היא איימה (שיחה הייתה בשפה הרוסית), נאמר לנו כך: "מחר תראה מה יקרה לך" להאזנה לחץ כאן


עוד דבר מאוד חשוד שמעלה יותר שאלות מאשר תשובות, בדוחות עמותה (בכל הדוחות), בפרוטוקול (היחיד שקיים), גם כן באתר רשם העמותות ומשרד המשפטים מופיעים שמות של מר אלכסנדר אקופיאן ועו"ד נטלי אל על, לפי הדוחות תפקידם בעמותה ועדת הביקורת / גוף המבקר (בדוחות ובמאגר מידע של רשם העמותות מופעים מספרי ת.ז של אלכסנדר אקופיאן ועו"ד נטלי אל על, כתוב וכו').
יותר מכך בתאריך 19.01.2021 באסיפה הכללית מינו את אלכסנדר אקופיאן ואת עו"ד נטלי אל על לתפקיד ועדת הביקורת.
בתאריך 26.01.2021 "אלופי העולם" הגישה את הדוחות לרשם העמותות, אך הגישו אותם באופן לא מסודר, למעשה הוגשה אך ורק אסיפה הכללית (פרוטוקול מינוי תפקידים בלבד) ללא דוחות הנדרשים (כספי ומילולי, וועדת ביקורת) (*).
(*) חובה להגיש דוח מילולי, דוח כספי, האסיפה הכללית, פרוטוקול מתוך האסיפה הכללית ודוח ועד הביקורת ועוד.
החל מתאריך ה-19.01.2021 ועד שנת ה- 2023 לא התקיימו אסיפות הכלליות בעמותה (2022, 2023), כתוצאה מכך לא הוגשו מסמכים הבאים: פרוטוקול מתוך הספיסות (חלוקת התקציב, שימוש בכספי העמותה, מינוי תפקידים, אישורים, הצעות מחיר, אישור דוחות כספיים וכו'), דוחות כספיים ומילולי (2022 ו 2023), ועדת ביקורת של 2022 ו 2023 – לא הוגש – שום כלום!
פתאום בתאריך 01.06.2023 שוב התקיימה אסיפה הכללית מוזרה ודיי פיקטיבית (ללא פרוטוקולים וללא אישור) האסיפה הייתה בכתובת רח' ויצמן 14 ת"א.

בתאריך ה-01.06.2023 שוב מינו את גב' נטלי אל על ואת אלכסנדר אקופיאן להיות גוף המבקר. באסיפה הזאת הוועד התבקש לאשר את הדוחות הכספיים והמילוליים של שנת 2021 בלבד.

יחד עם בתאריך ה-13.06.2023 "אלופי העולם" נזכרו להגיש לרשם העמותות ועדת ביקורת מזויפת עבור שנת 2021.

הסבר עובדתי:

למעשה בתאריך 13.06.2023 לרשם העמותות הוגשה "ועדת ביקורת" מזויפת ושקרית לחלוטין, כביכול גוף המבקר אישר את הדוח הכספי והמילולי (2021).

ועדת הביקורת או גוף המבקר מורכב ממר אלכסנדר אקופיאן ועו"ד נטלי אל על והם לעולם לא ראו את הדוחות (כספיים ומילוליים), לא הכינו את הביקורת ואף פעם לא חתמו על המסמך שנקרא "ועדת ביקורת".

על הדוח "ועדת הביקורת" חתומה גב' ולדיסלבה פיצ'קובסקי, לפי החוק לחברי ועד העמותה אסור לחתום על הדוח "ועדת הביקורת" ולהיות גוף המבקר (אציין: האסיפה הכללית לא מינה את גב' ולדיסלבה פיצ'קובסקי להיות גוף המבקר).

תפקיד של גוף המבקר – זה לבקר את העמותה, לזהירות כל מיני בעיות, ועל כן לתת המלצות וכו', חברי הועד לא יכולים לבקר את עצמו בצורה אובייקטיבית ולהיות גוף המבקר.

אולם, שוב עבירה גסה על החוק, לזייף דוח ולהגיש מסמכים מזויפים למדינה צריך אומץ רב (אולי זיוף נעשה בטעות), אבל דיי מעניין האם ולדיסלבה פיצ'קובסקי לא מבינה ולא יודעת את ההשלכות של העבירות?

את אלכסנדר אקופיאן לא הצלחנו להשיג (פנינו לעמותה אך לא קיבלנו מענה), אבל עו"ד נטלי אל על, עו"ד מסרה כך: "אין לי קשר לעמותה הזו".

שוב אדגיש ואציין: שום אסיפה הכללית לא מינה את גב' ולדיסלבה פיצ'קובסקי להיות מנכ"לית בשכר, וגם כן להיות גוף המבקר (בכל זאת גוף המבקר אמור להיות מורכב מ 2 בני אדם (לפחות 2)). עמותה מבצעת עבירה על החוק באופן גס ואכזרי.
בנוסף על הטפסים של אסיפה הכללית האחרונה בתאריך ה-01.06.2023 (אם אפשר לקרוא לזה האסיפה הכללית) שוב חתומה אך ורק גב' ולדיסלבה פיצ'קובסקי (החוק מחייב 2 חתימות לפחות) –להורדת דוח לחץ כאן.
בתאריכים ה-15.06.2023 וגם ב-17.07.2023 עמותה "אלופי העולם" בשיא החוצפה פנתה לרשם העמותות וביקשה לקבל ניהול תקין (לא פחות ולא יותר), כנראה רשם העמותות היה בהלם, יחד עם זאת רשם מסר לעמותה מס' מכתבים וציין את הבעייתיות בקבלת ניהול תקין:

דבר נוסף לא פחות בעייתי, בין השנים 2021-2023 עמותה מפרסמת הודעות לציבור וביקשה לתרום כספים לילדים, לעיתים מדובר על חצי מיליון דולר לילד אחד (בשנה יש הרבה ילדים וילדות).
אספנו נתונים (חלקיים) של שנת 2021: דאז הייתה תרומה של 1.1 רובל, 3.8 מיליון ש"ח, 20,000 דולר (כ-62,200 ש"ח) – מדוע סכומים האלו בכלל לא מופיעים בדוח של 2021??? איפה הכסף? לאן נעלמו התרומות!
מתוך האינסטגרם של "אלופי העולם" (2021).
מתוך האתר של "אלופי העולם" (2021).
מתוך האינסטגרם של "אלופי העולם" (2021).
מתוך האתר של "אלופי העולם" (2021).
מתוך האינסטגרם של "אלופי העולם" (2021).
גיוס נפתח על סך של 500,000 $ (2021), לא ידוע האם גייסו את כל הכסף, הילד בשם גלב מרטינוב נפטר ז"ל
(מסרנו את נתונים על שנת 2021 כי עבור השנה הזאת הוגשו הדוחות)

רוסלן גלינר מופיע דיי הרבה באינסטגרם של "אלופי העולם".

איך העסק עובד? גלינר מביא סיפורים רגישים, עמותה "אלופי העולם" פותחת גיוס, הכסף אשר נתרם מגיע לרוסלן גלינר (בדרך כזאת או אחרת), חלק מהכסף גלינר מקבל ישירות ל-BIT הפרטי (בלי להסתיר וללא פחד), חלק הגדול ביותר הוא מקבל מעמותה "אלופי העולם", אך העברה לחשבון של גלינר נעשית דרך בית החולים שבו ילד/ה עבר/ת טיפול, פורמליט אינו מקבל כסף ישירות מעמותה "אלופי העולם" (*).

(*) גלינר סוכן תיירות מרפא, לכן עמותה מעבירה כספים לבית החולים שבו ילד עובר טיפול רפואי, ובית החולים מעביר לגלינר בן כ 40-20% מכל ילד (עמלת הסוכן). כמובן שחלק קטן מהתרומות נכנס לחשבון העמותה, אבל הולך לאיבוד, כלומר למשכורות (תשלום בלתי חוקי ל"מתנדבת"), שכירות (ויצמן 14 ת"א), מיתוג ופרסום כ -1.2 ש"ח וכו'.

לא קשה להוכיח את הקשר בין ילדים IMEDICAL שהם הפציינטים (לקוחות) של רוסלן גלינר לבין ילדי עמותה "אלופי העולם".

עמותה "אלופי העולם" מגייסת כספים ללקוחות של גלינר, כלומר קליינטים של IMEDICAL, את אותם הילדים מופיעים בעמוד האינסטגרם ופייסבוק של "רוסלן גלינר IMEDICAL" וגם בעמוד האינסטגרם ואתר של "אלופי העולם".

(את אותם הילדים (ילדי IMEDICAL) מופעים בעמוד האינסטגרם של "אלופי העולם", אבל תחת הלוגו של "אלופי העולם")


מדובר על מאות ילדים (אנו מצרפים רק חלק קטן כעובדה (ילדים מכל מיני תקופות (2021-2023)) – רק לדוגמא!

ילדה סופיה ב-IMEDICAL ובעמוד "אלופי העולם".


ילד ארטיום ב-IMEDICAL ובעמוד "אלופי העולם".


ילדה סופינה ב-IMEDICAL ובעמוד "אלופי העולם".


ילדה ורה ב-IMEDICAL ובעמוד "אלופי העולם".


ילד דניה ב-IMEDICAL ובעמוד "אלופי העולם".


במהלך החקירה הגעתי למסקנה הנוראית שילדים הם רק אמצעים להרוויח כסף ולהתעשר, ואין שום דבר משותף בין הפוסטים "קורעי הלב" לבין עזרה והתמיכה בילדים. דבר אחד משמח, לעיתים ילדים מקבלים מעט כסף מהתרומות וזה כבר משמח!


אציין: יש עשרות עמותות עם ניהול תקין שמתנהלות לפי החוק, העמותה "אלופי העולם" פוגעת בשם הטוב של כל הארגונים.

תגובות:

1. אק"ם: לארגון "אלופי העולם" אין אישור מטעם אק"ם לשימוש בשיר.

2. אייל גולן: מטעם משרדו נמסר "אין אישור".

3. רוסלן גלינר לא טרח להגיב, אך איים "נעקוב אחריך".

4. IMEDICAL לא טרחה להגיב.

5."אלבנק את גלינר ניהול איי מדיקל בע"מ" – לא טרחה להגיב.

6. נטליה אל על: תגובה פורסמה.

7. "אלופי העולם" – לא טרחה להגיב.

8. ולדיסלבה פיצ'קובסקי לא טרחה להגיב אך אימה.

9. בית חולים איכילוב "מוסקבה": לא טרח להגיב.

10. אדון עובד אלבנק לא טרח להגיב.

11. גנדי גלינר – לא טרח להגיב.


תחקיר המלא – קרא עוד – לחץ כאן


 

אהבתם שתפו :

אולי יעניין אתכם גם

תגיות