דעות, פוליטיקה

סופה לנדבר שרת העלייה והקליטה לשעבר חוזרת כעת לשרת את תושבי העיר אשדוד כחברת מועצת.

המחדל של פורוש ובעלזא באשדוד!! או איך נולדו בתשע בערב 2 מנדטים נוספים לג' ??. לקרוא ולא להאמין. מעקב || 03.03.2024 דברי סופה לנדבר: "עדויות רבות המגיעות מאשדוד, (חלקן בהתרברבות אנשי גור וחלקן מעדויות חברי וועדת קלפי חסידי גור, על הסחיטה שעברו על ידי מטה הזיופים של גור) מתארות מחדל

המחדל של פורוש ובעלזא באשדוד!! או איך נולדו בתשע בערב 2 מנדטים נוספים לג' ??. לקרוא ולא להאמין.

מעקב || 03.03.2024

דברי סופה לנדבר:

"עדויות רבות המגיעות מאשדוד, (חלקן בהתרברבות אנשי גור וחלקן מעדויות חברי וועדת קלפי חסידי גור, על הסחיטה שעברו על ידי מטה הזיופים של גור) מתארות מחדל מפתיע של פורוש ובעלזא אשר איפשר לגור "לייצר" 2 מנדטים גנובים לאגודת ישראל – ג'.

הציבור החרדי – אשכנזי באשדוד שווה מקסימום 15,500 קול (כפי שגם זעק מר ישראל טאומן מאנשי גור באשדוד בהודעותו ערב הבחירות) בבחירות קודמות לממשלה ולעיריה הביא הציבור הזה 14,500 אלף קול במעל 90% הצבעה בקלפיות החרדיות.

אז איך צמח ציבור זה בשבוע שעבר למעל 20,000 קול כאשר ג' הביאה 12,500 קולות ודגל הביאה 7600 קולות???

מתיאורים דרמטיים מאשדוד עולה כי מדובר במחדל ובבטלנות מפתיעה של פורוש ובעלזא שמשום מה לא טרחו לשלוח מתוך אלפי מצביעיהם באשדוד, משקיפים ל- 250 קלפיות חילוניות בעיר. לא תאמינו למה שתקראו כאן.

במחדל האדיר הפקירו פורוש, בעלזא, דגל וקהילת הגר"ש אלתר, את הקלפיות ברחבי אשדוד שאינם חרדיות ולא שלחו אליהם, לאורך כל יום הבחירות, ולו משקיף אחד!! כך הפקירו גם את כל קלפיות הנכים. חוזר שוב: לא היה ולו משקיף אחד מטעמם לאורך יום הבחירות ולאורך ספירת הקולות בקלפיות ברחבי העיר (למעט בחרדי), וזאת למרות שכשותפים לשעבר, הם מכירים הייטב את השטיקים ואת הטריקים של גור כשאין מי שמפקח עליהם….

בראות מטה הזיופים של גור את המחדל, ובפרט כאשר אחוז ההצבעה הנמוך ברחבי העיר, עייף את המשקיפים מהמפלגות החילוניות ורובם נטשו את הקלפיות, התארגנו בגור כראוי, ובתרגיל פשוט הכניסו בעיקר בשעה האחרונה לפני סגירת הקלפיות בין 9-10 בערב כ- 5000 קולות מזויפים!!! = 2 מנדטים!! לקלפיות הריקות ברחבי העיר. ואגב, בהצבעות אלו זכה גם ראש העיר לסרי מן ההפקר ב- 5000 קולות נוספים.

השיטה עבדה בעיקר בקלפיות בהם היה לגור חברי וועדת קלפי, אך גם היו קלפיות בהן הציעו סכומים כספיים של 500- 1000 שח למזכיר וועדת הקלפי שאינו מגור, תמורת העלמת עיניו מהנעשה.

כך למשל, יש קלפיות ברחבי העיר החילונית עם 400 פתקי ג'. לא פחות!!
ואלו בעיקר קלפיות בהם היה יו"ר או מזכיר מחסידי גור ששיתפו פעולה מבפנים עם גניבת הבחירות הגדולה בישראל.

מהתיאורים והעדויות הרבות עולה, כי לו היה נוכח ולו משקיף אחד בכל קלפי בעיר, מתוך אלפי חסידי בעלזא והכלל חסידי באשדוד, היו מזהים מיד את התרמית ותוצאת הבחירות באשדוד היתה 2 מנדטים לג' בלבד, כפי מספרה האמיתי לאחר הפילוג מדגל, וסילוק הגמד וינגרטן מעמדת השפעה בעיר. המחדל השאיר את גור והגמד לארבע שנות סחיטה והתעמרות נוספות בציבור האשדודי.

תכל'ס. כ- 5000 קולות קולות גנובים בקלפיות החילוניות הביאו לג' 2 מנדטים נוספים. והעלו את אחוז ההצבעה בעיר ב- 5% נוספים.".