דעות

למלהקת ענבר דוד כואב שאנשים ילמדו משחק ללא עלות? או שהיא רק דואגת למקום העבודה שלה ביורם לוינשטיין. סערה עקב הפרסום "תפסיקו להיות פראיירים!"

סערה ברשת עקב הפרסומים 'תפסיקו להיות פראיירים! לימודי משחק ללא עלות', המתחרים רועדים! מלהקת ענבר דוד תקפה את הפרסום בפייסבוק וציינה "לא יכולה להתאפק", לשחקנים יובל לבני ושחר כרמי כואב שאנשים ילמדו משחק בחינם! קינא או עיוורות? דים אמור || 02.07.2023 ( עדכון 16.07.2023 ) בתאריך ה-29.06.2023 פרסמתי כתבה על

סערה ברשת עקב הפרסומים 'תפסיקו להיות פראיירים! לימודי משחק ללא עלות', המתחרים רועדים! מלהקת ענבר דוד תקפה את הפרסום בפייסבוק וציינה "לא יכולה להתאפק", לשחקנים יובל לבני ושחר כרמי כואב שאנשים ילמדו משחק בחינם! קינא או עיוורות?

דים אמור || 02.07.2023 ( עדכון 16.07.2023 )

בתאריך ה-29.06.2023 פרסמתי כתבה על בתי הספר למשחק (סקר עובדתי – לחץ כאן (אשר מבוסס על הדוחות ושיחות המוקלטות)), כמו כן כתבתי פוסט בנושא:

" ✅ רוצים ללמוד משחק? דים אמור, ניסן נתיב, יורם לוינשטין, בית צבי, גודמן?

✳️ השוואת מחירים! מלגות ועוד…

🙏 תפסיקו להיות פראיירים!

✅ מאז ולתמיד אך ורק עשירים, פריבילגים ואליטות הרשו לעצמם ללמוד משחק ללא דאגות, אנשים מוכשרים שמקבלים שכר מינימום לא יכולים ללמוד משחק ב- "בית צבי", "גודמן", "ניסן נתיב" ו"יורם לוינשטיין"!

✅ נכון להיום אם אין לכם מעל 60 אלף ש"ח בתי ספר כמו: "בית צבי", "גודמן", "ניסן נתיב" ו"יורם לוינשטיין" לא יקבלו אתכם ללימודים! הכישרון שלכם לא מעניין אף איש בבתי הספר הללו!

🌐 קרא עוד – https://katzr.net/089e7b

☎️להרשמה לאודישן 077-5518861 (100% מלגה עבור הלימודים)".

עשרות אנשים הגיבו באופן חיובי וראוי (לדוגמא):

Oriya Gorgi Cohen:

"Nissan Nativ Acting Studio סטודיו למשחק ניסן נתיב ירושלים – Nissan nativ Acting Studio Jerusalem גודמן משחק סטודיו למשחק יורם לוינשטיין Beit Zvi בית צבי
בוא נעשה מבחן לבתי ספר למשחק שציינת:
– מה המטרה של כותב הפוסט, ומה הפעולה העיקרית?
קדימה. תצדיקו את המיליונים שאתם שורפים בזמן שאפשר גם ללמוד חינם.".

אהובה קרן:

"פוסט חשוב.
אין סיכוי שתקבל עוד לייקים.
הפחד הוא סוד המשחק.
כולם פחדנים ואומללים."

 


דיי בכך עצוב שהיו אנשי תעשייה (נקרא להם "הקולגות") אשר הגיבו בצורה תוקפנית, עלובה ואגרסיבית, אולי כואב להם שאנשי כישרון ילמדו ללא עלות, כלומר לא ישלמו סכום כלשהו עבור שכר הלימוד (ביה"ס של דים אמור פיתח מודל שונה ולכן יש אפשרות ללמוד משחק 3 שנים ללא עלות –קרא עוד), מאוד הפריעה ל"קולגות" שנחשפו דוחות (משכורות מנהלי ביה"ס למשחק, למעשה הציבור הבין שבמשכורת שנתית אחת מנהלי בתי הספר יכולים לרכוש דירה בישראל), כך לדוגמא הגיבה שחר כרמי, שחקנית הבימה, ציטוט: "לא הבנתי מאיפה האומץ להמציא ולהעלות כזה דבר"האמת אציין ששכחתי לקבל "אישור" מגב' כרמי לכתוב פוסט בפייסבוק! "הקולגות" לא הבינו מאיפה יש לי את האומץ רב לפרסם את הנתונים על בית הספר למשחק! שנים רבות שחקנים ותלמידים שתקו, ופתאום! סביר להניח יש לי אמביציות ואומץ (לימדו אותי לא להיות עדר שותק, קראתי יותר מדי סיפורי צ'כוב שירי אחמטובה)!

אם בית ספר X יכול להקים מסלול ללא עלות, אז גם בית ספר Y יכול לפחות להפחית את שכר הלימוד (במיוחד כאשר בית ספר Y מקבל כספי הציבור (מיליוני שקלים)).

אולי, יש מונעים אחרים שגרמו להם לכתובת תגובות פוגעניות ואגרסיביות? אדגיש שאני בניגוד ל"קולגות" שלי ביצעתי מחקר ענק על מנת להבין מה קורה מאחורי הקלעים.

את המלחמה התחילה מלהקת ענבר דוד (Inbar David), בתגובות לפוסט היא כתבה כך: "אם לא היית יורד על בתי הספר האחרים מילא. אבל אתה מפרסם מלוכלך, לא יכולה להתאפק" (רופאים אומרים שאסור להתאפק, זה לא בריא – חובה לשחרר!), קרא את כל הפוסט – לחץ כאן.

מדוע ענבר דוד תקפה את תוכנית 'לימודי משחק ללא עלות' (קרא עוד)?

יש לומר שענבר דוד טוב מאוד מכירה את העשייה שלי והייתי מספיק "כשר" כדי שהיא תפרסם את המודעות שלה בפלטפורמה אשר יצרתי (קבוצות פייסבוק בבעלותי):

מדוע ענבר דוד תקפה את התוכנית 'לימודי משחק ללא עלות' (קרא עוד) ואת יוזמתי? מלהקת ענבר דוד צבוע ודו פרצופי? לדעתי היא יותר מגנה ומגבה את מעסיקה, למעשה את מר יורם לוינשטיין, בסופו של דבר היא מעבירה בבית הספר שלו סדנאות, אציין בבית הספר אשר מיועד אך ורק לעשירים ופריבילגים! ברור שענבר דוד לא אהבה את הביקורת על בית הספר שבו היא עובדת ומתפרנסת, המצב הכלכלי של תלמדי יורם לוינשטיין פחות מעניין את גברת דוד – כנראה, הכסף זה מה שמעניין אותה! הרי ביורם תלמידים משלמים עשרות אלפי שקלים וענבר דוד לא מתנדבת שם! כסף BABY – זה הכל! ביקורת והאמת שלי עלולים לפגוע בכיס שלה!

כך פרסמתי על בית הספר למשחק של יורם לוינשטיין, על המעסיק של ענבר דוד:

"רוצים ללמוד משחק ב- יורם לוינשטיין (הסטודיו למשחק מיסודו של יורם לוינשטיין) – תכינו את ההורים לפתוח את החסכונות, בית הספר אך ורק לעשירים – יחד עם זאת בית הספר מתקיים על חשבון הציבור!

תפסיקו להיות פריירים!

אבסורד שבית הספר קיים גם כן על חשבון הציבור (כספי הציבור), אבל בית הספר ללא בושה מחייב את התלמידים לשלם כמעט 52 אלף ש"ח (51,550 ש"ח) שכר הלימוד.

בנוסף לכל השאר, אי אפשר להתעלם מהעובדה הבולטת: שעות הלימוד הן משעה 09:00 בבוקר עד 23:00 בלילה, בית הספר פועל "ללא הפסקה" כמו גם מחייב את התלמידים להגיע ללימודים ביום שישי ושבת! לתלמידים אין אפשרות לעבוד, הנהלת בית הספר אינה מסתירה שהתשלום עבור שכר הלימוד הינו נטל של ההורים" – קרא עוד

יחד עם זאת היו כל מיני שחקנים אשר תקפו את היוזמה 'לימודי משחק ללא עלות', מדוע להם כל כך הפריעה שבני אדם ילמדו משחק בחינם? קשה להם להרגיש "פראיירים"? קנאה? תסכול ומרמור? הרי לא ביקשו מאף אחד לתרום כספים או לתמוך בתוכנית בצורה כלשהי! הפוסט פורסם במטרה אחת בלבד: להעלות את המודעות ולהראות שאפשר לנהל ביה"ס באופן אחר, כמו כן ניתן להפחית את שכר הלימוד ולתת לתלמידים "לנשום", בהחלט מותר לוותר על החופש הגדול וללמד שנה שלמה כך תלמידים לא יצטרכו ללמוד 14 שעות ביום, בנוסף נמסר המסר שלא מקובל לדרוש מהתלמידים ללמוד בימי שישי ושבת! – קרא עוד

בית ספר יורם לוינשטיין שבו עובדת ענבר דוד דיי "מושלם", לצורך העניין מקבל מיליוני שקלים מהמדינה (כספי הציבור), וכנראה בתור "תודה" משפיל את התלמידים אשר משלמים מיסים לקופת המדינה, בזכותם התלמידים והצבור הרחב בית הספר קיים.

כאשר ביצעתי בדיקות הגעתי למסקנות טיפה קשות ודרמטיות, חובה לציין ולהדגיש: כאן הנני מפרסם אך ורק את דעתי (הרי, לכל דבר יש סיבה!).

בציניות ובתוקפנות כמה שחקנים ואנשי מקצוע הגיבו לפוסט (הייתה להם סיבה מוצדקת לתקוף?), פרדוקס, הם סתרו את עצמם ובלי לשים לב תמכו בדברי.

Ravit Ashkenazi (רוית אשכנזי) שחקנית טרייה כתבה:

"היי אני לא עשירה, החברים שלמדו איתי לא עשירים. ניסן בית ספר מדהים ומה שלומדים בו שווה כל שקל". 

שאלה: אם לגב' אשכנזי לא היה כ-60 אלף ש"ח לשלם עבור שכר הלימוד, היא לא הייתה מתקבלת ללימודי משחק בניסן נתיב!!! בוודאי, ב 100% שלא! דיי ברור שללא כ-60 ש"ח לכישרון שלה אין שום ערך בניסן נתיב! ללא כסף הכישרון לא שווה שום דבר בניסן נתיב (עובדה כואבת אך מציאותית).

רוית אשכנזי ציינה שהיא לא עשירה (הכל יחסי), אולי לא, אול כן! אבל לא לכל המוכשרים יש כ-60 אלף שקל (רק) עבור שכר הלימוד, ולא לכולם יש אבא (אבי אשכנזי) אשר עבד בבנק דיסקונט בתפקיד בכיר (כעת בפנסיה).

לפשוטי העם אין כ-60 אלף ש"ח עבור שכר הלימוד (בנוסף יש עלויות מחייה, אוכל וכו', גם כן ניסן נתיב לא מאפשר לעבוד במשרה שפויה (לפחות משמרות ערב 5 או 6 פעמים בשבוע)). רוית בכלל לא עשירה, בלי עין הרע!

מעניין מדוע כואב לה שאנשים יכולים ללמוד ללא עלות בבית ספר אחר? מדוע היא לא תומכת בשינויים? מדוע היא לא רוצה שבבית הספר למשחק "ניסן נתיב" ילמדו כל האוכלוסיות, גם אלו שאביהם לא גמלאי בנק דיסקונט?

בית הספר ניסן נתיב מקבל מיליוני שקלים מטעם המדינה (כספי הציבור) ובתודה לכך בצורה אכזכרית מטריד מינית את התלמידים:

קרא כתבה – לחץ כאן

קרא כתבה – לחץ כאן

קרא עוד – לחץ כאן 


Ivonne Sharvit Hai (בוגרת "גודמן") גם כן שיתפה בעקיצה:

"1. נורא מרגיזה דרך השיווק. מעידה על כוחנות, תוקפנות ודורסנות- לא הייתי שולחת את הילדה שלי ללמוד במקום כזה.

2. למדתי בגודמן, אני ממש אבל ממש לא מגיעה מבית פריוויליגי, אף אחד לא נתן לי שקל אבל גודמן עזרו לי מאוד למצוא מלגות שעזרו לי לממן את הלימודים. על הדרך גם עשיתי עבודה קהילתית – כך שגם לימדתי תיאטרון בקהילה במקומות של ילדים בסיכון שלא מקבלים הרבה הזדמנויות, גם למדתי איך מלמדים, גם עברתי תהליך עם עצמי וגם קיבלתי על זה מלגה. וואלה, אני לא הייתי מגדירה את זה "מכריחים סטודנטים לעבוד ללא תמורה".

3. יש דברים שמפריעים לך בשיטה הנוכחית בבתי הספר הגדולים? אחלה, תראה מה אפשר לשנות ותשווק את זה, את מה כן יש לך, לא מה אין. את הטוב, את האומנות, את היופי, של מה שאתה מציע, לא את הכיעור של מישהו אחר."

שחקנית טענה "לא הייתי שולחת את הילדה שלי ללמוד במקום כזה", אך לא לכל ילד יש אימא אשר מנהלת עסק (טיפולי פסיכודרמה), כנראה לגב' שרביט 50 או 60 אלף ש"ח עבור שכר הלימוד, זה שטויות! כמובן עדיף ללמוד אצל "הפריבילגים" ולממן אותם! אולי הפוסט אשר פרסמתי היה יותר מדי אמיתי – אך חובה לציין שהוא עובדתי וריאליסטי! אני מנסים לצאת מהעדר ולעשות שינוי! 

גב' שרביט חיי מסרה בתגובה "למדתי בגודמן, אני ממש אבל ממש לא מגיעה מבית פריוויליגי, אף אחד לא נתן לי שקל אבל גודמן עזרו לי מאוד למצוא מלגות שעזרו לי לממן את הלימודים. על הדרך גם עשיתי עבודה קהילתית", "גם עברתי תהליך עם עצמי וגם קיבלתי על זה מלגה", כואב לקרוא! נכון?

בוגרת גודמן בעצמה מוסרת שבית הספר לא העניק למענה שום הנחה עקב המצב הכלכלי, "גודמן" רק מצאו לה עבודות (נחמד), אחרי הלימודים היא הייתה צריכה לרוץ ולעשות עבודות כדי לקבל את המלגה, מצב מכעיס! בזמן שהנהלה מפוצצת בכסף ומתקיימת גם על חשבון הציבור (היא עבדה כדי שמנהלי "גודמן" יתעשרו עוד יותר!). כנראה, ב"גודמן" חושבים שאין צורך לתת אפשרות ללמוד ללא עלות, כאשר יש "פראיירים" שמוכנים לעבוד בחינם ומשכורתם תלך ל"גודמן" (זאת מלגה מצוינת), אחלה "עבודות בקהילה לטובת המלגה"! (דעתי).

עד היום Ivonne Sharvit Hai מסרבת להבין שעברה ניצול (סוג של ניצול), עד היום היא מסרבת לקבל את העובדה שהמדינה "שפחה" לבית הספר מיליוני שקלים (כספי הציבור), בית ספר "גודמן" היה יכול להעניק עבורה הנחה ראויה, אבל שלח אותה לעבודות.

אבל היא לא תיתן לילדיה ללכת ללמוד במקום ללא עלות, ללא "עבודות למען המלגה" או "עבודות בקהילה לטובת המלגה"! היא תקפה בחריפות את היוזמה של בית הספר אשר נותן מלגה של 100% (כלומר לימודים על סמך הכישרון, ללא "עבודות בקהילה" וכו').

לגב' שרביט לא מפריע שנכון להיום מנכ"ל "גודמן" משתכר כמו שר או נבחר הציבור, למעשה בניגוד לחוק הקיים! קרא עוד.


ליצנית ומפעילת ימי הולדת (כנראה שחקנית על) גב' לשם גובר הייתה דיי מופתעת ששחקנים מגיבים לפוסט אשר פרסמתי, כך כתבה: "ועוד זאת הקבוצה היחידה שעונים לו…", חברה לקבוצה מר מוטי חובה תמך בה והוסיף: "הזייה" – כנראה חובה וגובר ניסו להחרים אותי (מרגש ומרתק).


שחקן "הבימה" יובל לבני שבר את שיא הקונספירציות, לבני פרסם תגובה ואת החשדות בבניית הפירמידה, כנראה תלמיד אשר לומד בחינם, מביא עוד תלמיד אשר ילמד בחינם (ה-פי-רמי-דה)! כך כתב לבני: "המודל הכלכלי שלך לא ברור ואף מחשיד. מי נותן את המלגות האלה? למה אתה משווק משהו שאתה לא מקבל עליו כסף? מי בעולם חושב שזה אפשרי ללמוד 3 שנים במוסד שמישהו מכבד ללא עלות? יש מצב שאתה פירמידה?"

ואז הוסיף שרוצה לקבל את המענה כאן ועכשיו, טען ש "לימדו אותו לא ללכת לבד עם זרים" : "תענה לי על השאלות פה. לימדו אותי לא ללכת לבד עם זרים" (כנראה, יובל לבני חלם לשחק במחזה "השוטר אזולאי" או "שרלוק הולמס").

לבני כתב שאני "זר", הוא רמז שאני עולה מאוקראינה ולכן אני "זר" (גזענות?) או שאני נלחם עם הפריבילגים ונגד הברנז'ה? מדוע אני זר? אולי זר לו שאומרים את האמת!

יובל לבני למד בבית ספר "גודמן" וממש לא הפריע לו ששכר הלימוד 51,000 ש"ח, עלות האודישנים 550 ש"ח ומנכ"ל בית הספר מקבל שכר כ-750,000 ש"ח (בשנה), כ-62,500 בחודש (נכון להיום ב"גודמן" יש תלמידים אשר עובדים "בקהילה" כדי לקבל מלגה).

איך שאומרים "השבע לעולם לא יבין את הרעב", אמו של יובל לבני גב' אירית פרנק לבני למדה ‏באוניברסיטה העברית בירושלים‏, אביו מר אברי לבני למד בטכניון (הוריו אנשים מהמעמד הגבוהה, עבדה טובה, איך שאומרים מסודרים), אולי, אדון יובל גדל עם "כפית זהב בפה".

עדיין לא ברור מדוע יובל לבני האשים את בית הספר שנתן 100% מלגה בפירמידה? הרי לא לכולם יש הורים במעמד גבוהה!

בבית הספר שמנכ"לו מקבל משכורת שנתית אחת בשווי של 2 דירה בישראל – הכישרון של הסטודנטים פחות מעניין ורלוונטי, הכי חשוב שישלמו עשרות אלפי שקלים או יהיו מסוגלים "לעבוד בקהילה" (משכורתם ימששו למען המלגות).

פניתי לשחקן יובל לבני כדי לקבל תגבה אך לא טרח להגיב.

במידה ויובל לבני באמת רוצה לקבל את הפרטים על המודל של בית הספר, הוא מוזמן לקרוא עלינו באתרנו – קרא עוד או להתקשר 050-3350753


בקצרה על המודל:

כתבה ב-"הארץ":
"בבית הספר הבנו שניתן לממן את מסלול הלימודים התלת־שנתי באמצעות מכירת הרצאות, במקום שכר לימוד של עשרות אלפי שקלים בשנה", מסביר דים.

כך אנחנו מצליחים לממן לימודי משחק ללא עלות, ובמקביל הבוגרים שלנו יוצאים לתחום עם ניסיון ורפרטואר עשיר מאוד" – קרא עוד


רום רזניק (Rom Reznik) באופן מגוחך ניסה להגן על הבוס שלו, מנכ"ל שמוליק יפרח (רזניק עובד בהנהלת התיאטרון באר שבע כעוזר אישי של מנהלת אמנותית), רום כתב תגובה מטעה ומפוחדת, ציטוט:

"נתחיל בזה שכל הלימודים האקדמיים בארץ עולים כסף, אז אני לא מבין את הטענה הזאת של "אנשים שאין להם כסף לשלם ללימודים". זה תקף לגבי כל לימודים, בכל מוסד בארץ. וזה אכן עצוב שיש אנשים שאין להם איך לשלם ללימודים, אבל ברוב בתי הספר יש הרבה מלגות.

דבר שני, זה פשוט מביך שככה אתה צריך לשווק את בית הספר שלך – בלהקטין וללכלך על בתי ספר אחרים. כמעט כל בית ספר מאלה שברשימה השחורה שלך נבנו בעשר אצבעות, ואנשים עבדו מאוד קשה כדי להקים ולהפוך אותם למה שהם היום. אז קודם כל אני מציע שתנהג בכבוד לקולגות שלך, ודבר שני, תוכיח את עצמך בתור בית ספר, תגרום לתלמידים להגיע אליך בגלל ההישגים והמורים והמעלות של בית הספר ולא בזה שאתה מלכלך על בתי ספר אחרים. אם הייתי לפני לימודי משחק בחיים (גם אם היו משלמים לי!) לא הייתי הולך לבית ספר למשחק שהדרך שלו זה לדרוך על אחרים – זה כנראה אומר משהו גם על שיטת ההוראה."

לפני הכל רזניק מטעה את הציבור, לימודי משחק אינם לימודים אקדמיים (לפחות לפי המועצה להשכלה גבוהה (המל"ג) וגם כן לפי מדינת ישראל)), יחד עם זאת שכר הלימוד בין 17,000 – 21,000 ש"ח (בשנה)!

לצורך העניין שכר הלימוד לתכנית לימודים מלאה לתואר ראשון בשנת תשפ"ג – 10,932 ₪ (קרא עוד ), אין צורך לעשות דוקטורט במתמטיקה על מנת להבין שסכום 10,932 ש"ח הרבה יותר קטן מכ-20,000 ש"ח (התעודה של בית ספר למשחק אינה אקדמית ואינה מוכרת ע"י משרד העבודה משרד הכלכלה (אציין: אני כיו"ר ארגון השחקנים 'המגן' נלחם עם משרד העבודה וכלכלה שתחום המשחק יהיה מוכר ע"י משרד העבודה – קרא עוד)).

עוד פרט חשוב לסטודנטים אשר לומדים תואר ראשון יש מבחר של המלגות (מטעם המדינה וגופים ממשלתיים), אדגיש שהמבחר הרבה יותר עשיר מאשר קיים בבתי הספר למשחק.

כאשר רזניק כותב "וזה אכן עצוב שיש אנשים שאין להם איך לשלם ללימודים, אבל ברוב בתי הספר יש הרבה מלגות" הוא כנראה מתכוון שב"גודמן" יש מלגות טובות, כלומר אחת מהן "עבודות בקהלה" (כפי שמסרה בפירוט מדויקת גב' שרביט).

מדוע רום רזניק כותב תגובה נוראית? מדוע מפריע לו שילמדו ללא עלות? הוא נבהל ורועד?

הכל מאוד פשוט, רום רזניק עובד תחת שמוליק יפרח, מנכ"ל תיאטרון באר שבע (לחץ כאן), חובה להדגיש שמר שמוליק יפרח מקבל משכורת די "שמנה" בתיאטרון באר שבע, וגם כן את אותו שמוליק יפרח מנכ"ל של בית הספר למשחק "גודמן" וגם שם מקבל שכר די מכובד! 

למעשה, כך רזניק מסיים את הפוסט: "אם הייתי לפני לימודי משחק בחיים (גם אם היו משלמים לי!) לא הייתי הולך לבית ספר למשחק שהדרך שלו זה לדרוך על אחרים – זה כנראה אומר משהו גם על שיטת ההוראה."

רום יקירי, מצטער שבשיטתי אין לשלוח תלמידים "לעבודות בקהילה" או לקחת מהם 51 אלף ש"ח בזמן שהמדינה מממנת את המוסד, מצטער שאני בתור יו"ר ביה"ס עובד בהתנדבות ולא "מוצץ" כספי הציבור מהממשלה, שוב מתנצל – סליחה על כך. גם כן מצטער שמלמד את תלמידיי תמיד לומר את האמת, להגדיל את הראש ולא להיות עיוורים, מלמד לא להיות עדר ולקקנים! פעילות שלי שונה מהשבלונה אשר מוכרת לך!

כל התקיפות המילוליות של עובדי שמוליק יפרח מגוחכות ומצחיקות, אזכיר שבתאריך ה-07.05.2022 פרסמתי תחקיר על אדון שמוליק יפרח, (תחקיר מופיע בגוגל (בעמוד הראשון – לחץ כאן), וכבן אני מאוד מפריע לאדון יפרח)! כל ההתקפות מטעמו או מטעם עובדיו נראות ספקולטיביות ולא במקום.

רום רזניק בתגובותיו מלמד אותי מוסר, אך ברצוני להמליץ למר רום ללמד את מר שמוליק יפרח לשמור חוקי מדינת ישראל (הרי מדובר על כספי הציבור)!

ידוע שאני לא מקבל את כספי הציבור ומר יפרח כן מקבל, למען האמת שכר החודשי של שמוליק יפרח יותר גבוהה משכר של ראש הממשלה, (ראש הממשלה מקבל 56,345 ש"ח בחודש ושמיליק יפרח כ-62,00 ש"ח בחודש)!

מעניין, האם לרום רזניק יש את האומץ לפנות לאדון שמוליק יפרח בדרישה לשנות את שכרו, כלומר להוציא משכורת לא לפי רצונו אלה לפי החוק!


בוגרת "גודמן" שחקנית "הבימה" שחר כרמי (Shahar Carmi), גם כן כתבה תגובה נלעגת, היא לא הבינה מאיפה יש את האומץ לכתבות פוסט, באופן כללי בישראל יש חופש הביטוי, הרי נלחמים על כך! כאשר יש רצון להבין לאן הולך הכסף (כספי הציבור) צריך "אומץ"?

כרמי כתבה כך: "לא הבנתי מאיפה האומץ להמציא ולהעלות כזה דבר. לא עשית מחקר אמיתי. למשל, לכתוב שאין מלגות? מאיפה לך לדעת? ולשווק את עצמך ככה….כזה פוליטיקאי".

שחר כרמי טענה שלא נעשה תחקיר, והיא כנראה בכלל לא נכנסה ללינק, למעשה, בתוך הכתבה יש פירוט הדוחות, שיחות מוקלטות וכו'. כרמי כתבה "למשל, לכתוב שאין מלגות?" – למעשה לא פרסמנו שאין מלגות, אך כן פרסמנו שאין מלגות מלאות מטעם בית הספר!

גב' כרמי לא כל כך השקיע זמן בקריאת הפוסט והכתבה, יחד עם זאת בחרה לשפוט! אולי, כאשר שחר למדה ב"גודמן" לא היה לה קושי לשלם את שכר הלימוד, אך יש תלמידים שקשה להם!


 

מנכ"לי בתי הספר למשחק ("יורם לוינשטיין", "ניסן נתיב", "בת צבי" ו"גודמן") מקבל שכר די מופרך (לדעתי), לצורך העניין במשכורת שנתית אחת הם מסוגלים לרכוש דירה במדינת ישראל, כלומר שכר השנתי בשווי של הדירה! לא רע!

מדוע חשוב וחובה להפיל ביקורת – כי מדובר על כספי הציבור! 'פשוטי העם' עובדים מהבוקר ועד הלילה (משלמים מיסים), בשביל שמנהלי בתי הספר יקבלו שכר שנתי בשווי של דירה!

עובדתי ב-"יורם לוינשטיין", "ניסן נתיב", "בת צבי" ו"גודמן" אין פריבילגיה ללמוד משחק כאשר אין לכם כסף, כישרונכם לא שווה דבר, יש לומר שבתי הספר הללו נתמכים ע"י המדינה (כספי ציבור)!

כמה שנים אתם חייבים לעבוד כדי לקנות דירה בישראל?


שכר השנתי של יורם לוינשטיין כ-427,000 ש"ח:

שכר השנתי של מנכ"ל "בית צבי" כ-506,000 ש"ח:

שכר השנתי של מנכ"ל "ניסן נתיב" כ-400,000 ש"ח:

שכר השנתי של שמוליק יפרח מנכ"ל "גודמן" ותיאטרון באר שבע כ-735,000 ש"ח:

תפסיקו להיות פראיירים! רוצים ללמוד משחק 3 שנים ללא עלות (100% מלגה עבור שכר הלימוד) – 0503350753

אהבתם שתפו :

אולי יעניין אתכם גם

תגיות