דעות, משפט LAW, פלילי

שמעון כצנלסון, סגן ראש עיריית אשדוד תקף עיתונאי, לאחר ששאל אותו על המעורבות שלו בכנסיה שממריה יהודים לנצרות.

סגן ראש עיריית אשדוד, שמעון כצנלסון, תקף עיתונאי והוגשה בקשה לצו הרחקה. שמעון והצוות שלו איימו על העיתונאי. כל זאת בגלל שכצנלסון נשאל על מעורבותו בכנסיה שממריה יהודים לנצרות (באשדוד). שמעון כצנלסון רץ לראשון העיר ביחד עם יועץ קרוב וחבר של אריה דרעי, למרות שהוא גם חבר בישראל ביתנו. הנושא

סגן ראש עיריית אשדוד, שמעון כצנלסון, תקף עיתונאי והוגשה בקשה לצו הרחקה.

שמעון והצוות שלו איימו על העיתונאי. כל זאת בגלל שכצנלסון נשאל על מעורבותו בכנסיה שממריה יהודים לנצרות (באשדוד).

שמעון כצנלסון רץ לראשון העיר ביחד עם יועץ קרוב וחבר של אריה דרעי, למרות שהוא גם חבר בישראל ביתנו. הנושא של הכנסיה ללא ספק רגיש מאוד עבורו. מנכ"לית ישראל ביתנו ואריה דרעי סרבו להתייחס לנושא ומתחמקים מלתת תשובות.

מעקב || 27.02.2024

לאחר התקיפה, דים אמור פרסם:

"היום בבוקר, סגן ראש עיריית אשדוד – שמעון כצנלסון, תקף אותי פיזית וביחד עם העוזר שלו היכה אותי ונתן לי אגרופים בבטן. בנוסף הוא שבר לי את הטלפון, כי הוא לא רצה שהסרטון בית השל הארועה ייצא החוצה.
מה שהוא לא ידע, זה שהיה לי עוד טלפון שהקליט הכל.

שמעון כצנלסון נחקר כעת במשטרה, ובקרוב אני אגיש את כל הראיות לבית המשפט על מנת להגיש נגדו כתב אישום. מאחר ויש תיעוד מהטלפון השני, הסיכוי היחיד שהוא יתחמק זה "חוסר עניין לציבור", אבל אני לא אתן לזה לקרות.

למה שמעון כצנלסון תקף אותי פיזית?

אז ככה:

שמעון כצנלסון פועל באשדוד בחסות מפלגת "ישראל ביתנו".

היום בשעות הבוקר הגעתי ללשכתו של כצנלסון בעיריית אשדוד, כדי לשאול את סגן ראש העיר על כנסיה הפועלת באשדוד להמרת יהודים לנצרות. השם של הכנסיה הזאת הוא "בית הלל", ואחת ממנהיגות הכנסיה הזאת היא גם מספר 4 ברשימה של שמעון כצנלסון לעירייה – לודמילה זחרצ'וק. בעלה של לודמילה הוא כומר בכנסיה.

לא די בכך, אלא שעל פי פרסומים בתקשורת, כצנלסון אישר את בניית הכנסייה בצורה לא חוקית, ועדיין לא נפתחה חקירה במשטרה מפני שפשוט לא הוגשה תלונה בנושא.

גם את זה אני הולך לתקן בקרוב.

בלב אשדוד מתנהלת כנסיה מיסיונרית תחת התמיכה של כצנלסון. אציין שבית הלל היא כנסיה לא רגילה. המטרה שלה היא להמיר יהודים לנצרות, וכמה שיותר מהר.

ניסיתי להתקשר למנכ"לית ישראל ביתנו – אינה, על מנת לשאול מה עמדתה של "ישראל ביתנו" בעניין, ומדוע הכנסיה זכתה לתמיכה אין סופית של סניה (שמעון) כצנלסון?

ניסיתי גם להתקשר ללודמילה ושמעון, ושניהם כמובן התחמקו וסרבו לענות. הם אמרו לי שהם מוכנים לדבר, אבל לא עכשיו, לא ככה ועוד מיליון תירוצים. בפועל נפנפו אותי. זאת הסיבה שהייתי צריך להגיע לעירייה, ולשאול אותם בעצמי. הם הרי לא מתנגדים לענות על שאלות, לטענתם. פשוט "לא בטלפון".

אך כאשר נכנסתי למשרדו של כצנלסון עם השאלות הללו, הוא קפץ עליי בזעם, העיף את הטלפון והחל להכות אותי ביחד עם העוזר שלו ולודה עצמה. שמעון כצנלסון גם שבר לי את הפלאפון, כדי שלא יהיה תיעוד לעניין. הוא עשה את זה אחרי שניסה למחוק את התיעודים מהמכשיר ללא הצלחה. יתרה מכך, לאחר שהגשתי תלונה במשטרה, נאמר לי שבאופן "פתאומי", המצלמות הפסיקו לעבוד בעירייה בדיוק כאשר הסיפור הזה קרה.

אם לא הטלפון השני שלי, כל זה לא היה מתועד. למזלי הטלפון השני הקליט את כל המתרחש, וזה יפורסם בהקדם.

כפי שציינתי קודם, גם מנכ"לית ישראל ביתנו – אינה זילברגרץ ניתקה לי בפנים את הטלפון כאשר הבינה אילו שאלות אני הולך לשאול, והדוברת של המפלגה מסרבת להתייחס.

ניתן להבין שב"ישראל ביתנו" לא אוהבים שאלות על הכנסיה או על שמעון כצנלסון.

כאשר כצנלסון יבחר וזחרצ'וק תקבל את המקום המובטח בעירייה אשדוד, הכניסה המיסיונרית בשם "בית הלל" רק תצמח.

נכון להיום, הכנסיה הזו מקבלת תרומות מחו"ל על סך 6 מיליון ₪. מעניין מי בחו"ל מעוניינים שהיהודים יהפכו לנוצרים? מעניין עוד יותר מדוע סגן ראש עיריית אשדוד, מסרב להתייחס לשאלות בנושא, תוקף עיתונאים פיזית ומנסה להסתיר את הסיפור.

מה בדיוק יש להסתיר?

"בית הלל" עוסקת גם בחלוקת עוגיות ומזון. אנשים לא שמים לב כיצד נכנסים למאגרים של נוצרים מיסיונרים מפני שעל מנת לקבל מזון חובה להירשם. לעתים פנסיונרים יהודים חייבים לשבת ב"שיעור" "ישוע הוא החיים" (לדוגמא) רק כדי לקבל אורז, קמח וסוכר (חבילת מזון). הכנסיה מנצלת את האוכלוסיות החלשות לשטיפת מוח דתית.

 

יש לציין שזה אולי חוקי, אבל בהחלט מסריח.

יותר מאוחר אפרסם צילומים מהתקיפה שעברתי על ידי שמעון כצנלסון.

היום לבית משפט השלום יוגש צו "הטרדה מאיימת" נגד כצנלסון."

מטרות של מרכז קהילה "בית הלל": דת, תפילה וכו', "בית הלל" לא עמותה ללא מטרת רווח כפי נהוג לחשוב, זאת חברת בע"מ, ושמה: קהילת בית הלל בע"מ (חל"צ).

רוב התרומות של "בית הלל" הן מחו"ל, יחד עם זאת כמו כן חברת בע"מ מסתירה את התורמים!

כבר עכשיו חושפים נגיעה קטנה (תחקיר ענק בדרך):

סכומים עצומים נתרמים ממדינות זרות כמו: מארה"ב, קנדה ופינלנד.

(לודמילה זחרצ'וק נוצריה משיחית, מורשית חתימה במרכז משיחיים "בית הלל", היא גם כן 4№ של שמעון כצנלסון (בחירות 2024, עיריית אשדוד, צילום: בית הלל"))

(וסילי זחרצ'וק, כומר בחברת בע"מ או כנסיה "בית הלל", ובמקרה הוא בנוסף בעלה של לודמילה זחרצ'וק. צילום: מרכז / כנסיה "בית הלל")


בתאריך ה-26.02.2024 נגד שמעון כצנלסון לבית משפט השלום הוגשה בקשה למתן צו הטרדה מאיימת, טרם התקבלה החלטה.

מזכירים ומצטטים את חוקי מדינת ישראל בקשר להמרת דת:

במדינת ישראל חלה פקודת העדה הדתית (המרה) אשר קובעת כיצד נרשמת המרת דת במדינת ישראל. אדם שמשתייך לדת אחת (המכונה בחוק "עדה דתית"), יכול להמיר את דתו לעדה דתית אחרת, בתנאי שיעמוד בתנאי החוק. תנאי החוק הם בעיקרם שהדת החדשה תכיר בהצטרפות של האדם אליה, ובנוסף על הממיר את דתו לרשום במשרד הפנים את דבר המרת דתו, ולקבל אישור פורמלי על כך. מבחינת החוק אדם שמילא את תנאי החוק אינו נחשב עוד כחבר בעדה הדתית הישנה שלו, אלא הוא חבר רק בעדה הדתית אשר אליה הוא בחר להצטרף.

המרת דת עקב תמריץ כספי או אחר
בשנת תשל"ח נוספו לחוק העונשין במדינת ישראל שני סעיפים שבאו למנוע המרת דת עקב פיתוי חומרי:

סעיף 174א: "הנותן או מבטיח לאדם כסף, שווה כסף או טובת הנאה חומרית אחרת כדי לפתות אותו להמיר דתו או כדי שיפתה אדם אחר להמיר דתו, דינו – מאסר חמש שנים או קנס 50,000 לירות".

סעיף 174ב: "המקבל או מסכים לקבל כסף, שווה כסף או טובת הנאה חומרית אחרת תמורת הבטחה להמיר דתו או לגרום לכך שאדם אחר ימיר דתו, דינו – מאסר שלוש שנים או קנס 30,000 לירות".

איסור על המרת דתו של קטין.

חוק העונשין קובע עונשי מאסר לאדם אשר משדל קטין להמיר את דתו, או ממיר את דתו של קטין בניגוד להוראות סעיף 13א לחוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות.

סעיף 368(א): "העורך טקס המרת דתו של קטין או עושה פעולה אחרת המביאה לידי המרת דתו של קטין, בניגוד להוראות סעיף 13א לחוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, תשכ"ב-1962, דינו – מאסר ששה חדשים".

סעיף 368(ב): "המשדל קטין, בפנייה ישירה אליו, להמיר דתו, דינו – מאסר ששה חדשים".


תגובות:

ישראל ביתנו, שמעון כצנלסון, לודמילה זחרצ'וק, שמעון כצנלסון, בית הלל – לא טרחו להגיב.

צילום: ליברמן, כצנלסון – דים אמור.


אהבתם שתפו :

אולי יעניין אתכם גם

תגיות