אקטואליה, דעות, כדאי להכיר, תרבות

'ויתרתי על תפקיד ראשי בסרט אמריקאי בעקבות המלחמה' מסר שחקן

מתיאס נייבלט גיבור המסך הישראלי התגייס לשירות מילואים. בימים אלה, כאשר מדינת ישראל נקראת להתגונן מפני איומי החמאס, גם כוכבי הבד הלבן לא פוסחים על הזירה.

דים אמור

מתיאס נייבלט, אחד השחקנים המצליחים והמוערכים, ויתר על תפקיד ראשי בסרט אמריקאי גדול ממדים, כדי להתייצב למילואים בצה"ל.

נייבלט, בוגר בית הספר למשחק 'MOVE' של קרן ידובסקי-חרותי. השחקן הנחשב לא היסס לחגור את מדי הצבא ולהצטרף לשורות חבריו הלוחמים, כאשר המצב הביטחוני בישראל הידרדר.

יש דברים שחשובים יותר מקריירה רמז נייבלט בפוסט.

צילום: מריה ברודקין

נייבלט מנסה לשלב בין חובותיו הביטחוניות לאהבתו לאמנות הבמה. מהלך זה מעורר התפעלות רבה בציבור הישראלי, המברך על מעשהו הפטריוטי של הכוכב המסך.

"זוהי גאווה לאומית לראות אמן כמו נייבלט, הנחשב לאחד מגדולי השחקנים הישראלים של הדור הצעיר, מקריב את קריירת הפרחה שלו למען הגנת המולדת," ציין ארגון השחקני המגן, "יש כאן הוכחה נוספת כי האמנים הישראלים הם פטריוטים אמיתיים ללא חת."

בימים קשים אלה, דמותו של מתיאס נייבלט עשויה להוות מקור השראה לאזרחים רבים בישראל, ותזכורת לערכי הנתינה והסולידריות הלאומית שעל כולנו לשאוב מהם כוח בשעת מבחן.

Matias Jiménez Nayblat

"פוסט הרמה, אז קראו עד הסוף 😎
שלום לכולם,
לאחר כארבעה חודשים אינטנסיביים במילואים, אני מוצא את עצמי בצומת משמעותית בחיי.
ב-7.10, בעודי עמוק בעריכה של סרט, התחילו הטלפונים לצלצל. הידיעות על המלחמה שפרצה הגיעו מכל עבר, לא התמהמהתי. עזבתי הכול ונסעתי דרומה כדי לעזור במה שאוכל.
תוך יום, מצאתי את עצמי בונה כיתת כוננות ביישוב בדרום ולמחרת כבר התנדבתי ללחימה עם סיירת הנדסה. זכיתי להכיר צוות מדהים עם חבר'ה שנכנסו לי ללב הלוואי וילוו אותי לכל החיים! 💙
מתוך עמוד הפייסבוק: Matias Jiménez Nayblat

אחרי שבועיים של הכנות ואימונים, נכנסנו לעזה. לחמנו, פיצצנו, חקרנו ועשינו כל מה שנדרש. במהלך פעילות, נפצעתי בגב, אבל למזלי הצלחתי להמשיך להילחם עד לסיום המשימה, עד לשחרור.

כך, לאחר חודשים של מאמצים, סיימנו את המשימה שלנו, וחזרנו הביתה. אחרי המון עשייה בעזה, הבית הרגיש קצת ריק. תחושות על חוסר עשייה, על חוסר תכלית, גרמו לחוסר סבלנות, אימפולסיביות, ובעיקר לכעס עצמי על העובדה שאני לא מצליח לחזור למי שהייתי לפני המלחמה.
היום לאחר רענון קצר, אני בוחר לחזור לעצמי, למה שאני אוהב וליידע אתכם, כדי שיהיה תוקף להחלטה.
אחרי שוויתרתי על תפקיד ראשי בסרט אמריקאי בעקבות המלחמה, אני חוזר למשחק, לאודישנים ובקרוב מאוד נתראה שוב במסך הטלוויזיה 🤩
כעצמאי אני חוזר לפרויקט חיי, ״גאטו נגרו״ בית הפקות סרטים.
בעקבות המלחמה פרויקטים נדחו ובוטלו. תמיד הייתי איש של עבודה, איש של תנועה, והיום אני מרים את עצמי חזרה, מרים את עצמי כלכלית, מרים את עצמי פיזית ומרים את עצמי נפשית, לאט לאט, לתוך העשייה, נשימה אחר נשימה, והאמת מתחיל להרגיש כמו מי שהייתי קודם, אפילו רואה דגם משופר יותר של עצמי.
ברזומה יש תואר בכלכלה, בוגר סטודיו למשחק, תואר שני בקולנוע והמון גוד וויבס 😊
אם אתם או חברים שלכם זקוקים לתוכן איכותי לעסק, מסרטוני תדמית, קליפים, סרטי הסברה, או אפילו מכירים חברות הייטק המחפשות יוצר תוכן חדש ומקצועי לצוות, אני כאן. אשמח לשתף פעולה בכל שלבי ההפקה ולהביא את הלב והנשמה שלי לכל פרויקט כדי להגיע אל קהל היעד שלכם, לגעת בלבבות ולהשאיר חותם בלתי נשכח.
מצרף את האתר שלי כדי שתתרשמו,
את האינסטגרם שלי כדי שתעקבו,
וחיבוק גדול כדי שכולנו נרגיש קצת יותר טוב ❤️
אינסטגרם: לחץ כאן
פייסבוק: לחץ כאן
באהבה עצומה,
מתיאס נייבלט".