דעות, כלכלה, תרבות

תלמיד של דים אמור כובשים את העולם הקולנוע, האדי הצטלם בתפקיד מרכזי בסדרה "פאודה".

ציטוט של בית הספר למשחק של דים אמור: "האדי אנו גאים בך, כל הכבוד! תלמיד של בית הספר בסדרה "פאודה". כבוד ענק להשתתף בתפקיד מרכזי בסדרה ישראלית אשר כבשה את העולם! די מרגש לראות במסך את רונה לי שמעון ( מורה של בית הספר ) והאדי תלמיד שלה! קרא עוד."

ציטוט של בית הספר למשחק של דים אמור:

"האדי אנו גאים בך, כל הכבוד! תלמיד של בית הספר בסדרה "פאודה".

כבוד ענק להשתתף בתפקיד מרכזי בסדרה ישראלית אשר כבשה את העולם!

די מרגש לראות במסך את רונה לי שמעון ( מורה של בית הספר ) והאדי תלמיד שלה! קרא עוד."

הרשמה ללימודי משחק:077-5518861 או 050-3350753

______________________________________________________

פאודה – היא סדרת טלוויזיה ישראלית מסוג דרמת-פעולה, ששידורה החל ב-15 בפברואר 2015, בערוץ yes EDGE. את הסדרה יצרו העיתונאי אבי יששכרוף והשחקן ליאור רז. השניים התבססו בין היתר גם על חוויותיהם משירותם הצבאי ביחידת דובדבן. יששכרוף משמש ככתב וכפרשן לענייני ערבים של אתר וואלה! ובעבר של קול ישראל. התסריטאי הראשי של העונה הראשונה היה משה זונדר. לסדרה ייעצו בין היתר גם גונן בן יצחק, רכז ביטחון בשב"כ לשעבר, אבירם אלעד, יוצא יחידת דובדבן, ועמוס הראל, הפרשן הצבאי של עיתון "הארץ".

ב-2016 זכתה הסדרה ב"פרס האקדמיה לטלוויזיה" בקטגוריית סדרת הדרמה הטובה ביותר וב-2017 זכתה הסדרה ב-11 קטגוריות, בהן הדרמה הטובה ביותר, הבימוי הטוב ביותר (רותם שמיר) והשחקן הטוב ביותר בדרמה/דרמה יומית (ליאור רז).

בנובמבר 2016, נרכשה הסדרה והועלתה לשידור על ידי שירות הצפייה נטפליקס. מינואר 2017 משודרת הסדרה בערוץ הראשון, ובהמשך בערוץ כאן 11.

ב-26 בדצמבר 2019 החלו שידורי העונה השלישית, וב-13 ביולי 2022 עלתה לשידור העונה הרביעית –קרא עוד.

( מידע מתוך ויקיפדיה )

קרדיט: הפקת "פאודה", נטפליקס, סלבס ישראל, חברת יס – קרא עוד.

אהבתם שתפו :

אולי יעניין אתכם גם

תגיות